Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Robysas pristato


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2147 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki. Mano vardas Robertas. Gimiau 2000.10.23 Kaune. Horoskopas - Skorpionas. Lankau Kauno Aleksandro Stulginskio DC ir esu  (11-tokas). Na kas čia dar.. Rūkau, karts nuo karto išgeriu. Turiu katina vardu Puma, mano mažajai 4 metai, juoda ir labai labai graži pantera. Mėgstu šiuos žaidimus: Counter-Strike 1.6, ETS2, Forza horizon.  Jei kam įdomu, mano ūgis yra 1.68, o svoris 71kg.  Gyvenime užsiemu įvairia veikla t.y Tūnojimas mieste su draugais, darbas su photoshop'u, dviračių konstravimas/remontavimas. Greitu metu žadu pradėt laikytis B kategorijos teorija, tai tiek... Gal kažką pamiršau paminėti, tai jei ką - klauskite komentaruose.

Robertas RuÄinskas nuotrauka.

Robertas RuÄinskas nuotrauka.

Robertas RuÄinskas nuotrauka.

Robertas Ručinskas nuotrauka.

 

Redaguota , nario Robysas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 18 valandas(-ų), Estas parašė:

Koks čia gražus yra Robertas. :D ne šiaip seniuk malonu, sėkmės tau didžiausios..

Ačioo :Dd

 

prieš 17 valandas(-ų), ⒹⓄⓂⒶⓈⒶⓈ parašė:

Sekmes tau.

Redaguok pranešimą, tuoj moderatoriai apsiverks... :D 

 

prieš 17 valandas(-ų), Antanas940 parašė:

Sėkmės su bobom, kai toks ūgis ;). "Mėgstu šiuos žaidimus: Counter-Strike 1.6" Daug žaidimų mėgsti, mldc :D. 

Nesupratau kodėl tik 1.6 įrašytas, rašiau ir kitus :D btw su panom judu kaip reikalas, ir tas ūgis netrugdo :D

 

prieš 2 valandas(-ų), *Dovydas* parašė:

Mažas sakyčiau, mano ūgis 1.82cm (kaip 9-oko). Sėkmės tau čia ir visur kur reikės.

aš Coliukas esu, viskas ok :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu tai čia su vaikais dar ph, būsi koks 20 - metis, tai pajusi. Ne viena sakė, kad nemėgst sau lygių arba žemesnių. O kalbant apie rajonkes, tai žinai, toks ir pasiekimas :D. Kas jų neturėjo? Dar stobaliai išsitempt gali. 

Redaguota , nario Antanas940
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 6 valandas(-ų), Antanas940 parašė:

Nu tai čia su vaikais dar ph, būsi koks 20 - metis, tai pajusi. Ne viena sakė, kad nemėgst sau lygių arba žemesnių. O kalbant apie rajonkes, tai žinai, toks ir pasiekimas :D. Kas jų neturėjo? Dar stobaliai išsitempt gali. 

Rajoninės kažkaip ne prie širdies :D Btw.. Ant 18 turėčiau ant ūgio šokt kaip reikalas

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...

rimtega xDD

Papasakok, ką tu pats galvoji keldamas nuotraukas, kur dantyse laikai maišelį su žole? Manai tai kieta? Manai sulauksi daugiau teigiamo dėmesio? Respect'o? Bent žinai kam skirta žolė? Nesu aš tau joks tėvas, nemoralizuosiu, palieku teisę tau rinktis, bet prieš darydamas pagalvok. 

Redaguota , nario lie
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
2018-02-25 02:30, lie parašė:

rimtega xDD

Papasakok, ką tu pats galvoji keldamas nuotraukas, kur dantyse laikai maišelį su žole? Manai tai kieta? Manai sulauksi daugiau teigiamo dėmesio? Respect'o? Bent žinai kam skirta žolė? Nesu aš tau joks tėvas, nemoralizuosiu, palieku teisę tau rinktis, bet prieš darydamas pagalvok. 

Kažkada buvau panašaus mąstymo. Suprask, kad kiekvienas turime teisę rinktis, nesvarbu, ar tas pasirinkimas teisingas, ar ne (tik laikas parodys). Juk žmogus jaunas, jis nori plasnoti savo sparneliais, gal net išbandyti įvairius dalykus. Čia Roberto gyvenimas ir jis pakankamai subrendęs, kad sugebėtų priimti pats sprendimus, kurie jo manymu yra teisingi. Tai tiek.

@Robysas šaunus pristatymas, spaudžiu patinka (keista, kodėl niekas neįvertino :D). Malonu, kad prisijungei.

Update: eh, išnaudojau maksimalų skaičių, tai rytoj uždėsiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2147 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...