Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Teisiu pirkimas?


No Life King

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1243 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

 

8 minutes prieš, finiti parašė:

paskui del tokiu daunu stoteles griuna ir normaliu zmoniu masinos apdauzomos.visus tokius daunus duju kameron kad sveika visuomene butu

Tai nestovek stotelej geriau ir statykis masina garaze

 

27 minutes prieš, Imprint parašė:

Cia rmt diela viskas legalu, esi itraukiamas i db ir niekas niekados nesuzinos tiesos. Jis dirba ne instruktoriumi uz juos auksciau sedi prie pc ir cia kaknada. Ir tikrai pigu 500e b*bio daina

mmm, cia tavo nuomone, ar to "sedi auskciau uz instruktorius"

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2017-11-19 17:24, finiti parašė:

paskui del tokiu daunu stoteles griuna ir normaliu zmoniu masinos apdauzomos.visus tokius daunus duju kameron kad sveika visuomene butu

 

2017-11-19 17:57, finiti parašė:

o gal daunams neduot teisiu?

Pasauli valdo zmones kuriu niekados nepazinosi  o tu esi ju  gyveni pagal ju taisykles ir dirbi uz vergo alga. GERIAU  UZ VAIRO nei  gyvenantis pagal taisykles.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

58 minutes prieš, No Life King parašė:

 

Tai nestovek stotelej geriau ir statykis masina garaze

 

mmm, cia tavo nuomone, ar to "sedi auskciau uz instruktorius"

Cia visu isrinktuju nuomone. AS ESU VISI, VISI YRA AS. Gyvenk ir daryk ka nori, tikek kuo nori. Jei pats tuo patikesi tai ir kitas patikes. ZINAI KAIP VEIKIA VALDZIA? Jie tiki, o tada itika vergus. As, tu, mes visi kartu esam valdzia. Cia toks pamastymui. Nesilaikyk taisykliu ir tikek, kad ju laikais. Pirk teises, vazinek ir tikek, kad ju nepirkai, tuomet nebus ko bijot, nes tu ju ir nepirkai, juk tu tai zinai, nes tuo tiki. Tikejimas - Gyvenimas. NETIKESI NE GYVENSI.

Redaguota , nario Imprint
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

11 minutes prieš, Imprint parašė:

Cia visu isrinktuju nuomone. AS ESU VISI, VISI ESU AS. Gyvenk ir daryk ka nori, tikek kuo nori. Jei pats tuo patikesi tai ir kitas patikes. ZINAI KAIP VEIKIA VALDZIA? Jie tiki, o tada itika vergus. As, tu, mes visi kartu esam valdzia. Cia toks pamastymui. Nesilaikyk taisykliu ir tikek, kad ju laikais. Pirk teises, vazinek ir tikek, kad ju nepirkai, tuomet nebus ko bijot, nes tu ju ir nepirkai, juk tu tai zinai, nes tuo tiki. Tikejimas - Gyvenimas. NETIKESI NE GYVENSI.

source.gif

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

9 minutes prieš, Imprint parašė:

Cia visu isrinktuju nuomone. AS ESU VISI, VISI ESU AS. Gyvenk ir daryk ka nori, tikek kuo nori. Jei pats tuo patikesi tai ir kitas patikes. ZINAI KAIP VEIKIA VALDZIA? Jie tiki, o tada itika vergus. As, tu, mes visi kartu esam valdzia. Cia toks pamastymui. Nesilaikyk taisykliu ir tikek, kad ju laikais. Pirk teises, vazinek ir tikek, kad ju nepirkai, tuomet nebus ko bijot, nes tu ju ir nepirkai, juk tu tai zinai, nes tuo tiki. Tikejimas - Gyvenimas. NETIKESI NE GYVENSI.

cia jau kazkoki filma paziurejai ir ikvepe tave savaitei primest kieta ir laisva filosofa.skirk filmus nuo realybes.

kalbant apie taisykliu nesilaikyma, davai pavog kieno nors nauja masina. policijai papasakosi kad tiki jog gerai padarei ir paleis tave.autizmas tau gal diagnozuotas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

23 minutes prieš, finiti parašė:

cia jau kazkoki filma paziurejai ir ikvepe tave savaitei primest kieta ir laisva filosofa.skirk filmus nuo realybes.

kalbant apie taisykliu nesilaikyma, davai pavog kieno nors nauja masina. policijai papasakosi kad tiki jog gerai padarei ir paleis tave.autizmas tau gal diagnozuotas?

Ne, cia ne filmas mane ikvepe, o tikejimas gyvenimu. Filmai skirti atsipalaidavimui o visi kiti bukinimui todel pelningiausi filmai yra pramoginiai. Tavo pavizdys kvailokas, nes mes ZMONES ir gyvenam pasauli kuris yra valdomas. Todel reik viska daryt legaliai bet lauzyt taisykles. Galima daryt ir nelagaliai bet tikek kad darai legaliai. PVZ, nusipirkai teises ir jas turi ir tiki kad jas isilaikai ir tuo tikes kiti. Bet gali padirbti pirkimo sutarti ir taip gauti masina legaliu budu jei tuo tikesi. Gali uzmusti zmogu ar pagrobti jo  artimaji ir poto grasinant gauti masina. Gali pavogti kaip sakiai tada parduoti ir nusipirkti kita tokia pacia bet jau legaliai. Jei tuo tikesi patikes ir kiti. Zinai kodel pilni kaleimai zmoniu? Nes jie NETIKI. Jei uzmusi zmogu ir tuo tikesi gausi metu. Jei uzmusi zmogu ir tuo netikesi tai taves niekas nepasodins ir net neitars. Tas pats su vagystemis. Todel tiketojai gyvena ilgai ir laimingai o tokie kaip tu vergauja ir verkia. Gali vergauti uz 300 bet but laimingu ir tikek kad turi 3k o ne 300. Uz 300e galima nusipirkti bet ka jei tuo tikesi. Kitaip sakant tikesi busi ne zmogus o Dievas.  98% zmoniu netiki o 1% tiki ir valdo pasauli kitas 1% esu as. O as esu VISI O visi yra AS.

 

P.s patikek kad ta masina verta 100e itikinsi kita ir nusipirksi nauja masina is zmogaus pigiai, todel tikejimas ir yra gerai.

Redaguota , nario Imprint
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, Imprint parašė:

Ne, cia ne filmas mane ikvepe, o tikejimas gyvenimu. Filmai skirti atsipalaidavimui o visi kiti bukinimui todel pelningiausi filmai yra pramoginiai. Tavo pavizdys kvailokas, nes mes ZMONES ir gyvenam pasauli kuris yra valdomas. Todel reik viska daryt legaliai bet lauzyt taisykles. Galima daryt ir nelagaliai bet tikek kad darai legaliai. PVZ, nusipirkai teises ir jas turi ir tiki kad jas isilaikai ir tuo tikes kiti. Bet gali padirbti pirkimo sutarti ir taip gauti masina legaliu budu jei tuo tikesi. Gali uzmusti zmogu ar pagrobti jo  artimaji ir poto grasinant gauti masina. Gali pavogti kaip sakiai tada parduoti ir nusipirkti kita tokia pacia bet jau legaliai. Jei tuo tikesi patikes ir kiti. Zinai kodel pilni kaleimai zmoniu? Nes jie NETIKI. Jei uzmusi zmogu ir tuo tikesi gausi metu. Jei uzmusi zmogu ir tuo netikesi tai taves niekas nepasodins ir net neitars. Tas pats su vagystemis. Todel tiketojai gyvena ilgai ir laimingai o tokie kaip tu vergauja ir verkia. Gali vergauti uz 300 bet but laimingu ir tikek kad turi 3k o ne 300. Uz 300e galima nusipirkti bet ka jei tuo tikesi. Kitaip sakant tikesi busi ne zmogus o Dievas.  98% zmoniu netiki o 1% tiki ir valdo pasauli kitas 1% esu as. O as esu VISI O visi yra AS.

kalejima pilni nes durnus pagauna o ne netikincius.tikek tu kiek nori kad nenuzudei, bet jei durnas ir palaikai daugiau ikalciu nei imanoma palikt tai tavo tikejimas nieko tau nepades.

PROTINGI zmones valdo pasauli, o ne tie kurie save guodzia kad sazine negrauztu ar is baimes kada padaro kazka negero.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, finiti parašė:

kalejima pilni nes durnus pagauna o ne netikincius.tikek tu kiek nori kad nenuzudei, bet jei durnas ir palaikai daugiau ikalciu nei imanoma palikt tai tavo tikejimas nieko tau nepades.

PROTINGI zmones valdo pasauli, o ne tie kurie save guodzia kad sazine negrauztu ar is baimes kada padaro kazka negero.

Jei palikai ikalciu reiskia tu netiki tuo ka darai ir cia vel tikejimas kaip matai. Pasauli valdo tiketojai o tiketojai yra protingi zmones. Kas yra protingas zmogus? Tikrai ne tas kas moka daug, protingas tas kuris tiki. Viska ka mes dabar darom darom del tiketoju.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
prieš 22 valandas(-ų), Ernestas`` parašė:

paciam 17 , dar nepradejau teisiu laikyt bet jau greitu metu , bet negi jau taip tas teises sunku isilaikyt ar cia kaikurie tik " tingi " atsiverst knyga/interneta ir praeit pora kartu pro klausimus? 

ne :D problema gi buvo kad jam reikejo greitai tu teisiu :D tai kazkaip paejo laikytis, suderino per 4sav kad issilaikys :D :D 

Beje kaip minejau, kitiems debilams nedaeina, jog jis asas ant ket sprendimu :D 

Redaguota , nario No Life King
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 metų...
2017-11-17 16:03, Barz parašė:

Kaune turiu pažįstama instruktorių kuris pagelbėtų, bet reiks vis tiek laikyt vairavimo egzamina ir susirast vieta regitroj, bet tai gali užtrukt, tačiau išlaikyt būtų daugiau šansų, nes klaidų nežiūrės nebent įšausi akivaizdžia kritine klaida kuria pastebės ir kameros. Kaina 150eu.

labas gali padet kaune .negaliu islaikyt vairavimo tei siu . lina   prasau pamajakint persuksiu,nes cia esu tik pirma karta.dekui

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 mėnesių...
  • Parašė po 1 mėnesio...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1243 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...