Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Reikia pamokų su pawno


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2357 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Labas vakaras žmonės. Labai jūsų prašau, gal galit numesti tekstinių pawno pamokų? Kaip ir žiūrėjau ten kelias, lyg ir kažką suprantu. Žinau, kad // rodo tik man, ir t.t. Bet kaip kažką reikia scriptinti, prasideda tamsus miškas, nieko nesuprantu. Tiesiog, esu visiškas naujokas ties tuo, ir noriu pradėti kažką kurti. Bet, reikia išmokti scriptinti tiesa? Tad ir noriu kad atsiųstumėt kokią tekstinę pamoką, kur viskas nuo pradžių, kai atsidarai pawno. Esu mokantis anglų kalbą, tad anglų site'ai taip pat pravers. Tiksliai, pamiršau paminėti, jog galite ir iš supergames.lt kažką surasti, nes aš ieškojau, bet ten buvo tik bereikalingas laiko švaistimas man. Tad kas padės, ir eisis į progresą, būtinai teigiamas atsiliepimas, ir +R3P. Ačiū iš anksto.

Redaguota , nario Aivarex
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

On 2017-11-01 at 19:38, Aivarex parašė:

Labas vakaras žmonės. Labai jūsų prašau, gal galit numesti tekstinių pawno pamokų? Kaip ir žiūrėjau ten kelias, lyg ir kažką suprantu. Žinau, kad // rodo tik man, ir t.t. Bet kaip kažką reikia scriptinti, prasideda tamsus miškas, nieko nesuprantu. Tiesiog, esu visiškas naujokas ties tuo, ir noriu pradėti kažką kurti. Bet, reikia išmokti scriptinti tiesa? Tad ir noriu kad atsiųstumėt kokią tekstinę pamoką, kur viskas nuo pradžių, kai atsidarai pawno. Esu mokantis anglų kalbą, tad anglų site'ai taip pat pravers. Tiksliai, pamiršau paminėti, jog galite ir iš supergames.lt kažką surasti, nes aš ieškojau, bet ten buvo tik bereikalingas laiko švaistimas man. Tad kas padės, ir eisis į progresą, būtinai teigiamas atsiliepimas, ir +R3P. Ačiū iš anksto.

Manau tau reiktu pirma gerai editinti GM ismokt ,o tada tik scriptinti... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Bing*Bong parašė:

Manau tau reiktu pirma gerai editinti GM ismokt ,o tada tik scriptinti... 

Kaip jis editins gm nemokėdamas scriptint?

 

Niekas tau nieko neieškos. Tau reikia tu ir ieškok. Matai tau tai atrodė tik laiko švaistymas, tai sugvojai durnelių paieškot, kurie švaistys savo laiką ieškodami informacijos? Šiame forume kaip minimum 30 temų yra tokiu pat klausimu kaip tavo. Naudokis paieška.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

16 minutes prieš, MartynasK parašė:

Kaip jis editins gm nemokėdamas scriptint?

 

Niekas tau nieko neieškos. Tau reikia tu ir ieškok. Matai tau tai atrodė tik laiko švaistymas, tai sugvojai durnelių paieškot, kurie švaistys savo laiką ieškodami informacijos? Šiame forume kaip minimum 30 temų yra tokiu pat klausimu kaip tavo. Naudokis paieška.

Nu editinti komandas pakeist ir sukurti naujas is kitu gm cia editinimas  ,o skriptinimas pagal mane kai tu pats kazka sukuri :) nuo 0 ( ne gm bet komanda ir kazka panasaus) .

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Bing*Bong parašė:

Nu editinti komandas pakeist ir sukurti naujas is kitu gm cia editinimas  ,o skriptinimas pagal mane kai tu pats kazka sukuri :) nuo 0 ( ne gm bet komanda ir kazka panasaus) .

Sakyčiau nusikalbėjai...

 

Iš vis nepatariu kaip minėjo mokytis „editinti“, skatinu tuos, kurie nori mokytis kurti, o ne tekstus pakeisti ir vadinti save scripteriais. Geriausias pavyzdys: susiranda eilutę panašią į „Serverio kurėjas: Vardenis“ ir tiesiog ten pakeičia vardą į savo. Tobulas, tu ką tik tapai serverio kurėju.

Susisiek su manimi per skype, gal, ką nors ir sugalvosim.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2357 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...