Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

,,Pasmerkti" | Jie grįžta!


Martini*

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2340 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Nežinau kur tu matai čia degradacija bet kaip nusišneki tai nusišneki vyras:) Tėvas turbūt toksai atsilikęs kuris klasėje kentėjo kitų patyčias ir net nežino kas per gyvenimas toks buvo, nes augo viską turėdamas, serialas kaip serialas, yra žmonių kurie išaugo iš panašių dalykų ir t.t bet ne tau suprasti tėvų lepuneli. Serialas kaip serialas, tai gal tada visi nustojam žiūrėti Narcos, breaking bad'us ir t.t? Jei toks nusistatymas tai sorry.

 

P.S Ne devintas dešimtmetis kad tokius dalykus darytu kas ;)

Redaguota , nario DuokParukyt
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

16 minutes prieš, NeekiTOS parašė:

Kai buvau mažas dar žiūrėjau truputį, kai tėvas pamatė, pasakė nežiūrėti, tai dabar suprantu kad žiūrėjau tikra nesamonė, žiūrėkit jei norit degraduot :D Sėkmės, marozams, emkes 3 litrų dyzel laukia jūsų

Nuo kada emkės 3 litrų ir dar dyzeliai

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

10 minutes prieš, NeekiTOS parašė:

paprasta 530d, tik m lipdukai uzklijuoti ;) Arba net ant 2 litru uzdeda, prikolas gi 

Greičiau apjuoks tave uždėjus tik lipdukus be aftermarket'o.

Btw, įžeidžiau serialo gerbėjus? Eikit paverkt, arba wpš pasiskūskit kam nors kaip maži vaikai.

Redaguota , nario MrSonnet
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

jezz kam cia kiti vps pradeda rasyt " dregadu serialas " etc.. kiek jums 14? su tokia logika.. koks skirtumas kas ka ziuri, kaip ir kazkas sake kiekvieno skonis kitoks. kam patinka tas ziures, kam ne tai net neverta net pradet komentatuot ir varyt ant to serialo nes atrodot immature as fuck su tokiom nuomuonem..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), MrSonnet parašė:

Greičiau apjuoks tave uždėjus tik lipdukus be aftermarket'o.

Btw, įžeidžiau serialo gerbėjus? Eikit paverkt, arba wpš pasiskūskit kam nors kaip maži vaikai.

Pats nežiūriu tos nesąmonės, bet kitus vadint degradais kai pats su ME!ME!ME gif sėdi, ir pc spec užsidėjęs ant parašo tai supranti koks nindzė sėdi už profilio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), Barz parašė:

Pats nežiūriu tos nesąmonės, bet kitus vadint degradais kai pats su ME!ME!ME gif sėdi, ir pc spec užsidėjęs ant parašo tai supranti koks nindzė sėdi už profilio.

Dabar parodyk kur rašiau kad degradai težiūri?

Wpš aš pažėjas kokį serialą, nep*su ir nekeliu į demotyvacijas visokių nesamonių su serialu, neskaitant to į jas prirašo dar poemų apie friendship'us, gyvenimo vertybes ir tt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

57 minutes prieš, MrSonnet parašė:

Dabar parodyk kur rašiau kad degradai težiūri?

Wpš aš pažėjas kokį serialą, nep*su ir nekeliu į demotyvacijas visokių nesamonių su serialu, neskaitant to į jas prirašo dar poemų apie friendship'us, gyvenimo vertybes ir tt.

Pats nežinau iš kur ištraukiau ta žodį "degradas".

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 14 valandas(-ų), MrSonnet parašė:

Nu tikrai kad pasmerktas serialas. Nebereikalo visoki marozai ir težiūri jį.

Visoki "marozai" tokį seriala žiūri tai tada ka pats žiūri ? :blink: pagal avatara tai patinka "animuota erotika" :D "pasmerkti" serialas pagal tave skirtas "marozam" tai tada kam skirta "animuota erotika" ? :funny: tau gal nepatinka šis serialas man gal nepatinka tavo "animuota erotika" tai kas žiūri šita "animuota erotika" ? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 9 valandas(-ų), Martini* parašė:

Visoki "marozai" tokį seriala žiūri tai tada ka pats žiūri ? :blink: pagal avatara tai patinka "animuota erotika" :D "pasmerkti" serialas pagal tave skirtas "marozam" tai tada kam skirta "animuota erotika" ? :funny: tau gal nepatinka šis serialas man gal nepatinka tavo "animuota erotika" tai kas žiūri šita "animuota erotika" ? 

Dar vienas kuris nesusitvarko su kritika. 

+ Čia ne animuota erotika. Nieko erotiško nematau, kad kokia anime chick užsimetu ant profilio, nu bet žinai, čia kas kaip įžiūri. Čia tas pats lyg vieni sakytų kad mini skirt yra erotiška, o kiti - priešingai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
23 minutes prieš, MrSonnet parašė:

Dar vienas kuris nesusitvarko su kritika. 

+ Čia ne animuota erotika. Nieko erotiško nematau, kad kokia anime chick užsimetu ant profilio, nu bet žinai, čia kas kaip įžiūri. Čia tas pats lyg vieni sakytų kad mini skirt yra erotiška, o kiti - priešingai.

Neatsakei į mano klausima prie kritikos vėliau sugryšim kam skirta "animuota erotika arba anime chick" kokiem "marozam" :mucha: man labai įdomu sužinot tokio rimto ir subrendusio žmogaus nuomone apie visus "anime chick ir animuotas erotikas" bent šitam forume kiek pastebėjau tokių avatarų kaip "anime chick arba animuotos erotikos" mažai kas dedasi greičiausiai būsi toks unikalus atvėjis su "anime chick" :lol: 

Redaguota , nario Martini*
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, Martini* parašė:

Neatsakei į mano klausima prie kritikos vėliau sugryšim kam skirta "animuota erotika arba anime chick" kokiem "marozam" :mucha: man labai įdomu sužinot tokio rimto ir subrendusio žmogaus nuomone apie visus "anime chick ir animuotas erotikas" bent šitam forume kiek pastebėjau tokių avatarų kaip "anime chick arba animuotos erotikos" mažai kas dedasi greičiausiai būsi toks unikalus atvėjis su "anime chick" :lol: 

Oh no, I'm roasted.

Ne vienintelis kuris užsimetu tokius dalykus ir ne paskutinis, vis geriau nei primest some marozą ir mestis bmw kurio neįperki ir bazarint lyg cool af. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), MrSonnet parašė:

Oh no, I'm roasted.

Ne vienintelis kuris užsimetu tokius dalykus ir ne paskutinis, vis geriau nei primest some marozą ir mestis bmw kurio neįperki ir bazarint lyg cool af. 

Bet kodėl būtent ? bmw ? čia kaip supratau "pavž žmogus turi bmw jis pagal tavo tokia logika marozas" simple logika :blink: aš jau geriau užsidėčiau ant avataro "bmw kurio neįperku" negu kad "kokia animuota dziundze" kurios realybei nesutiksi bet aš "bmw kurio neįperku" galiu realybei pamatyt daug geriau negu kad tavo "animuotos personos"  :mucha: 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2340 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...