Sveiki, mapperį antrą radome, bet dabar dar reiktų į kolektyvą žmogaus kuris nusimano grafikos darbuose, nes reiktų ir avatarų, parašų, aprašymą sukurti ir visokių kitokių darbelių, jis mums tikrai bus reikalingas, apie projektą papasakosiu skype, kolkas čia nieko nepasakojam. Gausite dalį pelno, o jei puikiai dirbsite pamokėsime iš savo kišenės. Susisiekti galite per skype - pievugirtuoklis753