Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[ Jaron ] Taxi / Mechanikai / Bankas MAPP


Jaron

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2389 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

prieš 1 valandą, Ocetter parašė:

Netobulėji, tas pats per tą patį, bandai kopijuot ir tai nepavyksta. Visi darbai iki puses padaryti, išvis nėra detalių, tekstūros irgi belenkokios sudėtos.

1. Pirmą kartą dariau tokio tipo darbą kaip banką 2. Teksturos belekaip tikrai nesudėliotos 3. Darbų nekopijavau jeigu tu matai tuos pačius object nereiškia, kad tai kopija. 4. Kokių tau reikia detalių?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 19 valandas(-ų), Jaron parašė:

1. Pirmą kartą dariau tokio tipo darbą kaip banką 2. Teksturos belekaip tikrai nesudėliotos 3. Darbų nekopijavau jeigu tu matai tuos pačius object nereiškia, kad tai kopija. 4. Kokių tau reikia detalių?

Nekreipk tu dėmesio i jį , pas ji visi kopijuoja arba ima mappus iš neto ir sako kad tipo aš padariau xd viena kart sake kad aš iš neto iemiau mappa ir tipi pristatydavau xd 

Po truputi tobulėji , kas labiausiai patiko tai bankas ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 22 valandas(-ų), Jaron parašė:

1. Pirmą kartą dariau tokio tipo darbą kaip banką 2. Teksturos belekaip tikrai nesudėliotos 3. Darbų nekopijavau jeigu tu matai tuos pačius object nereiškia, kad tai kopija. 4. Kokių tau reikia detalių?

Aš ne tik apie banką šneku apie visus tavo darbus. Kaip tu gali įdėt darbo, jeigu tu per vieną dieną padarai po 3 mapp darbus? Jeigu jau tiek padarai, tai jie tikraaaai nėra kokybiški. Darydamas map darbus tokiu greičiu tu 0 tobulėji, nes tu tiesiog dedi tą patį per tą patį tik kitose mapo vietose. O dėl darbų kopijavimo, vienas tavo darbas buvo tikrai nukopijuotas ir pats prisipažinai, nes tipo tu bandai taip tobulėt, todėl ir sakau, bandai "kopijuot" bet ir tai tingi nukopijuot viską su detalėm, kad bent truputi patobulėtum, tu mapini tol, kol atsibosta, o po to meti darbą ir pradedi kitą, neva anas jau baigtas.

prieš 3 valandas(-ų), infernus parašė:

Nekreipk tu dėmesio i jį , pas ji visi kopijuoja arba ima mappus iš neto ir sako kad tipo aš padariau xd viena kart sake kad aš iš neto iemiau mappa ir tipi pristatydavau xd 

Po truputi tobulėji , kas labiausiai patiko tai bankas ;)

Vieną ir vienintelį kartą sakiau, kad mapą paėmei kaži kieno kito, nes žinojau tave kaip Infernus, o tame forume kuriame buvai įkėlęs buvai pasivadinęs kažkaip kitaip, tik po to pamačiau, kad tavo paraše yra susijęs nickas su nicku tam forume.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

59 minutes prieš, Ocetter parašė:

Aš ne tik apie banką šneku apie visus tavo darbus. Kaip tu gali įdėt darbo, jeigu tu per vieną dieną padarai po 3 mapp darbus? Jeigu jau tiek padarai, tai jie tikraaaai nėra kokybiški. Darydamas map darbus tokiu greičiu tu 0 tobulėji, nes tu tiesiog dedi tą patį per tą patį tik kitose mapo vietose. O dėl darbų kopijavimo, vienas tavo darbas buvo tikrai nukopijuotas ir pats prisipažinai, nes tipo tu bandai taip tobulėt, todėl ir sakau, bandai "kopijuot" bet ir tai tingi nukopijuot viską su detalėm, kad bent truputi patobulėtum, tu mapini tol, kol atsibosta, o po to meti darbą ir pradedi kitą, neva anas jau baigtas.

Vieną ir vienintelį kartą sakiau, kad mapą paėmei kaži kieno kito, nes žinojau tave kaip Infernus, o tame forume kuriame buvai įkėlęs buvai pasivadinęs kažkaip kitaip, tik po to pamačiau, kad tavo paraše yra susijęs nickas su nicku tam forume.

Aš neturiu mappinti kaip tu aš mapinu kaip noriu ir baigiu kada noriu, prie vieno mapp darbo prasėdu apie 2 - 4 valandas taigi gali man nepasakot ko pats nežinai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, Jaron parašė:

Aš neturiu mappinti kaip tu aš mapinu kaip noriu ir baigiu kada noriu, prie vieno mapp darbo prasėdu apie 2 - 4 valandas taigi gali man nepasakot ko pats nežinai.

Tai aš nesakau, kad turi mapinti kaip aš, tiesiog nuo manęs nukopijavai vieną darbą ir to neneigei ir sakei, kad kopijuoji, kad tobulėtum. Todėl kaip patyręs maperis tau sakau,kad tu netobulėji kopijuodamas tik 50 proc. viso darbo ir prie jo praleisdamas po 2-4 valandas. Ties čia ir baigiu savo temą, gali ką nori galvot, išreiškiau savo nuomonė, jeigu nemoki priimt kitų nuomonės, manau maperiu tu išvis nebūsi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 5 valandas(-ų), Jaron parašė:

Aš neturiu mappinti kaip tu aš mapinu kaip noriu ir baigiu kada noriu, prie vieno mapp darbo prasėdu apie 2 - 4 valandas taigi gali man nepasakot ko pats nežinai.

2-4h sedeti prie tokio shh atsiprasant.. Nes cia pas tave grynai visuose 3map'uose same aikstele. Nieko naujo nepadarei tik pastata pakeitei ir vieta.. p.s. kai rasai bandai atkartoti ten toki pastata ar ten toki ir pns, tai toks jausmas savo ideju neturi, tik kopinti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 13 valandas(-ų), The Euro parašė:

2-4h sedeti prie tokio shh atsiprasant.. Nes cia pas tave grynai visuose 3map'uose same aikstele. Nieko naujo nepadarei tik pastata pakeitei ir vieta.. p.s. kai rasai bandai atkartoti ten toki pastata ar ten toki ir pns, tai toks jausmas savo ideju neturi, tik kopinti.

As tik viena atkopijavau... plius tu net tokiu nesumapini per pora dienu su savo mta plius vps vaizduotes ntr ant asfalto krumai auga mldc.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, Jaron parašė:

As tik viena atkopijavau... plius tu net tokiu nesumapini per pora dienu su savo mta plius vps vaizduotes ntr ant asfalto krumai auga mldc.

Matau tu nemoki priimti kritikos, pas jį darbai bent jau su detalėm ir matosi tobulėjimo ženklai, o ne tai, kad aš tau daviau naudojamų tekstūrų ID ir tu juos vpš bet kur sudedi ir kažkam kitam sakai "neturi vaizduotes", žodžių, graudus esi, gyvenime daug nepasieksi. sėkmės su tokiu požiūriu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

32 minutes prieš, Ocetter parašė:

Matau tu nemoki priimti kritikos, pas jį darbai bent jau su detalėm ir matosi tobulėjimo ženklai, o ne tai, kad aš tau daviau naudojamų tekstūrų ID ir tu juos vpš bet kur sudedi ir kažkam kitam sakai "neturi vaizduotes", žodžių, graudus esi, gyvenime daug nepasieksi. sėkmės su tokiu požiūriu.

Vietoj pykčių eikit mapp battle, tada parodysit kuris mandresnis :D, susitarkink kur ir ką mapiinat ir mappinkit :D

 

P.S Mapp darbai nelabai traukiantis aky, labai niurūs.., reikia padirbėti ties išorės detalumu, bei tavo aikštelės visos vienodos, tau 6/10.

Redaguota , nario #Donis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2389 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...