Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[Atmesta] | Pinigu isleidimas


Arg0N

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5507 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Ar reikia niko nuspalvinimo?  

9 balsai

  1. 1. Ar reikia niko nuspalvinimo?

    • Taip
      5
    • Ne
      4


Recommended Posts

Sveiki norejau pasiulyti toki dalyka kaip pinigu isleidima.

Daugiau info:

Taigi nueini i skilti koki nors pavadinima ir gali uz savo pinigus nusispalvinti nika ten paryskinti ir t.t

Aisku gal pasakys kad tada spalvos bus ten moderatoriaus Admino ir t.t

Ir apie tai pagalvojau gal tada reikia tuos rangus kaip nors isryskinti kad Administratorius ka nors panasaus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiki norejau pasiulyti toki dalyka kaip pinigu isleidima.

Daugiau info:

Taigi nueini i skilti koki nors pavadinima ir gali uz savo pinigus nusispalvinti nika ten paryskinti ir t.t

Aisku gal pasakys kad tada spalvos bus ten moderatoriaus Admino ir t.t

Ir apie tai pagalvojau gal tada reikia tuos rangus kaip nors isryskinti kad Administratorius ka nors panasaus.

Kaip išryškinti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai tada butina kopint jei yra db kaip cshamoj?
tu dabar ką tik susivartei: tu sakai kad būtų tie spalvoti nick, bet tu atsakei į savo klausimą - kam kopint jei yra cshamoj? Kitą kartą prieš siunčiant postą, perskaityk ar gerai parašei, nes kartais skubotai parašai ir nesąmonės prasideda.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Supratau apie ka jus cia, cia toks bairis yra ant e107 gold system, tipo uz pinigus perki ORB's ir jie nudazo ta nick'a tam tikra spalva.

Taip

Insect man nereik kvepuot as dar nuvaziuoju i kaima pavazineju su motociklu tai tikrai ikvepiu gryno oro. Tau labiau man rodos neprosal, nes neturi ka veikt ir bumbi is bet ko kai senas sukrioses senis. Ka jau zmogus suklyst negali?

Edit:

Padariau apklausa jei bus TAIP dominus pagalvok apie tai tada :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Supratau apie ka jus cia, cia toks bairis yra ant e107 gold system, tipo uz pinigus perki ORB's ir jie nudazo ta nick'a tam tikra spalva.

Taip

Insect man nereik kvepuot as dar nuvaziuoju i kaima pavazineju su motociklu tai tikrai ikvepiu gryno oro. Tau labiau man rodos neprosal, nes neturi ka veikt ir bumbi is bet ko kai senas sukrioses senis. Ka jau zmogus suklyst negali?

Edit:

Padariau apklausa jei bus TAIP dominus pagalvok apie tai tada :)

:D

Kaip ten tokius kaip tu liaudis vadina....? Užsimiršo.........

Aaaaa! Žiaurus :D:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5507 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...