Peršokti į turinį

Ieškau builderių

admin

Recommended Posts

Sveiki visi! Ieškau žmonių kurie sugebėtų statyti įvairius minigames mapus, su geru gameplay ir bent jau nebloga išvaizda.
Kodėl rinktis būtent mano serverį?
- Serveriui jau beveik 3 metai, tad serveris nėra naujas ir daug mažesnė tikimybė kad mirs greitai kaip dauguma naujų serverių.
- Serveris turi labai daug unikalių dalykų, visi mini-žaidimai yra mano kurti o ne atsisiųsti pluginai.(jų yra apie 10) Taip pat serveryje yra keli ilgalaikiai žaidimai kurie turi daug unikalių detalių.(Old-school Survival(survival sukurtas pagal senas žaidimo versijas, su jų galimybėm, labai patinka žaidimo veteranams), Friendly Survival(panašus į modded survival), The Mining Camp(panašus į Prison))
Serveris yra legalus ir užsienietiškas bet serveryje yra multi-language support kuris kol kas yra nebaigtas ir tik kaikurie pagrindiniai dalykai išversti, kol kas yra 5 kalbos tarp kurių ir lietuvių.
Serveris kol kas pinigų neuždirba bet ir jų nepraranda(uždirba tiek kad užtenka hostui)  tad mokėti už paslaugas negaliu, bet mano serveryje Builder yra pilnavertis administracijos rangas jei domina tokios pareigos.
Jei susidomėjote ir manote kad sugebėtumėte atlikti buildinti, parašykite į AŽ.

Kas nori užeiti - serverio IP: GMN.US.TO

Redaguota , nario admin
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

• Parašė po 4 savaičių...
  • Parašė po 3 savaičių...
On 10/17/2017 at 15:33, KayohiPlay parašė:

Yooo ma bruh <3333 Patikimas šitas. Rekomenduoju prisijungti į jo projektą. Daug siekiantis žmogus, . <3333

Taip ir žinojau, jog tave labiau vyrai traukia :)

Redaguota , nario ProGreen
Nuoroda į komentarą

• Parašė po 3 mėnesių...
prieš 18 valandas(-ų), -Aviukas #Hą! parašė:

Man atrodo negyvas, nes šitas aprašymas dar nesamoningas parašytas buvo ale 3metus, laikėsi, bet ,kad ir hostas buvo paimtas justhost savaitei..

kažką maišai, justhost niekada nenaudojau, naudojam vpsnet.

Nuoroda į komentarą

Dabar, admin parašė:

būtų gerai jei padėtum žaidėjų gaut, bet dėl žaidėjų trūkumo serverio nežadu trint lauk, kursiu toliau bus žaidėjų ar ne, tikiuos atsiras kartu su serverio tobulėjimu.

Redaguota , nario 4ndriuz
Nuoroda į komentarą

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

• Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

• Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• Sukurti naują...