Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Las-Vegas.lt // MINI pristatymas // Serverio startas šį penktadienį!


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2404 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

nu vidosas tai visiškai lempinis. pradinuko darbas, gal net žemiau pradinuko lygio. net textdrawų pilnai paslėpt visų nesugebėjot. matosi, kad darėt bele daryt, kad tik būtų pretekstas temai sukurt kad reklamos gaut, kurios su šita tema vistiek nei kiek negausit. mapai irgi nepatiko, gal tik policija galima būtų priskirti prie tų vidutiniškų tokių. vairavimo mokykla išvis nelabai supratau kas ten per išradimas. žodžiu, pinigų sukišta į projektą turbūt ne vienas šimtas, o gausis eilinį kartą ta pati nesąmonė kaip ir visur.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

12 minutes prieš, Rolandas. parašė:

nu vidosas tai visiškai lempinis. pradinuko darbas, gal net žemiau pradinuko lygio. net textdrawų pilnai paslėpt visų nesugebėjot. matosi, kad darėt bele daryt, kad tik būtų pretekstas temai sukurt kad reklamos gaut, kurios su šita tema vistiek nei kiek negausit. mapai irgi nepatiko, gal tik policija galima būtų priskirti prie tų vidutiniškų tokių. vairavimo mokykla išvis nelabai supratau kas ten per išradimas. žodžiu, pinigų sukišta į projektą turbūt ne vienas šimtas, o gausis eilinį kartą ta pati nesąmonė kaip ir visur.

Ale, aš pastebejau, visur pamokslauji, gal eik dirbt?  Antra pisai kritikos bet konkreciai neivardijai :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, A U G U S T A S parašė:

Ale, aš pastebejau, visur pamokslauji, gal eik dirbt?  Antra pisai kritikos bet konkreciai neivardijai :)

na, turbūt ne visi šiame pasaulyje gyvena realiu laiku ir ne visi žino, kad 22:30 didžioji dalis dirbančiųjų ilsisi, o ne dirba (neskaitau naktinių darbų). o šiaip esu dirbantis kaip ir visi normalūs žmonės. kaip tai neįvardijau? viskas kuo puikiausiai įvardinta. o jei esi vienas tų, kur bando kažką įrodyt, kad užsidėtų pliusiuką projekto direktorių ar dar ten kažko atrankoje, tai neberašyt nieko jau siūlau.

 

19 minutes prieš, Rolandas. parašė:

nu vidosas tai visiškai lempinis. pradinuko darbas, gal net žemiau pradinuko lygio. net textdrawų pilnai paslėpt visų nesugebėjot. matosi, kad darėt bele daryt, kad tik būtų pretekstas temai sukurt kad reklamos gaut, kurios su šita tema vistiek nei kiek negausit. mapai irgi nepatiko, gal tik policija galima būtų priskirti prie tų vidutiniškų tokių. vairavimo mokykla išvis nelabai supratau kas ten per išradimas. žodžiu, pinigų sukišta į projektą turbūt ne vienas šimtas, o gausis eilinį kartą ta pati nesąmonė kaip ir visur.

 

Redaguota , nario Rolandas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Rolandas. parašė:

na, turbūt ne visi šiame pasaulyje gyvena realiu laiku ir ne visi žino, kad 22:30 didžioji dalis dirbančiųjų ilsisi, o ne dirba (neskaitau naktinių darbų). o šiaip esu dirbantis kaip ir visi normalūs žmonės. kaip tai neįvardijau? viskas kuo puikiausiai įvardinta. o jei esi vienas tų, kur bando kažką įrodyt, kad užsidėtų pliusiuką projekto direktorių ar dar ten kažko atrankoje, tai neberašyt nieko jau siūlau.

 

 

Del td buvo servo klaida, antra taip esu pradinukas, ir trecia niekur nebuo sakyta jog yra daryta profesionalo

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, A U G U S T A S parašė:

Del td buvo servo klaida, antra taip esu pradinukas, ir trecia niekur nebuo sakyta jog yra daryta profesionalo

tai tu čia ir esi to vaizdo įrašo autorius? :D:D:D ne pirmą kartą jau rašau, kam tada kelti neprofesionalų darbą ir dar labiau gadinti projekto bendrą vaizdą? Tai jau geriau tada nieko nekelti, nes šiame video apskritai pamačiau keletą neišvaizdžių mapų, keletą išsiliejusių textdrawų, labai prastai parinktą muziką, keletą kaip jau sakiau pradinuko "efektų" ir tiek. šitie dalykai TIKRAI nepaskatino ateiti į startą, o kaip tik atbaidė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Rolandas. parašė:

tai tu čia ir esi to vaizdo įrašo autorius? :D:D:D ne pirmą kartą jau rašau, kam tada kelti neprofesionalų darbą ir dar labiau gadinti projekto bendrą vaizdą? Tai jau geriau tada nieko nekelti, nes šiame video apskritai pamačiau keletą neišvaizdžių mapų, keletą išsiliejusių textdrawų, labai prastai parinktą muziką, keletą kaip jau sakiau pradinuko "efektų" ir tiek. šitie dalykai TIKRAI nepaskatino ateiti į startą, o kaip tik atbaidė.

Pradekim nuo to, jog aš nemappinu, antra muzika buvo administracijos prasymu as buvau parinkes geresne bet norejo sios, o kelti tam jog ivertintu, tau jau yra turbut 18+  o sneki kai 15

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, A U G U S T A S parašė:

Pradekim nuo to, jog aš nemappinu, antra muzika buvo administracijos prasymu as buvau parinkes geresne bet norejo sios, o kelti tam jog ivertintu, tau jau yra turbut 18+  o sneki kai 15

tai ir kelkit su prašymu įvertinti, o ne su pavadinimu "projekto mini pristatymas". akivaizdu, kad darėt belekaip tik tam kad greičiau paskelbt temą ir kur nors įkišt savo projekto pavadinimą. kitokios versijos nesugalvoju.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Rolandas. parašė:

tai ir kelkit su prašymu įvertinti, o ne su pavadinimu "projekto mini pristatymas". akivaizdu, kad darėt belekaip tik tam kad greičiau paskelbt temą ir kur nors įkišt savo projekto pavadinimą. kitokios versijos nesugalvoju.

Klysti, bet kam man tau aiskinti, vistiek nesuprasi, ir liksi pri savo nuomones

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Rolandas. parašė:

nu vidosas tai visiškai lempinis. pradinuko darbas, gal net žemiau pradinuko lygio. net textdrawų pilnai paslėpt visų nesugebėjot. matosi, kad darėt bele daryt, kad tik būtų pretekstas temai sukurt kad reklamos gaut, kurios su šita tema vistiek nei kiek negausit. mapai irgi nepatiko, gal tik policija galima būtų priskirti prie tų vidutiniškų tokių. vairavimo mokykla išvis nelabai supratau kas ten per išradimas. žodžiu, pinigų sukišta į projektą turbūt ne vienas šimtas, o gausis eilinį kartą ta pati nesąmonė kaip ir visur.

Parodyk, kaip pradinukas kuria video, turi laiko 24h, kad būtų su facecam'u, o jei negali, tai nekalbėk nesąmonių. Realiai muzika tokia wtf, bei galėjai vairavymo mokyklą padaryti skirtingose vietose, nes jau užkniso, kai į vieną vietą viską sugrūda ir tipo zjbs :D. Nieko tu jam neaiškink, to jis ir laukia, gaila, kad per daug kvailas ir viską akivaizdžiai parodo, daryk video tokį, kokį nori ir ignorink tokius "kritikuotojus", kritiką turi sudaryti ne vien neigami pastebėjimai, jei yra tik tokie, vadinasi čia ne kritika, o eilinis mėšlas. 

Redaguota , nario Antanas940
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2404 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...