Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Klausimas jei neišlaikai 10kl puppo kas būna?


Onetap

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 161 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

pzda žinok būna , mamai būsi miręs jau jeigu puppo neišlaikai, ateitis bus uk braškes skint arba stroikėse griovius kast, apie mokykla pamiršk nes jokia rajono mokykla nepriims jau nekalbu kad mėlyna šikna bus nuo tėvo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vadovaujantis Švietimo įstatymo 10 str. 4 dalimi, pag­rindinis išsilavinimas įgyjamas baigus pagrindinio ugdy­mo programą ir patikrinus mokymosi pasiekimus, išsky­rus atvejus, kai asmuo švietimo ir mokslo ministro nustaty­tais atvejais yra atleidžiamas nuo mokymosi pasiekimų pa­tikrinimo.

Pažymėtina, kad mokinio pagrindinio ugdymo mo­kymosi pasiekimai (PUPP) laikomi patikrintais, jei jie įvertinti nuo 1 iki 10 balų. Kitaip tariant, dalyvavimas pa­siekimų patikrinime yra dešimtokų pareiga, tačiau patik­rinimo rezultatai tolimesnio mokymosi neapriboja.

svarbiausia nueik, padaryk 1 uzduoti teisingai ir ramybe

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Dr. Arnas parašė:

Vadovaujantis Švietimo įstatymo 10 str. 4 dalimi, pag­rindinis išsilavinimas įgyjamas baigus pagrindinio ugdy­mo programą ir patikrinus mokymosi pasiekimus, išsky­rus atvejus, kai asmuo švietimo ir mokslo ministro nustaty­tais atvejais yra atleidžiamas nuo mokymosi pasiekimų pa­tikrinimo.

Pažymėtina, kad mokinio pagrindinio ugdymo mo­kymosi pasiekimai (PUPP) laikomi patikrintais, jei jie įvertinti nuo 1 iki 10 balų. Kitaip tariant, dalyvavimas pa­siekimų patikrinime yra dešimtokų pareiga, tačiau patik­rinimo rezultatai tolimesnio mokymosi neapriboja.

svarbiausia nueik, padaryk 1 uzduoti teisingai ir ramybe

Ačiū už info seniuk :P

prieš 1 valandą, NeekiTOS parašė:

neislaikyti 10 klases egza, reikia buti arba dauztam arba per daug kompe sedi ir smegenys atraufave jau

Aš paklausiau, manau easy man bus, bet tieisog pasidomėjau ;p

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, liight parašė:

Nesvarbu gimnazija ar ne, nors man rodos pas mūsų buvo sąlyga tipo lietuvių ant 4 neišlaikai bent jau, tai nebegalėsi mokytis toj gimnazijoj :D bet čia gal ir ant prikolo pasakė, nes ant poxui režimo visi buvom, kad tik greičiau į namus pareit, tai mėgino įbaugint ^^

Aišku, kad ant prikolo mumis su pataisom grasino. x) Nuėjau į profke kai dievs jaučiuos lengva vpš, o jei nori kur nors toliau mokytis, tu lengviau įstosi į pvz koki univiera nei iš gimnazijos, nes papildomu taškų lengvai gali susirinkt . :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 6 valandas(-ų), Aurelijus A. parašė:

Aišku, kad ant prikolo mumis su pataisom grasino. x) Nuėjau į profke kai dievs jaučiuos lengva vpš, o jei nori kur nors toliau mokytis, tu lengviau įstosi į pvz koki univiera nei iš gimnazijos, nes papildomu taškų lengvai gali susirinkt . :)

po profkes gali irgi istoti daug kur, kadangi turesi vidurini issilavinima ir profesija, o toliau gali dirbti arba mokytis toliau :)

Redaguota , nario NeekiTOS
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gyvenimas nesustoja ir gali eiti į 11-12kl(11kl best) arba profke arba niekur, nieko baisaus nenutiks. Neišlaikius 12kl egzaminu tai pat gyvenimas nenustoja ir gali daryti ką nori. Nebijokit egzu ir eikit pro juos, kaip per asfaltą, nes tai jūsų galutinio gyvenimo nenulemia. Neįsivaizduoju kodėl sūkuriai šia durna tema, bet labai matosi, kad bijai egzaminu. Todėl susikaupk ir pasakyk sau - aš ne sistemos dalis, aš esu aš, ir egzaminas mano gyvenimo nepakeis.

Redaguota , nario Imprint
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 metų...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 161 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...