Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

parduodu [STEAM žaidimai] CD-KEY pavidalu


Smizas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2381 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveikučiai, parduodu daug žaidimų CD-key pavidalu. Turiu daug daugiau žaidimu nei išvardinta apačioje, manau daugelis žaidimu bus pigiau nei įprasta, tačiau iškarto norėčiau pasakyti jog pirmas neinu niekam, reiškia jūs einat pirmi ir be jokių kalbų. Kam tokios salygos nepatinka - nerašom. ( nors ir 200 atsiliepimų turit )

Jokiu apgaviščiu netoleruoju, turiu patikimumo ir čia ir kitur.

-KAINOS-
Euro Truck Simulator 2 - 7.70€ 
Counter-Strike: Global Offensive 9.30€
GTA: V  - 27.89 € 
Garrys Mod - 7.60 

H1Z1: King of the Kill - 17€

Rocket League - 12€

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

HRK game.com kainos

 

ETS2 (Steam) : 4.3e

CS:GO (Steam) : 5.5e

H1Z1 : King of the kill (Steam) : 9.2e

Rocket League (Steam) : 9.13e

GTA V (rockstar edition) : 23.7e

 

Garry's Mod neradau, bet galiu užtikrinti jog galima surasti pigiau, nei už tavo kainą. + HRK suteikia 100% patikimą ir instant delivery. Iš kur žinau ? Nes pats perku žaidimus iš ten ir dar nėra buvę jog būtų kilusios kažkokios problemos.

 

Aišku jei jums visa tai nesvarbu galite pirkti iš to pačio plati.ru už dar žemesnes kainas, bet jau rizikuojate. 

Nebandau reklamuoti šių svetainių, bet tiesiog noriu tave supažindinti su realaus pasaulio kainomis.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

16 minutes prieš, Nemix parašė:

HRK game.com kainos

 

ETS2 (Steam) : 4.3e

CS:GO (Steam) : 5.5e

H1Z1 : King of the kill (Steam) : 9.2e

Rocket League (Steam) : 9.13e

GTA V (rockstar edition) : 23.7e

 

Garry's Mod neradau, bet galiu užtikrinti jog galima surasti pigiau, nei už tavo kainą. + HRK suteikia 100% patikimą ir instant delivery. Iš kur žinau ? Nes pats perku žaidimus iš ten ir dar nėra buvę jog būtų kilusios kažkokios problemos.

 

Aišku jei jums visa tai nesvarbu galite pirkti iš to pačio plati.ru už dar žemesnes kainas, bet jau rizikuojate. 

Nebandau reklamuoti šių svetainių, bet tiesiog noriu tave supažindinti su realaus pasaulio kainomis.

 

Juokini pažiūrėk į lietuvių parduotuves ir į jų kainas aš galiu pasiūlyti dar pigiau nei iš žmonių ir man neįdomu užsienio puslapių kainos nes 50proc. tu tinklalapių būna scam

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Kukme1steris. parašė:

Juokini pažiūrėk į lietuvių parduotuves ir į jų kainas aš galiu pasiūlyti dar pigiau nei iš žmonių ir man neįdomu užsienio puslapių kainos nes 50proc. tu tinklalapių būna scam

Kokios dar lt parduotuvės. Kas apie jas išvis kažką užsiminė ? Mes čia kalbame apie tavo ir HRK games.com kainas. Tai tu kas ir lygink, o ne su kažkokiomis lietuvos parduotuvėmis, kurios kaip ir tu perka tuos steam kodus iš tokių svetainių kaip HRK games.com Aišku, kad tau neįdomios užsienio svetainių kainos ir geriau, kad apie jas išvis niekas neužsimintų, nes tada nieko tu neparduosi su šitais nesveikais antkainiais. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

9 minutes prieš, Nemix parašė:

Kokios dar lt parduotuvės. Kas apie jas išvis kažką užsiminė ? Mes čia kalbame apie tavo ir HRK games.com kainas. Tai tu kas ir lygink, o ne su kažkokiomis lietuvos parduotuvėmis, kurios kaip ir tu perka tuos steam kodus iš tokių svetainių kaip HRK games.com Aišku, kad tau neįdomios užsienio svetainių kainos ir geriau, kad apie jas išvis niekas neužsimintų, nes tada nieko tu neparduosi su šitais nesveikais antkainiais. :)

Jai kažkas kažkam nepatinka gali pirkti iš Steam marketo :) man jos neįdomios nes Lietuvoje nėra tokių kainų , o kas nori tgl ima

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Kukme1steris. parašė:

Jai kažkas kažkam nepatinka gali pirkti iš Steam marketo :) man jos neįdomios nes Lietuvoje nėra tokių kainų , o kas nori tgl ima

Tu bandai sukurti tokį įspūdį, jog užsienio svetainės neprieinamos lietuviams ir jie tik iš lietuvių ir lietuviškų svetainių tegali pirkti žaidimus lyg nuo užsienio mus skirtu kokia siena. Klausimas. Kas pasikeis jei pirksi iš Lietuvos, o ne iš užsienio ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Nemix parašė:

Tu bandai sukurti tokį įspūdį, jog užsienio svetainės neprieinamos lietuviams ir jie tik iš lietuvių ir lietuviškų svetainių tegali pirkti žaidimus lyg nuo užsienio mus skirtu kokia siena. Klausimas. Kas pasikeis jei pirksi iš Lietuvos, o ne iš užsienio ?

Tu matau nesupranti visiškai paprastų dalykų ... Kiekvienas parduoda skirtinga kaina ( bet tai tokiam matosi nesuprantama ) kad nori perka iš užsienio kas nori iš lietuvių. Daugelis net angliškų parduotuvių parduoda panašią į mano kaina. Na o jai tau kažkas nepatinka jau kaip ir minejau pirk iš kitur + aš neverciu nieko pirkti gudruti

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...
On 2017-09-10 at 22:18, Kukme1steris. parašė:

Tu matau nesupranti visiškai paprastų dalykų ... Kiekvienas parduoda skirtinga kaina ( bet tai tokiam matosi nesuprantama ) kad nori perka iš užsienio kas nori iš lietuvių. Daugelis net angliškų parduotuvių parduoda panašią į mano kaina. Na o jai tau kažkas nepatinka jau kaip ir minejau pirk iš kitur + aš neverciu nieko pirkti gudruti

+

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2381 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...