Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ieškau komandos narių.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2427 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, ilgą laiką žaidžiau populiariame samp projekte, tačiau ekonomikai ritantis žemyn jį palikau, o ieškodamas įdomaus ir pastovaus projekto žaisti nieko gero neradau, kadangi pats ilgą laiką dėl laisvalaikio praleidimo MAPP'inu, taipogi turiu vietą iš kurios galimą butu prisitraukti naujų žaidėjų į projektą, nusprendžiau pabandyti surasti bendraminčių.

Pačiam yra 16metų, esu tikrai darbštus ir darbo neatidėlioju, todėl iš savo pusės stengsiuosi viską atlikti kuo kruopščiau ir gražiau. Kalbant apie reklamas , tai žinomą radijai - garsinės reklamos, YT kanaluose ir kitą, pats esu kures projektą. tačiau nusipirkęs domeną iš nepatikimo žmogaus, kuris jį atsigražino sužlugdžiau projektą - tuo metu serveryje pastoviai žaisdavo 20-30 žmonių ( Manau tikrai neblogas skaičius nežinomam ir mažai reklamuotam projekte).

Visi žinoma rašysite, kad užtenka tų projektų, tačiau ar jūs radote nors 1 normalų ir pastovų serverį kūriam butu mažiau nei metai? visi projektai apsileidžia, nekalbu apie lėšas kurias reikia investuoti ar pnš. Pats tikrai nebandysiu peikti kitų projektų šiame poste, kadangi negarantuoju jog ir mano projektas bus labai išskirtinis ( išskirtinėmis sistemomis ) stengsiuosi labiau kreipti dėmėsi į žaidėjų poreikius ir perteikti kuo daugiau jų idėjų į žaidimą.

Ieškau žmogaus, kuris galėtu dirbti prie modifikacijos, man nereikalingas žmogus kuris tik moka pakeisti platintos modifikacijos tekstus, noriu kad žmogus galėtu viską igivendinti, net sudėtingiausia įdėją. Šis žmogutis turėtu nors 4 valandas per dieną skirti modifikacijai ir dėl savo tingėjimo neatidėlioti darbų su paaiškinimais esu labai užsiėmęs, kadangi ieškau laisvesnio žmogaus, na žinoma suprantu kad kartais reikia susitvarkyti reikalus tik ne visą laiką.

Prašau žmonių, kurie tik ateiną į tokius postus parašyti kiek klaidų postę ar kad jau sampas žlugsta ir pnš ( freepost ) praeikit temą ir freepostinkit kitur.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, liight parašė:

Jeigu po 4h per dieną, tai koks atlygis?^^

Žiūrint kaip žmogus dirbą ar greitai procesas vyksta, pats dabar nebedirbu ir mokausi. tai kaip ir nėrą jau perdaug lėšų, tik ką gaunu už reklamas ir kitus smulkius darbelius, į mėnėsi galbūt ir galimas kažkoks atligis, tačiau tokių atvėjų jai atsiranda pelnas modifikacijos koduotojas nieko negauna apart to ką esam sutaręs kas mėnėsi. Sakau čia reikia tartis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Kukme1steris. parašė:

Žiūrint kaip žmogus dirbą ar greitai procesas vyksta, pats dabar nebedirbu ir mokausi. tai kaip ir nėrą jau perdaug lėšų, tik ką gaunu už reklamas ir kitus smulkius darbelius, į mėnėsi galbūt ir galimas kažkoks atligis, tačiau tokių atvėjų jai atsiranda pelnas modifikacijos koduotojas nieko negauna apart to ką esam sutaręs kas mėnėsi. Sakau čia reikia tartis.

Be atlygio mažai kas norės tiek valandų per dieną dirbti, nes tai jau ne vasara ir didelę laiko dalį užims mokyklą, žinoma ir kiti reikalai, tad ar pas ką nors atsirastų 4 valandos labai didelis klausimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, liight parašė:

Be atlygio mažai kas norės tiek valandų per dieną dirbti, nes tai jau ne vasara ir didelę laiko dalį užims mokyklą, žinoma ir kiti reikalai, tad ar pas ką nors atsirastų 4 valandos labai didelis klausimas.

Nieko neverčiu, visi kas nori patys rašo man į PM'ą. Jai gerai dirba gali būti ir porą valandų aš čia taip labai stambiai paiimiau, tačiau esmė tokia - netinginis ir savo darbo neatideliotu vis kitai ir kitai akimirkai

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Лукас parašė:

Niekam neidomu ka tu rasai :D pats freepostini dabar, kai atsakai tokiais pranesimais, genijau :D

Visiem įdomu kai rašai tu, tu tikrai nefreepostini atėjas, man patinka kai ateinat į temą ir į jos turini nieko neatsakot. va jūs tai tikrai nefreepostinat

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, Kukme1steris. parašė:

Tokiu tikslu tu rašai freepostus temose? aš apačioje aiškiai parašiau man rodos.

kaip tai cia freepostai, freepostu turiu daug, bet cia ne freepostas, gal tu ir neklausysi manes, bet gal suprasi kai zlugsi, nes betkoks serveris kuris dabar yra kuriamas zlugs, kad ir 70 online bus, su laiku visi zaidejai dings, tai yra faktas, ir beveik kiekvienam serveryje taspats

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Лукас parašė:

Niekam neidomu ka tu rasai :D pats freepostini dabar, kai atsakai tokiais pranesimais, genijau :D

tai kad pats freepostini nesamones rašydamas, sėdėk ramus jei sėdi su neigiama reputacija

Matosi jog esi iškalbus ir draugiškas žmogelis, sėkmės surandat kažką gero kurie nepavestų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Deivis'V parašė:

tai kad pats freepostini nesamones rašydamas, sėdėk ramus jei sėdi su neigiama reputacija

Matosi jog esi iškalbus ir draugiškas žmogelis, sėkmės surandat kažką gero kurie nepavestų.

Taip ir būną kai temos pirmiausia nepaskaito ir iškarto rašo savo nuomonę, o bandyti visada galima jai tik noro yra.

Tikrai ačiū, tikiuosi atsiras žmogus kuris nori dirbti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

43 minutes prieš, Лукас parašė:

Niekam neidomu ka tu rasai :D pats freepostini dabar, kai atsakai tokiais pranesimais, genijau :D

kas prabilo, didysis sabalys su savo ahuenais pazadais sukurti ahuenus projektus ir kurie zlunga labai greitai patylek ir sedek ramus ;]

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, ClicK parašė:

spaudimo neatlaike,-rep primete,ka tu sukursi vienadieni sudservi,tu jokios patirties neturi,uz tevu pietu pinigus,geriau pavalgyk,o ne *Myliu SuperGames.lt* kam metyk.

Tėvu pinigai tu :D, pasikartosiu, užsidėk akinius ir skaityt išmok. jai nematai kas tau -rep uždėjo, jai apie patirti kalbi ir nieko nežinai tai ir tylėk, jūk nekviečiau čia savo nuomonės reikšt, kaip ir minėjau pro šona rašai tu čia. Jai tu tėvu pinigus išleidai kažkam doneitindamas ir dabar piktas esi tai atleisk, kadangi aš tėvų pinigų neprašau ir sugebu prasisukti internete ir šjp užsidirbti vasarą. Graudu kai iš galvos kažkokias pievas rašai, nieko apie manę nežinodamas. Šūdservi tu ... :/

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2427 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...