Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Sveikos pupos ;* (Papasakokit kas naujo)


.lukonic`

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2451 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Ahoy, senai visi matyti :D Pasiilgau. Kas prisimena mane, o kas ne. Sugalvojau užsukt pasižiūrėt kaip gyvenat. Kaip matau dar nei ant karmos nei atsiliepimų per tiek laiko niekas neaplenkė. Na, bet čia neesmė, paprasti skaičiukai. O aš šiaip norėjau paklaust jūsų kas gero forume per tiek laiko kol manęs nebuvo, kas pasikeitė, kokiam stovy visi? Kas netingi surašykit visokias naujienas =D

 

--

Žiūrėkit, o dar klausimas. Būtų norinčių ateit į labai paprastą, seną forumą, kurį paleisčiau su vos keliom sistemom(reputacija, karma, forumo litai). Prisimint senus gerus laikus :D Esmė būtų ne forumo sistemose(Nes aš ju daryt nemoku, xoxo), o turinio valdyme ir šlamšto filtravime, scamerių baninime, veikla forume, minimalūs apdovanojimai už postinimą forume(parduotuvė kurioj galimėtų išleist forumo litus)?

Redaguota , nario .lukonic`
Rašyt nemoku
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, .lukonic` parašė:

Jeigu nori pilnos istorijos, tai prašom:

Kaip žinai, krušaus šitam forume nemokamai tvarkydamas ir prižiūrėdamas turinį kaip moderatorius, paskui mane paskyrė administratorium. Prie manęs, kartu juo tapo ir Pranas. Normaliai sutarėm, tvarkėm kiek galėjom. Kaip žinai, adminam reikia tvarkyt moderatorių lentą, skaičiuot moderatorių veiksmus ir juos prižiūrėt. Buvom su Pranu sutarę, kad vieną savaitę tvarkau aš, kitą savaitę tvarko jis, nu ir taip keičiamės kas savaitę. Nu viskas tvarkoj buvo, paskui kažkaip tai tik likau aš vis tvarkyt lentą. Nu bet čia nieko, man tai nesunku yra suskaičiuot kiek ten tie modai padarė ko ir juos ten biški patvarkyt. Gerai, toliau sau sėdėjom metus, kitus. Pranas pradeda man į skype siuntinėt "(nuorodą į kokią nors temą) Sveikas, gali sutvarkyt šitą? Aš negaliu dabar". Nu gerai, aš nueinu, sutvarkau, ir toliau savo reikalus darau. Dar kartą jis man panašiai numeta. Aš vėl sutvarkau ir savo reikalus. O pasirodo, kad kai atlieki pono Prano darbus, jam reikia dar ir prisistatyt. Išėjo taip, kad jis labai įsižeidė, kad aš sutvarkiau jo tą šlamštą ir nieko nesakiau. Taigi jis nuėjo pas savininką ir sako "Mes su lukonic nebekomandiškai dirbam, jis su manim nebekalba, reikia ji nužemint, gal tada pradės vėl dirbt". O Aurimui taigi *Myliu SuperGames.lt*, ne jis mato kiek aš iš tikro dirbu, nei ką. Pranas paverkė ir gerai. Išmetė mane iš adminų, nuleido į moderatorius. Aišku nei vienas, nei kitas man vapšie nieko nesakė. Pats į forumą nuėjęs pastebėjau tik. Aš šūdo vietoj stumdomas būt nenorėjau, tai ir išėjau. Jeigu aš tvarkau forumą gal du metus, o mane išmeta kaip šūdą nes neatsakiau į pono Prano žinutes, nu tai... :D

Administratoriai stumdo administratorius, o moderatoriai paprastus forumo narius.. 

20031885_152800835280649_9068194636746237378_n.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, Trayce parašė:

Nieko viskas lygiai tas pats, moderatoriai pagalbos nesuteikia, samp serveriai toliau kuriasi, karai tarp samp serveriu forume tęsiasi, scamerius nebanina. Žodžiu linksmai ir puikiai gyvenam :)

Forumas kaip ir įsivaizdavau tada :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

14 minutes prieš, .lukonic` parašė:

Jeigu nori pilnos istorijos, tai prašom:

Kaip žinai, krušaus šitam forume nemokamai tvarkydamas ir prižiūrėdamas turinį kaip moderatorius, paskui mane paskyrė administratorium. Prie manęs, kartu juo tapo ir Pranas. Normaliai sutarėm, tvarkėm kiek galėjom. Kaip žinai, adminam reikia tvarkyt moderatorių lentą, skaičiuot moderatorių veiksmus ir juos prižiūrėt. Buvom su Pranu sutarę, kad vieną savaitę tvarkau aš, kitą savaitę tvarko jis, nu ir taip keičiamės kas savaitę. Nu viskas tvarkoj buvo, paskui kažkaip tai tik likau aš vis tvarkyt lentą. Nu bet čia nieko, man tai nesunku yra suskaičiuot kiek ten tie modai padarė ko ir juos ten biški patvarkyt. Gerai, toliau sau sėdėjom metus, kitus. Pranas pradeda man į skype siuntinėt "(nuorodą į kokią nors temą) Sveikas, gali sutvarkyt šitą? Aš negaliu dabar". Nu gerai, aš nueinu, sutvarkau, ir toliau savo reikalus darau. Dar kartą jis man panašiai numeta. Aš vėl sutvarkau ir savo reikalus. O pasirodo, kad kai atlieki pono Prano darbus, jam reikia dar ir prisistatyt. Išėjo taip, kad jis labai įsižeidė, kad aš sutvarkiau jo tą šlamštą ir nieko nesakiau. Taigi jis nuėjo pas savininką ir sako "Mes su lukonic nebekomandiškai dirbam, jis su manim nebekalba, reikia ji nužemint, gal tada pradės vėl dirbt". O Aurimui taigi *Myliu SuperGames.lt*, ne jis mato kiek aš iš tikro dirbu, nei ką. Pranas paverkė ir gerai. Išmetė mane iš adminų, nuleido į moderatorius. Aišku nei vienas, nei kitas man vapšie nieko nesakė. Pats į forumą nuėjęs pastebėjau tik. Aš šūdo vietoj stumdomas būt nenorėjau, tai ir išėjau. Jeigu aš tvarkau forumą gal du metus, o mane išmeta kaip šūdą nes neatsakiau į pono Prano žinutes, nu tai... :D

istoriją tai sakiai seniau :D O kas šiaip nutiko kai išėjai iš čia, kur buvai, ką veikiai :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Žiūrėkit, o dar klausimas. Būtų norinčių ateit į labai paprastą, seną forumą, kurį paleisčiau su vos keliom sistemom(reputacija, karma, forumo litai). Prisimint senus gerus laikus :D Esmė būtų ne forumo sistemose(Nes aš ju daryt nemoku, xoxo), o turinio valdyme ir šlamšto filtravime, scamerių baninime, veikla forume, minimalūs apdovanojimai už postinimą forume(parduotuvė kurioj galimėtų išleist forumo litus)?

prieš 8 valandas(-ų), No Life King parašė:

istoriją tai sakiai seniau :D O kas šiaip nutiko kai išėjai iš čia, kur buvai, ką veikiai :D

Labai planavau paleist savo forumą, tik bijojau, kad būsiu išjuoktas, nes jis būtų labai paprastas. O šiaip tai nieko, įstojau į universitetą, kaimo berniukas varys miesto smarvės pakvepuot :D

Redaguota , nario .lukonic`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, .lukonic` parašė:

Labai planavau paleist savo forumą, tik bijojau, kad būsiu išjuoktas, nes jis būtų labai paprastas. O šiaip tai nieko, įstojau į universitetą, kaimo berniukas varys miesto smarvės pakvepuot :D

Kur įstojai jei nepaslaptis?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, .lukonic` parašė:

Žiūrėkit, o dar klausimas. Būtų norinčių ateit į labai paprastą, seną forumą, kurį paleisčiau su vos keliom sistemom(reputacija, karma, forumo litai). Prisimint senus gerus laikus :D Esmė būtų ne forumo sistemose(Nes aš ju daryt nemoku, xoxo), o turinio valdyme ir šlamšto filtravime, scamerių baninime, veikla forume, minimalūs apdovanojimai už postinimą forume(parduotuvė kurioj galimėtų išleist forumo litus)?

Apsilankyčiau, gal atsirastų ir žmonių, kurie patobulintų forumą?

Dabar, .lukonic` parašė:

Labai planavau paleist savo forumą, tik bijojau, kad būsiu išjuoktas, nes jis būtų labai paprastas. O šiaip tai nieko, įstojau į universitetą, kaimo berniukas varys miesto smarvės pakvepuot :D

Beje, niekada nebijok. Visada reikia pabandyti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, .lukonic` parašė:

Žiūrėkit, o dar klausimas. Būtų norinčių ateit į labai paprastą, seną forumą, kurį paleisčiau su vos keliom sistemom(reputacija, karma, forumo litai). Prisimint senus gerus laikus :D Esmė būtų ne forumo sistemose(Nes aš ju daryt nemoku, xoxo), o turinio valdyme ir šlamšto filtravime, scamerių baninime, veikla forume, minimalūs apdovanojimai už postinimą forume(parduotuvė kurioj galimėtų išleist forumo litus)?

Labai planavau paleist savo forumą, tik bijojau, kad būsiu išjuoktas, nes jis būtų labai paprastas. O šiaip tai nieko, įstojau į universitetą, kaimo berniukas varys miesto smarvės pakvepuot :D

joo, aišku būtų, turi tu tų savo ištikimujų fanų xD

Koks universitetas?:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Domtraukis parašė:

Apsilankyčiau, gal atsirastų ir žmonių, kurie patobulintų forumą?

Beje, niekada nebijok. Visada reikia pabandyti :)

Galbūt. Neblogai įdėja. Arba galimėtų nusisamdyt ką nors kas padarytų, ko jau pačiam nebeišeitų, arba visi draugiškai :D Ačiū už motyvaciją. Manau greitų metu paleisiu forumą :) 

 

1 minute prieš, © Orinta parašė:

Kur įstojai jei nepaslaptis?

Kauno technologijos

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, No Life King parašė:

uo tai su mouse pieši?

Žmonės nesikeičia :D Su ta pačia. Žiūrėkit, dabar tik reikia pagalbos. Aš savo tą forumą jau senai tvarkau. Ir naudojau SMF platformą. Kaip manot, ji tinkama? Ar siūlot kažką geriau? SMF yra labai paprasta, sena tokia. Bet ji turi labai daug modų, man tas patinka. Turit kas nors ką pasiūlyt nemokamo, geresnio ir su daug modų/supporto?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, .lukonic` parašė:

Žmonės nesikeičia :D Su ta pačia. Žiūrėkit, dabar tik reikia pagalbos. Aš savo tą forumą jau senai tvarkau. Ir naudojau SMF platformą. Kaip manot, ji tinkama? Ar siūlot kažką geriau? SMF yra labai paprasta, sena tokia. Bet ji turi labai daug modų, man tas patinka. Turit kas nors ką pasiūlyt nemokamo, geresnio ir su daug modų/supporto?

Fuu su mouse skausmas šiknoj kažka piešt ;D

asmeniškai imčiau NodeBB xd

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

10 minutes prieš, .lukonic` parašė:

Žmonės nesikeičia :D Su ta pačia. Žiūrėkit, dabar tik reikia pagalbos. Aš savo tą forumą jau senai tvarkau. Ir naudojau SMF platformą. Kaip manot, ji tinkama? Ar siūlot kažką geriau? SMF yra labai paprasta, sena tokia. Bet ji turi labai daug modų, man tas patinka. Turit kas nors ką pasiūlyt nemokamo, geresnio ir su daug modų/supporto?

Mybb?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

39 minutes prieš, .lukonic` parašė:

Žiūrėkit, o dar klausimas. Būtų norinčių ateit į labai paprastą, seną forumą, kurį paleisčiau su vos keliom sistemom(reputacija, karma, forumo litai). Prisimint senus gerus laikus :D Esmė būtų ne forumo sistemose(Nes aš ju daryt nemoku, xoxo), o turinio valdyme ir šlamšto filtravime, scamerių baninime, veikla forume, minimalūs apdovanojimai už postinimą forume(parduotuvė kurioj galimėtų išleist forumo litus)?

Labai planavau paleist savo forumą, tik bijojau, kad būsiu išjuoktas, nes jis būtų labai paprastas. O šiaip tai nieko, įstojau į universitetą, kaimo berniukas varys miesto smarvės pakvepuot :D

Aišku būtų, kurk neklausęs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2451 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...