Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Reikėtų konsultacijos iš suprantančių apie kompiuterius


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2439 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, taigi norėčiau sužinoti ką aš dar galiu išspausti iš savo senuko, kaip turėčiau rinktis žaidimus ir t.t. Bet kokia naudinga informaciją laukiama.

Beje turiu tokį klausimą, į kurį nerandu atsakymo, kažkokia anomalija :D

Žodžiu pagal minimalius reikalavimus mano kompiuteris atitinka žaisti gta V, bet jį lagina net minimaliausiais nustatymais ant 800x600. Dėl Assassin's Creed IV: Black Flag, mano kompiuteris neatitinka net minimalių reikalavimų, bet jį be jokio lago ar fps šokinėjimo žaidžiu low grafikų paketu ant savo ekrano rezoliucijos.

Capture.PNG

Capture2.PNG

Capture3.PNG

Capture4.PNG

Capture5.PNG

Capture6.PNG

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, TheMariuzaz parašė:

Ir GT1030/GTX1050 arba GTX750Ti iš skelbimų. OC ir turėtum iš esmės consolę :D 

Na manau, kad nelabai vertą. Pirmiausia mano vaizdo plokštė su 2gb visai neblogai tvarkosi, antrą manau, kad tai per brangus malonumas ir jei jau dėti geras dalis, tai visas. :D

Beje dabar noriu paklaust į ką turėčiau atkreipti dėmesį pirkdamas naujus ramus, jų yra visokiausių, kainų skirtumai yra gan dideli, kaip išsirinkti geriausius?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, Stuneris parašė:

Na manau, kad nelabai vertą. Pirmiausia mano vaizdo plokštė su 2gb visai neblogai tvarkosi, antrą manau, kad tai per brangus malonumas ir jei jau dėti geras dalis, tai visas. :D

Beje dabar noriu paklaust į ką turėčiau atkreipti dėmesį pirkdamas naujus ramus, jų yra visokiausių, kainų skirtumai yra gan dideli, kaip išsirinkti geriausius?

Ieškok identiško stick esamam, jei 1 4gb stick yra. O šiaip upgrade padoriai gamint norint būtinas :D:D
Ir GPU galia ne gigabaitais matuojama.

Redaguota , nario TheMariuzaz
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, TheMariuzaz parašė:

Ieškok identiško stick esamam, jei 1 4gb stick yra. O šiaip upgrade padoriai gamint norint būtinas :D:D

Na ištikro aš neturiu daug laiko žaidimams, tai tik kartais savaitgaliais smagiai norėčiau pažaist onlinuose, tai kaip ir būtų dar viena priežastis neinvestuoti didelių pinigų.

Pas mane yra 2x2gb, todėl turiu keistis visiškai, šiaip galvoju, kad jei jau keičiu tai iškarto normaliau, tai va kyla naujas klausimas ar mano senukui nieko blogo jei aš sumąstyčiau mesti 2x8gb?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Stuneris parašė:

Na ištikro aš neturiu daug laiko žaidimams, tai tik kartais savaitgaliais smagiai norėčiau pažaist onlinuose, tai kaip ir būtų dar viena priežastis neinvestuoti didelių pinigų.

Pas mane yra 2x2gb, todėl turiu keistis visiškai, šiaip galvoju, kad jei jau keičiu tai iškarto normaliau, tai va kyla naujas klausimas ar mano senukui nieko blogo jei aš sumąstyčiau mesti 2x8gb?

16gb tokiam tikrai neapsimoka. 2x4 gb arba 1x8gb, kas pigiau žiūrint.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, TheMariuzaz parašė:

16gb tokiam tikrai neapsimoka. 2x4 gb arba 1x8gb, kas pigiau žiūrint.

Na aš tiesiog truputi į ateitį galvoju, kad niekur tie ramai nedingtų ir nusipirkęs galingesnį kompiuterį, galėčiau tiesiog persidėti juos arba jei sugalvočiau dar kažkokias dalis keisti. O dar vienas klausimas, jei aš nusiperku dabar ramus ir juos susidedu man reikia prieš tai ar po to kažką daryti, na perinstaliuoti kompiuterį ar paleisti kažkokią diagnostiką, ar jie automatiškai susikonfiguruos ir windowsai naudos visus gb?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Del gta 5 tai dasimesk dar 4 ram kad butu 8 nes vien su 4gb nepazaisi.Buvo man taip susirinkau nauja pc su 4gb ram isirasiau gta 5 pradejau lost bet atriginejo baisiai tai supratau kas mazai ramu tai kita diena uzsisakiau 8 ram tai db nrml losiasi tai pasiulymas butu toks del gta 5 dasimesk dar 4 kad butu 8.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

tavo problema yra ne vien kad ram;'ai. gpu yra visiskas degradas, procas dar dar, bet galetum ieskotis devetos i7 3770/k tada isideti kokia rx 560/460 2-4gb ir isigyti nauja psu nes speju tokio isvis padoresnio neturi.

vaizdo plokste TRAGEDIJA. kita vertus GTAV megsta multi core performance tad galetum ir visa peerinkineti jeigu neturi nieko pries isleisti 600euru i kompiuteri.

 

Redaguota , nario ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kompiuteris senas. Įsidėsi gerą GPU - bottleneckins CPU ir atvirkščiai. 
Dėl overclockinimo, pažiūrėk ar tavo motininė plokštė išvis tai leidžia daryt (nes kiek pamenu, tai nelabai šita). O jei ir leidžia overclockint, turi būt atsargus ir turėt omenyje, kad reik prižiūrėt temperatūrą (jei cooleriai stockiniai, siūlyčiau nieko nedaryt) ir, kad tai paspartins dalių devėjimosi procesą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kažkaip tema pradeda eiti į pievas, aš kalbėjau apie tai ką galima išspausti iš dabartinio būvio ar minimaliai kažką pasikeist, bet aš nežadu statyt žaidimų žvėrio, man jo nereikia pašaist porai valandų per savaitgalį. Apie žaidimų rinkimasį išvis nieko negirdėjau, apie savo „anomaliją“ atsakymą gavau, daug ką pakeistų ram'ai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7 minutes prieš, Stuneris parašė:

Kažkaip tema pradeda eiti į pievas, aš kalbėjau apie tai ką galima išspausti iš dabartinio būvio ar minimaliai kažką pasikeist, bet aš nežadu statyt žaidimų žvėrio, man jo nereikia pašaist porai valandų per savaitgalį. Apie žaidimų rinkimasį išvis nieko negirdėjau, apie savo „anomaliją“ atsakymą gavau, daug ką pakeistų ram'ai.

tau papildomi 4gb vram jeigu ne 2x2gb stickai idejus 8gb sticka ar bent jau 4gb pridetu gal 10fps arba stabilizuotu referinant i memory leak;us o siaip kaip ir nieko neduotu.

http://www.skytech.lt/g450-seasonic-g450-450w-plus-gold-active-pfc-p-204216.html

pagal tavo situacija reiktu tiek kito proco gpu ir ram kartu su psu.

http://www.skytech.lt/dualrx4602g-asus-radeon-dual-460-2gb-gddr5-pci-express-p-327622.html

https://www.skelbiu.lt/skelbimai/procesorius-i7-3770-29682443.html arba https://www.skelbiu.lt/skelbimai/procesorius-intel-i7-3770-3-4ghz-29665345.html

GTAV LABAI "MYLI" MULTI CORE PERFORMANCE NE VIEN TIK SINGLE CORE TAD IMCIAU TA I7'A VIETOJ I5

sitas variantas pigiausias ir turbut pats praktiskiausias nors gali del proco pasiimti ir aftermarket cooleriuka.

http://www.skytech.lt/scktn4000-cpu-ausintuvas-scythe-katana-p-141090.html

tad bent jau maziau kais arba koki nors be quiet pure rock http://www.skytech.lt/bk009-cpu-ausintuvas-quiet-pure-rock-775115011551156136620113754939-p-216605.html

poto reiks converterio is analog VGA 16pin d-sub i HDMI jeigu monitorius nepalaiko hdmi/dual link dvi-d.

http://www.skytech.lt/50877-konverteris-sandberg-hdmi-vgaaudio-p-215411.html

 

Redaguota , nario ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

8 minutes prieš, egiofanas69420 parašė:

nieko neispausi su tuo savo dual core jau 2017 tiesiog investuok i PC kuris isves pora metu arba zaisk zaidimus kurie tiek daug nereikalauja

priklausomai nuo motinines jam tas i7 3770 naudotas kuri pasiuliau isties neblogas variantas ir svarbu kad motina 8gb ram bent jau palaikytu.

poto rx 460 2gb su g-450 seasonic psu ir turi gan nebloga mid range rig'a su entry level gpu.

pasikeicia tuos 2x2gb ddr3 ramus i 2x 4gb ir gamina arba ima nesismulkindamas viena 8gb sticka http://www.skytech.lt/hx318c9sr8-ddr3-kingston-hyperx-savage-red-8gb-1866mhz-cl9-15v-p-214316.html

http://www.skytech.lt/cml8gx3m1a1600c10-ddr3-corsair-vengeance-low-profile-black-8gb-1600mhz-cl10-15v-p-128122.html kuri dizaina jam sprest. http://www.skytech.lt/bls8g3d1609ds1s00ceu-ddr3-crucial-ballistix-sport-8gb-1600mhz-cl9-15v-p-138045.html

http://www.skytech.lt/hx316c10fb8-ddr3-kingston-hyperx-fury-black-8gb-1600mhz-cl10-p-187959.html ir kuri dizaina imti jam spresti, ar stabilius xmp ram;us ar hyperx fury auto overclockinancius save kurie yra maziau stabilus bet pigesni.

 

ir nusistato speeds limit@1333/1600mhz

Redaguota , nario ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Stuneris parašė:

Na manau, kad nelabai vertą. Pirmiausia mano vaizdo plokštė su 2gb visai neblogai tvarkosi, antrą manau, kad tai per brangus malonumas ir jei jau dėti geras dalis, tai visas. :D

Beje dabar noriu paklaust į ką turėčiau atkreipti dėmesį pirkdamas naujus ramus, jų yra visokiausių, kainų skirtumai yra gan dideli, kaip išsirinkti geriausius?

Neblogai tvarkosi... Ji kankinasi ten :D. VRAM jokiu būdu nėra vaizdo plokščių performanso matavimo rodiklis. Vien pakeitęs vaizdo plokštę pajustum didelį performanso prieaugį, kaip ir parodyta šitame vaizdo įraše (taip, čia yra daugiau RAM'ų, bet mano argumento nekeičia):

 

Redaguota , nario Tautedorus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jaučiuosi kaip kalbėdamasis su siena. Juk sakiau, kad man nereikia žaidimų kompiuterio... Kam man mesti į balą pinigus dėl kelių valandų žaidimo per savaitgalį? Nejaugi taip sunku perskaityti ką aš rašau ir ko klausiu? Pacituosiu:

Citata

Sveiki, taigi norėčiau sužinoti ką aš dar galiu išspausti iš savo senuko, kaip turėčiau rinktis žaidimus

Jūs kažkodėl perskaitėt tik antrą dalį, kur klausiau kodėl black flag be lago žaidžiu, o gta 5 lagina ir tada visi kaip turgui pradeda sakyt, kad aš nežinau ko noriu, tai jūs geriau žinot ko aš noriu ir ko man reikia. Kiek dar turėsiu kartotis, kad nereikia man konsolės, neturiu aš tiek laiko, kad negailėčiau investicijos. Kai pirkau šį kompiuterį prieš 6 metus, nebuvo žaidimo, kurio jis neneštu, tada investavau į tai nes daug žaisdavau, nebuvo gaila. Dabar man gaila pinigų, aš nesu tas žmogus, kuris sukiša 3 gabalus eurų į kompiuterį, pasistato 3 monitorius ir žaidžia per paras.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

20 minutes prieš, Stuneris parašė:

Jaučiuosi kaip kalbėdamasis su siena. Juk sakiau, kad man nereikia žaidimų kompiuterio... Kam man mesti į balą pinigus dėl kelių valandų žaidimo per savaitgalį? Nejaugi taip sunku perskaityti ką aš rašau ir ko klausiu? Pacituosiu:

Jūs kažkodėl perskaitėt tik antrą dalį, kur klausiau kodėl black flag be lago žaidžiu, o gta 5 lagina ir tada visi kaip turgui pradeda sakyt, kad aš nežinau ko noriu, tai jūs geriau žinot ko aš noriu ir ko man reikia. Kiek dar turėsiu kartotis, kad nereikia man konsolės, neturiu aš tiek laiko, kad negailėčiau investicijos. Kai pirkau šį kompiuterį prieš 6 metus, nebuvo žaidimo, kurio jis neneštu, tada investavau į tai nes daug žaisdavau, nebuvo gaila. Dabar man gaila pinigų, aš nesu tas žmogus, kuris sukiša 3 gabalus eurų į kompiuterį, pasistato 3 monitorius ir žaidžia per paras.

investavai i gpu kuris yra priskirta stai kam:

 

nesityciosiu bet be geresnes gpu ir dar galbut naudoto i5 bent bent arba geriausiai i7 3770/k gali pamirsti zaisti GTAV

]linus tech tips analogiskai paaiskino perkant 500euru/doleriu prebuilt'a baigiasi tuo kad gauni maziau nei gautum rinkdamas dalimis arba pirkdamas siektiek brangesne gpu kuri pasiulo kurkas GERESNE PERFORMANCE.

gpu wise: nusiperki ddr3/ddr2 korta kaip ta gt 630 uz ~80euru kai uz  ~130 gauni pavyzdziui naujutelaite gtx 560. ir supranti kokia klaida padarei.

siame forume yra zmogus kuris turejo neka geresni kompiuteri nei tavasus stacionarus o perrinkdamas tiek is nauju tiek devetu daliu pasieke iki i5 4570 su z97pc mate, 12gb @1333mhz ram frenquency ir rx 460 4gb

pirmiausia sedejo ant notebook'o poto su hd 5770 1gb ir phenom II x4 925@stock speeds, pasikeite gpu ir psu-veliau upgrade cpu ir mobo parduodamas ramus, galiausiai isidejo papildomus 8gb ram.

Redaguota , nario ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2439 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...