Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Skameris Deivisデ


Бригада

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2532 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Privet vsem,

Skamerio skype: live:deividas.01

SG paskyra: https://www.supergames.lt/profile/47247-deivisデ/

IP adresas: 137.208.82.162 (US)

Ėjau pirmas, daviau paskyra, pirma maila nuo jo, visa saugumą nuėmiau, daviau visus duomenys. Paprašė sąskaitos numeri, rašo pervedė, o pervedė ką ? Aga - nieko. Bandžiau susisiekti su juo kažkaip bet ne jau atia atia teletabiai baigėsi. O dėl to neigiamo atsiliepimo kad gražinau paskyra po 5min tai pizdiošas kai piska znaet čto. Žodžiu ne žmogus o pabaisa kokia. Supportas šiandien ryte atrašė kad nepakankama įrodymu kad aš esu acc savininkas, pfk. Platinu steam pirma maila, nicka čia jei kas nori pažaisti su supportais :D. Sėkmes jam.

 

P.S. administraciją, šiaip to raudono neigiamo neturiu paideji turėti, tada prašau jei galite nuimti.

 

 

 

Redaguota , nario Bachida
IP adresas apgavyko
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Neapgaudinėjau ir nesiruošiu apgaudinėti pirkdamas accountus visi ėjo pirmi ir liko patenktinti.
Štai įrodimas, kad accountas buvo susigražintas vakar iškarto vos užėjus man į žaidima pažiūrėti ranko gavau užklausa, kad slaptažodis pakeistas nuėjau į emaila ir štai koks laiškelis.  Aš tikrai ne iš US kaip ten tas ipas yra gyvenu Lietuvoi :D Taigi again refund account...

f738eadf07f72537ed60243e19ab4195374.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, Deivisデ parašė:

Neapgaudinėjau ir nesiruošiu apgaudinėti pirkdamas accountus visi ėjo pirmi ir liko patenktinti.
Štai įrodimas, kad accountas buvo susigražintas vakar iškarto vos užėjus man į žaidima pažiūrėti ranko gavau užklausa, kad slaptažodis pakeistas nuėjau į emaila ir štai koks laiškelis.  Aš tikrai ne iš US kaip ten tas ipas yra gyvenu Lietuvoi :D Taigi again refund account...

f738eadf07f72537ed60243e19ab4195374.png

Baxure, tu pats prisitrioxilinai. Accauntas buvo pririštas prie pirmo mailo (kuri tau daviau, ir tu po poros min pats jį pasikeitei, ar ką čia dabar bandai įrodyti ?) + gyvenu ne US o DE (Vokietijoje) ir jo, šaunuolis kad platini savo IP'ą. Kaip aš galėčiau pakeisti maila jei daugiau neturėjau prisijungimu prie paskyros ? Jeigu per Supporta gražinčiau, tau tikrai jokie laiškai neateitu, ir dar į [email protected] maila. Daviau tau paskyra su sujungtu mailų - [email protected].

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Davęs paskyra pakeičiau emaila į savaji patogesnį, kaip ir sakau uždėjau telefono numerį ir nuėjau ranko pažiūrėti ir išmetė, kad reloginčiau neprisiloginau nes nebeėjo nuėjau į emaila ir gavau šį laišką P.S. Jei ne tavo ir ne mano ipas tai kieno?:D Mano Lietuviškas IP netgi jį galiu duoti čia, nes laiškę ipas yra ne mano.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Deivisデ parašė:

Davęs paskyra pakeičiau emaila į savaji patogesnį, kaip ir sakau uždėjau telefono numerį ir nuėjau ranko pažiūrėti ir išmetė, kad reloginčiau neprisiloginau nes nebeėjo nuėjau į emaila ir gavau šį laišką P.S. Jei ne tavo ir ne mano ipas tai kieno?:D Mano Lietuviškas IP netgi jį galiu duoti čia, nes laiškę ipas yra ne mano.

Ok, tegul patikrina administratoriai kieno gi čia IP'as: 137.208.82.162 bus įdomu. Jo ne tavo tikrai kai rodei ekrano vaizdą PaySeroj turėjai US doleriu (USD), tikrai ne tavo IP'as, žodžiu trioxala tu iš barakų trubos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, Deivisデ parašė:

Tegul tikrina IP'ą moderatoriai ar administratoriai mano ipas grynas LIETUVIŠKAS ZEBROS INTERNETO IPAS :D .
Nepatingėjas ir nufilmuot galiu IP'a kodėl nufilmuot? Todėl kad SC galima keisti o filmuojant gali refreshint page...

Bahuriuk, tu galvoji jeigu ,,atsiimčiau'' savo paskyra aš tokia panika kelčiau per visa forumą ? Tu šita, eik į psihuške, tu mane apypisai ir dar neigiama uždėjai, čia nu nafik. Bet matau čia ir ne pirmas kartas pas tave imti Steam ir bėgti huj znaet kuda

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2532 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...