Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Atsiliepimai apie ecodumą


MysteriousPurpose

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2538 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

1 minute prieš, Kenneth'b parašė:

Esu pirkęs ijustą prieš kokius 6 mėnesius. Turiu dar jį, nenaudoju tik. Patikimi jie. Prekės kokybė gera. Jokių nusiskundimų.

2 Žmonės atsiliepimuose paminėjo jog vienam iš dviejų buvo 3 kartus per metus ijusto baterija, po 2 mėnesių sugedusi, kitam tai nutiko tik vieną kartą. Nežinia kiek čia kam taip nutiko, ne visi ten rašo tuos atsiliepimus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Didelis nepatarimas pirkti iš jų, geriau perku iš žmogaus, tas pats kas be garantinio parsiųsta modą bet sumokėsi pigiau, ir tas pats bus nes su garantinių jie nieko nepadeda, ir labai dažnai brokuoti buna ijustai pas juos :) ne viena teko nešti atgal seniau, jeigu domina turiu 20% kortelę ecodumo galėčiau nupirkti ir parduoti pigiau :) arba vietoj ijusto patarčiau imti kokį stick v8 :) batke tikrai daug geresnę nėra ką lyginti skonių bei garų kiekių :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, #VapeNation parašė:

Didelis nepatarimas pirkti iš jų, geriau perku iš žmogaus, tas pats kas be garantinio parsiųsta modą bet sumokėsi pigiau, ir tas pats bus nes su garantinių jie nieko nepadeda, ir labai dažnai brokuoti buna ijustai pas juos :) ne viena teko nešti atgal seniau, jeigu domina turiu 20% kortelę ecodumo galėčiau nupirkti ir parduoti pigiau :) arba vietoj ijusto patarčiau imti kokį stick v8 :) batke tikrai daug geresnę nėra ką lyginti skonių bei garų kiekių :)

Mane dabar jaudina ta naujiena, jog atrodo, kad vos ne kiekvienam baterija sugesta lygiai po 2 mėnesių. Nežinau kaip kitiems, dėl ko ir sukūriau šią temą. Dėkoju už atsakymą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Reklameris1 parašė:

Mane dabar jaudina ta naujiena, jog atrodo, kad vos ne kiekvienam baterija sugesta lygiai po 2 mėnesių. Nežinau kaip kitiems, dėl ko ir sukūriau šią temą. Dėkoju už atsakymą.

paskutinių metų kiek perku iš ecodumo kaip sakant jie man rodos siųnčiasi ,,Pigesnes padielkinęs prekės" tas pats kas istick qc naujasis 200w, modas visur normalus iš ecodumo nupirktas kraunant ekranai perdega ir nenori keist, garinant modas labai įkaista :) paskutinių metų labai jie himičina kaip sakant kad tik kuo didesnį pelną pasidaryti, tas pats kas tfv12 nusipirkau o ten tikrai nėra orginalas :) o styled tiesiog kopiją tfv12 kuris yra ženkliai pigesnis, nes patikrinus kodus neatitiko, bet eiti kelti skandalą pas juos yra beviltiška :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, #VapeNation parašė:

paskutinių metų kiek perku iš ecodumo kaip sakant jie man rodos siųnčiasi ,,Pigesnes padielkinęs prekės" tas pats kas istick qc naujasis 200w, modas visur normalus iš ecodumo nupirktas kraunant ekranai perdega ir nenori keist, garinant modas labai įkaista :) paskutinių metų labai jie himičina kaip sakant kad tik kuo didesnį pelną pasidaryti, tas pats kas tfv12 nusipirkau o ten tikrai nėra orginalas :) o styled tiesiog kopiją tfv12 kuris yra ženkliai pigesnis, nes patikrinus kodus neatitiko, bet eiti kelti skandalą pas juos yra beviltiška :)

Na aišku, o tikiuosi su ijust s, man tokių prikolų nebus, kad po 2 mėnesių mesiu lauk.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Reklameris1 parašė:

Na aišku, o tikiuosi su ijust s, man tokių prikolų nebus, kad po 2 mėnesių mesiu lauk.

Ijustai ecodume nebėra einantis dalykas, jos bando prakišti nes paskutinių metu parsiuntimas buvo gautas jiems su bugovais ijustais pora kart pakrauni ir lizdas perdegęs, o nunešus teigia pačio kaltė nes pats sudeginai jį :) ir kaip minėjau pasiskolink 20proc korta ir pasiimk stick v8 sumokėsi 36€ o ijustas 35€ ir jam nuolaidos netaiko :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, #VapeNation parašė:

Ijustai ecodume nebėra einantis dalykas, jos bando prakišti nes paskutinių metu parsiuntimas buvo gautas jiems su bugovais ijustais pora kart pakrauni ir lizdas perdegęs, o nunešus teigia pačio kaltė nes pats sudeginai jį :) ir kaip minėjau pasiskolink 20proc korta ir pasiimk stick v8 sumokėsi 36€ o ijustas 35€ ir jam nuolaidos netaiko :)

Dabar įdomu, ar aš nepataikiau ant tų "bugovų" siuntos ? :D

Na ką gi, turėsiu pamoką. Jeigu išviso man taip atsitiks, o kažką naujo pirkti vėl, nebegaliu :/

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Reklameris1 parašė:

Dabar įdomu, ar aš nepataikiau ant tų "bugovų" siuntos ? :D

Na ką gi, turėsiu pamoką. Jeigu išviso man taip atsitiks, o kažką naujo pirkti vėl, nebegaliu :/

Tikėtis reikia geriausio, o ir parduodant begausi už jį centukus :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 13 valandas(-ų), #VapeNation parašė:

paskutinių metų kiek perku iš ecodumo kaip sakant jie man rodos siųnčiasi ,,Pigesnes padielkinęs prekės" tas pats kas istick qc naujasis 200w, modas visur normalus iš ecodumo nupirktas kraunant ekranai perdega ir nenori keist, garinant modas labai įkaista :) paskutinių metų labai jie himičina kaip sakant kad tik kuo didesnį pelną pasidaryti, tas pats kas tfv12 nusipirkau o ten tikrai nėra orginalas :) o styled tiesiog kopiją tfv12 kuris yra ženkliai pigesnis, nes patikrinus kodus neatitiko, bet eiti kelti skandalą pas juos yra beviltiška :)

o dar norejau pirkt 200w isticka :D o kaip su 80w istickais nzn?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 13 valandas(-ų), Erikutis parašė:

Kad , kaip tik ant ijusto ne pati baterija susipisa , o jos pats tas mygtukas . Deficitas jų yra . 

Nu kiek žinau, tai ijust 2 mygtukų liga yra. Ant antrų ijustų tai tikrai greit sugęsta. Nu sakau, turiu ijustą s'ą, kurį esu pirkęs iš ecodumo gal prieš 6 mėn ir viskas tvarkoj. Bet ir aš patarčiau, pirkt iš žmogaus naują grynai, nei iš ten. Iš rankų atsiimti jei gali, tada puiku. Prekė ta pati, kaina dar mažesnė. Nu bet apie ecodumą nk blogo negaliu pasakyt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 14 valandas(-ų), Kenneth'b parašė:

Nu kiek žinau, tai ijust 2 mygtukų liga yra. Ant antrų ijustų tai tikrai greit sugęsta. Nu sakau, turiu ijustą s'ą, kurį esu pirkęs iš ecodumo gal prieš 6 mėn ir viskas tvarkoj. Bet ir aš patarčiau, pirkt iš žmogaus naują grynai, nei iš ten. Iš rankų atsiimti jei gali, tada puiku. Prekė ta pati, kaina dar mažesnė. Nu bet apie ecodumą nk blogo negaliu pasakyt.

Dar klausimas kaip naudojai tuos 6 mėnesius. Jeigu ten retai, tai ir laiko...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
1 minute prieš, Black Snow parašė:

sunku passakyt del naudojimo man po savaites ir keliu dienu suspiso mygtukas to antro ijusto....

Na žiūrėsim kaip bus su ijust s, tik klausimas, ar ecodume visad taip tą bakelį užveržia ?

Redaguota , nario Reklameris1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2538 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...