Taigi ilgą laiko tarpą kūriau gamemodą nuo 0 ir nusprendžiau juo pasidalinti su jumis, jis nėra pilnai užbaigtas, čia yra tik pagrindas, mapp darbų nėra, šiuo metu viskas perdaryta į mysql r5.
Atnaujinimų sarašas:
0.0.2
Sukurta admin sistėma (beveik pilna, su /aod, su lygiais)
Helper sistema (beveik pilna)
Mašinų nuomos punktas
Degalų sistema (keleta būgų)
-----------------------------------------------------
0.0.3
komanda /admins - parodo prisijungusius adminus, jaigu jų nėra dialogas