Taigi ilgą laiko tarpą kūriau gamemodą nuo 0  ir nusprendžiau juo pasidalinti su jumis, jis nėra pilnai užbaigtas, čia yra tik pagrindas, mapp darbų nėra, šiuo metu viskas perdaryta į mysql r5.   Atnaujinimų sarašas: 0.0.2   Sukurta admin sistėma (beveik pilna, su /aod, su lygiais) Helper sistema (beveik pilna) Mašinų nuomos punktas Degalų sistema (keleta būgų) ----------------------------------------------------- 0.0.3 komanda /admins - parodo prisijungusius adminus, jaigu jų nėra dialogas