Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

☢ Kokybiškos Minecraft (Spigot, Bukkit, BungeeCord) įskiepių programavimo paslaugos. ☢


nogalosa

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2603 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

 

e0c6223f6f.png

Divider_01.png

Sveiki!
Aš Nerijus. Teikiu Minecraft (Spigot, Bukkit, BungeeCord) įskiepių programavimo paslaugas ir ne tik ;) .

Pradėjau kurti Minecraft Bukkit įskiepius dar 2012 metais. Per pusmeti tuo metu surezgiau gan sėkmingą Counter-MC pluginą, kuris buvo pirmasis tokio pobūdžio serveris Lietuvoje, o gal net pasaulyje. Po šio plugino sekė įvairūs kiti, tokie kaip Villager Defence, UHC, Battlefield, The Walls. Šiuo metu turiu virš 4 metų patirties Java bei Minecraft įskiepių programavime (Spigot, Bukkit, Bungee API). Taip pat turiu virš 2 metų patirtis web kūrime (HTML5, CSS3, LESS, JS, AJAX, PHP, Laravel, MySQL/MariaDB).

Dirbau su populiariausiais Lietuvos serveriais, taip pat esu dirbęs ir su užsienio klientais :) . Šiuo metu administruoju populiariausią Minecraft serverių tinklą godplay.lt.

Divider_01.png

 
Paslaugos (mano darbai; pavyzdžiai, ką galiu sukurti)

  • Minižaidimai (Counter-MC, Battlefield/Planetside2, KitPVP, Arcade games ir daug kitų)
  • Tiltuoti serverių įskiepiai (taškų sistemos ir kita, ką tik įmanoma sugalvoti BungeeCord platformai)
  • Web integruoti įskiepiai (BlockParty, Counter-MC žaidėjo valdymo panelė, paslaugų shop'ai, online įvairios žaidėjų statistikos, surišimas su MySQL, MariaDB, H2 bei kitom duomenų bazių sistemom)
  • Įskiepių optimizavimas, perprogravimas (Jūsų norimas Minecraft įskiepis pasenęs ir neveikia taip, kaip turėtų? Galiu padėti :) )
  • Minecraft platformos modifikavimas (klasių injectinimas į pačią Spigot/Bukkit ar kitą platformą, Jūsų pasirinktos logikos suprogramavimas)
  • Minecraft 3D modeliavimas / advanced resource pack kūrimas (Resursų pack kūrimas su 3D modeliais, .ogg muzikos, garsų optimizavimas, fontų, glyph binary failiukų editinimas / 3D modelių pavyzdžių galite matyti apačioje, nuotruakoje)
  • Web tinklalapiai (Profesionalaus Laravel frameworko naudojimas, optimizuotas Ajax (JS) naudojimas, LESS CSS pre-procesoriaus naudojimas)
  • Linux administravimas (Optimizacija, konfigūravimas)
  • Universalūs sprendimai (Turite kažkokią beprotišką idėją? Rašykite, padėsiu ją įgyvendinti!)

 

Divider_01.png

 

Klientai
Visi klientai lieka patenkinti mano paslaugomis :)

 

  • mc.godplay.lt (Counter-MC Classic, Counter-MC v2, Creative, Skyflag, Splegg bei daug kitos smulkmės spigot, bungeecord platformoms)
  • Privatūs youtuberių bei streamerių serveriai - „Alerado žemė“, „Akmens amžius“, „LTP“ (įskiepiai)
  • minecraft.laikiux.lt (viso serverio konfigūracija, įskiepių, minigame kūrimas, jau užsidaręs)
  • datahost.lt (/restart įskiepis, web bei linux integracija - https://youtu.be/nO2-am5H698) (be to ir administruoju MC hostingą čia)
  • ltcraft.lt (įskiepiai)
  • mc.hardmc.lt (įskiepis)
  • mc.timenet.lt (įskiepis)
  • mc.spragile.lt (įskiepis)
  • Kiti...

Prašau visų mano buvusių klientų parašyti į PM, tikriausiai nemažai užmiršau... :D
 

Divider_01.png

Darbai
e00aa83b35.png

Video (kai kurie video kurti mano, kai kurie ne mano):

 

Minecraft ir Web bei Linux integracijos pavyzdys:

 

Be šitų pavyzdžių galiu pateikti ir kelias supergames.lt temas, kuriuose galite pamatyti mano darbus :) :

Divider_01.png
Kaina
Minecraft įskiepiai 5€ - 150€
Web paslaugos 10€ - 1000€
Atsiskaitymas Paysera (terminalai, maxima, sms), banku, PayPal.

Galiu išrašyti sąskaitas faktūras.

 

Kreipkitės:

Skype: nogalosa

Email: [email protected]

Divider_01.png
P.s. Dėl web kūrimo detalių kreiptis atskirai.
Kuriu unikalius tinklapius bei bannerius. (HTML5, CSS3, LESS, JS, AJAX, PHP, Laravel, MySQL/MariaDB)
Dirbau su tokiais klientais, kaip Grite, Vilkyškių pieninė, Vipgroup, Conresta, Mantinga, Neste, Skinija.

Redaguota , nario nogalosa
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 savaičių...
  • Parašė po 1 mėnesio...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2603 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...