Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kuriu projektų aprašymus, padedu užpildyti anketas ir kt.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 983 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Parašė po 1 mėnesio...
prieš 23 valandas(-ų), Zaqx parašė:

Šitas yra rašęs man anketą į Medikų direktorių. Patikimas žmogelis, rekomenduoju. Ilgai ir plačiai viską parašo.

Dėkoju, vis dar dirbu ties anketom ir ties aprašymais. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...
  • Parašė po 4 mėnesių...

Neįsižeisk bet aš ta prasme pilnai nesuprantu vienos smulkmenos kodėl tu visa tai darai? Suprantu yra kažkoks norėjimas padėti kitiems projektams ir panašiai bet pats pagalvok gerai galvą ar tu bent moki realiai pateikti tvarkingą aprašymą projektui? Permetus akį akivaizdu jog nemoki tavo aprašymas primena maždaug bet koki kito projekto aprašymą kur maždaug apibendrinimas toliau serverio smulkiu sistemų aprašymai ir toliau darbai kurie yra serveri ir projekto IP/TS/DISCORD/WEB ir viskas ta prasme ką tu būtent aprašai tai galėtu net 12 metu vaikas beraščiu būdamas aprašyti apie savo projektą. Nenoriu įžeisti bet tiesiog jeigu mokėtum pateikti gera išskirtini aprašymą apie projektą viskas nebūtų už ačiu imtum rimtus pinigus ir pateiktum viska LOGO/VIDEO aprašymas turėtu visas smulkmenas ir būtų pateiktas protingai ir labai išsamiai ir orginaliai būtų pateikiami bendri darbu fonai kaip kas atrodo ir visa kitą o ką tu dabar maždaug padarai tai tik ant tuščio lapo užrašai random projekto aprašymą smulkiai ir iš to nieko orginalaus nebūna bestartuojančiam projektui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
prieš 22 valandas(-ų), Ryan'Sound parašė:

Neįsižeisk bet aš ta prasme pilnai nesuprantu vienos smulkmenos kodėl tu visa tai darai? Suprantu yra kažkoks norėjimas padėti kitiems projektams ir panašiai bet pats pagalvok gerai galvą ar tu bent moki realiai pateikti tvarkingą aprašymą projektui? Permetus akį akivaizdu jog nemoki tavo aprašymas primena maždaug bet koki kito projekto aprašymą kur maždaug apibendrinimas toliau serverio smulkiu sistemų aprašymai ir toliau darbai kurie yra serveri ir projekto IP/TS/DISCORD/WEB ir viskas ta prasme ką tu būtent aprašai tai galėtu net 12 metu vaikas beraščiu būdamas aprašyti apie savo projektą. Nenoriu įžeisti bet tiesiog jeigu mokėtum pateikti gera išskirtini aprašymą apie projektą viskas nebūtų už ačiu imtum rimtus pinigus ir pateiktum viska LOGO/VIDEO aprašymas turėtu visas smulkmenas ir būtų pateiktas protingai ir labai išsamiai ir orginaliai būtų pateikiami bendri darbu fonai kaip kas atrodo ir visa kitą o ką tu dabar maždaug padarai tai tik ant tuščio lapo užrašai random projekto aprašymą smulkiai ir iš to nieko orginalaus nebūna bestartuojančiam projektui.

Perskaičiau pradžia, supratau jog per daug informacijos ir samprotavimo todėl tai praspjoviau pro šoną. Nepyk, neįdomi man tavo nuomonė juolab šnekėjimas tuščiai. Kiekvienas sugebėtu ir galėtu padaryti tai ką jie nori, tik ne kiekvienam užtenka fantazijos. Jeigu pradėtume domėtis plačiau kas ką daro ir kas ką galėtu padaryti be vieno ar kito žmogaus paslaugu, tai turbūt atsirastu kabliuku prie ko prikibti visuose profesijose. Ir jeigu užbaigiant minti, tai ne tavo problemos kas ką daro, susidomės - pasinaudos paslaugomis, tavęs neturėtu jaudint ką aš darau ir dėl ko tai darau, kad ir už ačiū.

Redaguota , nario chill.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, chill. parašė:

Perskaičiau pradžia, supratau jog per daug informacijos ir samprotavimo todėl tai praspjoviau pro šoną. Nepyk, neįdomi man tavo nuomonė juolab šnekėjimas tuščiai. Kiekvienas sugebėtu ir galėtu padaryti tai ką jie nori, tik ne kiekvienam užtenka fantazijos. Jeigu pradėtume domėtis plačiau kas ką daro ir kas ką galėtu padaryti be vieno ar kito žmogaus paslaugu, tai turbūt atsirastu kabliuku prie ko prikibti visuose profesijose. Ir jeigu užbaigiant minti, tai ne tavo problemos kas ką daro, susidomės - pasinaudos paslaugomis, tavęs neturėtu jaudint ką aš darau ir dėl ko tai darau, kad ir už ačiū.

Galiu dar trumpiau ir aiškiau pateikti viską visu pirma akivaizdu jog nemoki priimti kritikos tas labai ryškiai matosi, nesuprask manęs klaidingai bet kaip yra sakoma "ne viskas pas tave ant auksiniu platformų" taip kad turi akivaizdžiu minusu kai kurie tau tiesiai į akis pasako kai kurie raštu pateikia kaip aš taip kad būk žmogus suprask jog pirmai viską pateiki ant pinigines sumos bet kai supranti jog blynas žalias darai viską už ačiu nes akivaizdu jog gavęs iš dar rimtesniu veidu kritikos pinigines sumas paslepi po lapais nes visi tie aprašymai tokie blankus kad dar yra kur mokytis ir dar trūkstą daug fantazijos kokybiškai viska pateikti.

Redaguota , nario Ryan'Sound
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
4 minutes prieš, Ryan'Sound parašė:

Galiu dar trumpiau ir aiškiau pateikti viską visu pirma akivaizdu jog nemoki, priimti kritikos tas labai ryškiai matosi nesuprask manęs klaidingai bet kaip yra sakoma "ne viskas pas tave ant auksiniu platformų" taip kad turi akivaizdžiu minusu kai kurie tau tiesiai į akis pasako kai kurie raštu pateikia kaip aš taip kad būk žmogus suprask jog pirmai viską pateiki ant pinigines sumos bet kai supranti jog blynas žalias darai viską už ačiu nes akivaizdu jog gavęs iš dar rimtesniu veidu kritikos pinigines sumas paslepi po lapais nes visi tie aprašymai tokie blankus kad dar yra kur mokytis ir dar trūkstą daug fantazijos kokybiškai viska pateikti.

tumblr_o9936dOlV71rfd7lko1_400.gif
9 minutes rašei tai, sveikinu. Pasistengta, bet kaip ir senasis pranešimas eilinės tuščios kalbos. Pasistenk labiau. 
(p.s. labai ačiū už temos up, nereikia naudot savo) 

Redaguota , nario chill.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 5 mėnesių...
  • Parašė po 2 metų...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 983 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...