Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

LSGyvenimas.lt - tai serveris, kuris pranoksta lūkesčius!


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 800 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

2019-08-12 13:51, Admin_Norbe parašė:

Šūdų krūvą :D 

7. Per /vchat galima skelbti - eventus, masinius renginius, pasisveikinimus(su visais serverio žaidėjais ir tik 1 kart per parą) ir gaujų užgrobimus.

PASISVEIKINSI DU KART BAN :DDDD

Na, sveikinasi visi ir ten nieks net nebanina, perdėjai... Ieškai problemų šūdo aketėj.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 1 mėnesio...
  • Parašė po 5 mėnesių...

GIMTADIENIS.gif

Serveriui gegužės 15 d. sueis lygiai 10 Metų! O gimtadienio diena bus paminėta audringai! Todėl nepamirškit užsukti.

Gimtadienio dieną įvyks:

• Atnaujinimai (15:00)

• ''Įsiamžink LSG'' su serverio savininku Benas_Vercetti.

• Gaujų, bei teisėsaugos Konvojaus renginys (17:00)

• Masinis gaujų karų eventas.

• ''Atrask kelio ženklas'' Su serverio viceprezidentu Mindaugas_Antones

• Streamerių collab 19:00 (RookizShow[Rookie_Dust], Walkyrius[Jetas_Lee], Hellder[Louis_Walter], Watsonas[Aldas_Watson].

• Masinė darbų kelionė aplink San Andreas žemėlapį! (19:30)

• Specialus ''To dar nematė niekas'' renginys kurio pagrindinis asmuo bus Kipras_Easy, siūlome nepralesti progos pamatyti šio renginio, kadangi jo pasekmės LSG serveriui gali būti juntamos ilgai!

• Komandinis ''Battle Royale'' eventas. (22:00)

• Poker turnyras (23:00)

• Q&A Su serverio įkūrėju Benas_Vercetti (24:00)

 

SERVERYJE GINKLŲ SANDELYJE PO PASTARŪJŲ ATNAUJINIMŲ ATSIRADO ATOMINĖ BOMBA, TAIGI KĄ GI JI GALI REIKŠTI? GAL TAI MASINIS SERVERIO RESTARTAS? GAL TAI MIESTO SUSPROGDINIMAS? O GAL TAI TIESIOG DEKORACIJA? SUŽINOK GEGUŽĖS 15 D.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...

Geriausias man servas.P.S auto save nebuvimas padaro serverį unikalų ir kaip tik yra + , autosave būtų ten seniausiai manau , jeigu dauguma žaidėjų būtų kitokios nuomonės nei aš. Šitame serveryje pradėjau lošti ir užbaigiau ir tuom džiaugiuosi, nes šis serveris man išsiskiria savo kokybę. (Nėra per daug visko primalta , spalvos atitaikytos , o pagrindinis admin man atrodo tikrai subrendes ir puikiai tvarkos su savo servu).

Redaguota , nario Ginciuks
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man tai sudservis yra mano nuomuone net kazko originalaus negalima sugalvoti pavadinima kaip visi eiliniai serveriai LSG LMG ir pns bent kazka savo sugalvotum kad ir angliska paimtum bet unikaliau jau atrodytu vertetu aki uzmesti o dabar net neverta eiti vien pavadinimas atitraukia aki nuo projekto mano nuomuone o siaip sistemos irgi nieko ispudingo bent pasukti savo galva galetumet ir sumastyti tai ko nera kituose tarkim butu kanapiu auginimas tik namie ir gaujos mafijos superka perparduoda dyliariams sukurti sandeli kad su specialu kompu butu galima atrakinti masina ir nuvaryti ir pns.... daug visko galima sugalvoti tik reikia uzsimti o ne laika svaistyti ir mastyti. kaip tik zaidejus pritraukt bus unikalumas bus ir zaidejai mano nuomuone

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), Hyprocite parašė:

Man tai sudservis yra mano nuomuone net kazko originalaus negalima sugalvoti pavadinima kaip visi eiliniai serveriai LSG LMG ir pns bent kazka savo sugalvotum kad ir angliska paimtum bet unikaliau jau atrodytu vertetu aki uzmesti o dabar net neverta eiti vien pavadinimas atitraukia aki nuo projekto mano nuomuone o siaip sistemos irgi nieko ispudingo bent pasukti savo galva galetumet ir sumastyti tai ko nera kituose tarkim butu kanapiu auginimas tik namie ir gaujos mafijos superka perparduoda dyliariams sukurti sandeli kad su specialu kompu butu galima atrakinti masina ir nuvaryti ir pns.... daug visko galima sugalvoti tik reikia uzsimti o ne laika svaistyti ir mastyti. kaip tik zaidejus pritraukt bus unikalumas bus ir zaidejai mano nuomuone

Šis projektas buvo sukurtas tuomet kai vos ne kiekvieno projekto pavadinimas buvo sudėdamas iš žodžio "gyvenimas" ir niekam net nešaudavo mintis serverio pavadinimą daryti tokį kaip kai kurie "ilgai gyvuojantys" nauji projektai su savo angliškais pavadinimais. Po tokio ilgo gyvavimo keisti serverio pavadinimą yra visiškas absurdas. Šis projektas ir turi tam tikrų sistemų kurių pagalba yra išskirtinis nuo kitų egzistuojančių. Pasižiūrėk visų serverių žaidėjų skaičių. LSG šiuo metu užima antrą vietą, karantino metu vakarais iš viso buvo užpildytas pilnai. Rudenį, žiemą, pavasarį stabiliai žaidžia apie 150, o trečiadieniais ir šeštadieniais vakarais 200-250 žaidėjų (jeigu ir ne daugiau). Nenusišnekėk nesąmonių.

Redaguota , nario Kaxa
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 4 mėnesių...

Sistemų yra pasenusiu, bet nuolatos jos yra atnaujinamos ir yra ieškoma kaip patobulinti patį serverį visomis prasmėmis. O dėl map darbų visada savininkas yra atviras pasiūlymams, tad kurie tikrai turi gebėjimų ar įvairių pasiūlymų visada galite kreiptis į jį forume.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 6 mėnesių...
2020-12-20 22:37, Alchemikas parašė:

Sistemų yra pasenusiu, bet nuolatos jos yra atnaujinamos ir yra ieškoma kaip patobulinti patį serverį visomis prasmėmis. O dėl map darbų visada savininkas yra atviras pasiūlymams, tad kurie tikrai turi gebėjimų ar įvairių pasiūlymų visada galite kreiptis į jį forume.

Sistemos pasenusios, ir jos neatnaujinamos nežinau nuo kada, o dėl paiešku patobulinti serverį turi turbūt daugiau negu ( 1000 ) -  idėjų kaip pagerinti serverio žaidėjams žaidimą, bet kiek žinau, ir kiek buvo gandu, kad Benas, dirba visai prie kito projekto,  ir dabar jau lsgyvenimas.lt pasidarė kaip ir kiti projektai nori uždirbti pinigus nieko nedarydami, iš pačio projekto savininko atsakymą galima gauti turbūt mažiausiai po 2 mėnesiu, kai man buvo reikalinga pagalba su mokėjimais ( kreditai ir t.t ), praėjo 2-3 mėnesiai... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 7 mėnesių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 800 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...