Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Lawless - Scriptinimo / Kodavimo paslaugos


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2795 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

XqdhiQb.png

Laba Ryta SuperGames.LT forumo nariai , o gal kas jau atsikelsit ir laba diena ir labas vakaras . :taika: Taigi norėčiau paskelbti kad teikiu skriptinimo bei kodavimo paslaugas , šiame forume esu dar visiškai naujas , todėl manau būtų ir laikas parodyti ką aš sugebu , nes visa laika lankiausi tik anglų supportos'e . Scriptinu jau ketverius metus , labiau dirbdavau sau , lavindavau žinias , nebuvau toks žmogus kad skelbčiausi . Koduoju apie trejus metus , ką aš galiu padaryt išvardinsiu apačioje . :kiets:

 

Skriptinimo :

  • Sistemu kūrimas , pagal jūsų nora nuo 0 .
  • Bug'u tvarkymas .
  • [ FS ] Filtescriptu kūrimas , bei jų sutvarkymas .
  • TexDraw piešimas , bei jo sukodavimas .
  • Modifikacijos surišimas / atrašymas nuo mysql .
  • .SQL failiuko atstatymas .
  • Naujos modifikacijos rašymas .

[ Responsive ] dizainu kodavimas [ html5 / ipb ] . :crazy:

 

Kolkas pavyzdžių nėra , nes naujas kompiuteris bet greitai bus patalpinta . Daugiau informacijos suteiksiu SKYPE funkcija arba kreipkitęs forumo ĄŽ žinutė .

Redaguota , nario .lukonic`
  • Teigiamai 4
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

geras bairis, teiki paslaugas nekeldamas jokių pavyzdžių, ypač tuomet, kai nelabai čia žinomas esi. įmesk textdrawų savo pieštų fotkes ar ką nors panašaus, o dabar tai pff

 

Geras bairis tai tavo komentaras :funny: žmonės jei domisi kreipiasi į ĄŽ ir aš pateikiu ką man reikia , o dabar tavo komentaras vertas 0 . Dėkui .

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2795 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...