┬╗ Vakaris.

Kok─» pirkti telefona?

Recommended Posts

ÔÇőSveiki, neisirenku kok─» pirkti telefona

Iphone S6

SAMSUNG Galaxy S7 Edge

Kaikurie sako Iphone s6 ir t.t

gird─Śjau jog gali atsirasti Iphone s7 ar jau nedgi atsirade gal j─» reiktu pirkti ir bi┼íkiuka palaukti?,

Ir netik domina

Iphone S6

SAMSUNG Galaxy S7 Edge

Ir dar kokie telefonai , tad pad─Śkite ir kas ┼żino ir kas turi ┼íit─ů telefona pasakykit ar geras ar pn┼í, ir ar apsimoka pirkti.

A─Źi┼ź.

ÔÇő

Dalintis ┼í─» prane┼íim─ů

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kit─ů puslap─»

Pvz man nepatinka samsung ne┼żinau kod─Śl, bet bent jau man iphone atrodo patvaresni ir geresni. P.S pats spresk ar nori laukti ar tau dabar jo reikia.

Redaguota , nario .Sch¤ëartzas`

Tavo ┼żinai iphone ne s6 o 6s :D Taip pat kai atsiras 7 iphonas jis bus ne 7s o tiesiog 7 o po to kaip vis─ů laik─ů i┼íeis 7s iphone. Jeigu ruo┼íiesi pirkti dabar ant dien┼│ tai si┼źlau pirkti samsung galaxy s7 edge arba paprast─ů, nes jis yra ahujienas , o d─Śl iphone tai betkokiu atveju irgi geras pasirinkimas nes ─Źia visgi apple. Taip pat visai nieko yra meizu telefonai. Na mano galutinis pasi┼źlymas visgi b┼źt┼│ samsung galaxy s7. Nes kai i┼íeis iphone 7 tai jis bus be galo brangus.

Ps iphone 7 ne gali atsirasti, o atsiras , o dar tiksliau j─» sukurs apple kompanija ir pristatys ka┼żkur tai rugs─Śjo 7 dien─ů jeigu neklystu, lietuvoj tur─Śtu atsirasti por─ů savai─Źi┼│ v─Śliau.

P.P.S su ┼ívarcu sutinku pilnai iphone tikrai atrodo patvaresni telefonai, jie sunkesni, bet man ir samsungai pradeda patikti + j┼│ dizainas labai gra┼żus nauj┼│ telefon┼│, k─ů apie iphone nuo 4s nebegaliu pasakyti, kai jobsas mir─Ś nieko jie su dizainu gero nebepadaro.

Redaguota , nario povilasl

Pvz man nepatinka samsung ne┼żinau kod─Śl, bet bent jau man iphone atrodo patvaresni ir geresni. P.S pats spresk ar nori laukti ar tau dabar jo reikia.

Na man irgi nes poto kai baigiasi tas sutartis laginti pradeda preitais metais tur─Śjau s5 atordo geras buvo poto lagint prad─Śjo poto atidaviau broliui nuve┼żiau pa┼żystamam sutvark─Ś ir dabar jis beturi j─» jam u┼żtenka n─Śra sudu┼ż─Ös nes u┼żd─Śta plvele tvarkingas telefonas, ir man Samsung nelabai irgi prie┼íirdies dabar galvoju i┼íbandyti iphone.

Tavo ┼żinai iphone ne s6 o 6s :D Taip pat kai atsiras 7 iphonas jis bus ne 7s o tiesiog 7 o po to kaip vis─ů laik─ů i┼íeis 7s iphone. Jeigu ruo┼íiesi pirkti dabar ant dien┼│ tai si┼źlau pirkti samsung galaxy s7 edge arba paprast─ů, nes jis yra ahujienas , o d─Śl iphone tai betkokiu atveju irgi geras pasirinkimas nes ─Źia visgi apple. Taip pat visai nieko yra meizu telefonai. Na mano galutinis pasi┼źlymas visgi b┼źt┼│ samsung galaxy s7. Nes kai i┼íeis iphone 7 tai jis bus be galo brangus.

Ps iphone 7 ne gali atsirasti, o atsiras , o dar tiksliau j─» sukurs apple kompanija ir pristatys ka┼żkur tai rugs─Śjo 7 dien─ů jeigu neklystu, lietuvoj tur─Śtu atsirasti por─ů savai─Źi┼│ v─Śliau.

Man kaina nesvarbu svarbu geras telefonas.

Samsung forever <3┬á :D┬á, na ┼íeip netur─Śjau to ifono ir nenoriu :D.

Nuaik ─» kok─» omtinel─» pasibandyk tu t─ů samsung─ů ir obel─». Pabandysi pamatysi kuris geriau fotkina kuris malonesnis tavo rankai ir t.t

Na ┼żi┼źrint kiek tu pinig┼│ nori i┼íleisti ant telefono, bet pagrinde, tie patvarus ir geri yra Samsung'ai, na bent pagal mane. Samsung S7 Edge jei i┼í t┼│ naujausiu, jei i┼í toki┼│ paprast┼│ pigi┼│, normali┼│ Samsung A5 2016 arba Samsung J6

Iphone tikrai yra patvaresni ir patikimesni a┼í puikiai atsimenu kas pirmas suk┼źr─Ś ir pristat─Ś i┼ímanuj─» lie─Źiam─ů telefon─ů, jeigu ne┼żinote, skaitykit vikipedija, bet u┼ż j─ů a┼í galiu pasakyti kad tai padar─Ś apple. Jeigu tau kaina yra nesvarbi, palauk vien─ů m─Śnes─» ir ─»sigyk iphone 7, jis tur─Śt┼│ b┼źt labai geras.┬á

Dauguma ┼żmoniu sako kad n─Śra tikslo pirkt iPhone 7 , nes kaip i┼íleis 8 Apple tur─Śs nauja "siurpriza" nes jau kaip vir┼í 10 ar kiek ten met┼│ jie pardavin─Śja iPhone telefonus.

Nesivaikyk t┼│ naujausi┼│ telefon┼│. Imi iPhone 6S ir viskas, patik─Śk vienas geriausi┼│ telefon┼│ ┼íiuo metu.┬á

Nesivaikyk t┼│ naujausi┼│ telefon┼│. Imi iPhone 6S ir viskas, patik─Śk vienas geriausi┼│ telefon┼│ ┼íiuo metu.┬á

Aš irgi galvoju pameginti s6.

P.P.S su ┼ívarcu sutinku pilnai iphone tikrai atrodo patvaresni telefonai, jie sunkesni, bet man ir samsungai pradeda patikti + j┼│ dizainas labai gra┼żus nauj┼│ telefon┼│, k─ů apie iphone nuo 4s nebegaliu pasakyti, kai jobsas mir─Ś nieko jie su dizainu gero nebepadaro.

7s sp─Śju net nebus o bus iPhone 7 Pro ir iPhone 7 Plus. Bent jau taip sp─Śjama.

Logi┼íkumas tavo komentare dingsta, kai pasakai kad ne┼żinai kod─Śl nepatinka Samsung ─»renginiai ir t─Ösi tem─ů lyginti juos. LOL.

Yra labai sunku i┼í ties┼│ sulyginti ┼íiuos modelius, nes vienas yra senesnis u┼ż kit─ů pakankamai.

Viskas priklauso ─» k─ů tu ┼żi┼źri, jeigu perki telefon─ů d─Śl jo galingumo...Edge turi pakankamai didel─» prana┼íum─ů.

Ekranu taip pat patiesia Samsung'o telefonas S6. Kaip ir baterija ir daugyb─Ö kit┼│ dalyk┼│.

Kamera...─Źia jau ─»domiau, kiek teko naudoti abudu telefonus, b┼źtent kameroje i┼ískir─Źiau lygum─ů. Viena kamera per daug agresyviai fotigrafuoja tamsumoje, kita labai gerai fokusuoja. Lygu k─ů galiu prid─Śt.

Operacin─Ś sistema? ─îia jau nuo tav─Ös priklausys. Jos skiriasi kaip diena ir naktis. Eleganti┼íkumas i┼í Apple prie┼í flat─ů dizain─ů, bet atvirom funkcijom apkraut─ů Android.

Ties─ů sakant lyginti ┼íiuos telefonus yra pakankamai sunku, nes jie yra sukurti skirting┼│ tip┼│ ┼żmon─Śms. 6S Plus lyginti jau b┼źt┼│ papras─Źiau ir ┼íis b┼źt┼│ jau ar─Źiau Edge.

Jeigu nuspr─Östum eiti su Apple... ties─ů sakant si┼źly─Źiau palaukti tas kelet─ů savai─Źi┼│ ir pa┼żi┼źr─Śti vis─ů t─ů hype su naujaisiais Apple telefonais. Vienas Dievas ┼żino kiek j┼│ bus. Jeigu jie nepatiks, eik prie senesni┼│ modeli┼│ tada.

Na, bet jeigu nuomon─Ś reikalinga tai: S7 Edge labiau d─Ś─Źiau ─» savo ki┼íen─Ö.

Daugelyje temu jau rasiau argumentus tarp Android ir iOS, todel nesikartosiu!

Tiesiog imk ta iPhone 6S, ir pamirsk apsvarstymus imt S7 kaip bloga sapna!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.

• eneba
  • eneba
  • eneba

• SuperGames programele
  • SuperGames programele