Justux204

Titanfall 2 - Grapple Hooking Pilots! (Multiplayer Gameplay!)

Recommended Posts

Bent jau man tokie žaidimai nepatinka. Visko per daug tiesiog , labai daug pribombasų , kurie gaila , bet nėra reikalingi ( Mano nuomone )

Pavardink juos pirma. Manau bus galima surasti kompromisus kiekvienam.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Na aš žaidžiu CS:GO ir man užtenką. Tiesiog tokie kaip titanfall , netraukia. 

Visados pabandyti gali. Iš tikro pirma dalis visai patiko. Jeigu esi žaidęs Call of Duty ir patiko jis. Tikrai rasi namus šiame. \;

Dalintis šį pranešimą

Visados pabandyti gali. Iš tikro pirma dalis visai patiko. Jeigu esi žaidęs Call of Duty ir patiko jis. Tikrai rasi namus šiame. \;

Esu žaidęs COD. Visai nieko. Bet man labiau CS:GO Ar kiti Skill based žaidimai , kuriuose gali parodyti , kad tu esi geresnis. Be jokių magijų ar robotų ar kažko tokio

Dalintis šį pranešimą

Esu žaidęs COD. Visai nieko. Bet man labiau CS:GO Ar kiti Skill based žaidimai , kuriuose gali parodyti , kad tu esi geresnis. Be jokių magijų ar robotų ar kažko tokio

Kiekvienas žaidimas turi tam tikrą skill based point. Patikėk. tie robotai surekkinami jeigu tu Pro ir tavo skillset geras. Pažiūrėk į Overwatch, tas žaidimas competitive based. O jame visko yra.

Dalintis šį pranešimą

Kiekvienas žaidimas turi tam tikrą skill based point. Patikėk. tie robotai surekkinami jeigu tu Pro ir tavo skillset geras. Pažiūrėk į Overwatch, tas žaidimas competitive based. O jame visko yra.

Netaip pasakiau. Ten visi skraido. O aš kalbu kaip apie csgo , reakcija , spray control , map'o supratimas , smoke'ai , flash'ai čia gali nemažai pasakoti.

Dalintis šį pranešimą

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• eneba
  • eneba
  • eneba

• SuperGames programele
  • SuperGames programele