Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Naujas League Of Legends čempionas Kled.


Nemix

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2808 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Praėjo keletą dienų nuo naujojo čempiono vardu Kled išleidimo. Manau jau visi kas normaliai žaidžia League Of Legends susipažinome su šiuo nauju veikėju ir susidarėme nuomone apie jį. Norėtųsi padiskutuoti apie jį šiame forume, gal net sužinoti kažką naujo. Taigi kokios jūsų nuomonės apie jį ? Ar jis geras/blogas ar pastebėjote kokias nors jo silpnybes ar atvirkščiai ir t.t. Palikite savo nuomone komentaruose. Ačiū už sugaištą laiką :) Tegul diskusijos prasideda !

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Išvis kiek pamenu t.y. taip yra, jog nuo Azir čempiono išleidimo pradėjo riotas kurti nesąmoningus ir perdėtus čempionus. Man asmeniškai kaip ir sakau atrodo kažkokia nesąmonė.

Na manau kuo toliau tuo sunkiau Riot kurti naujus čempionus taip pat jie reikalauja vis kažko naujo savo kit'e. Sunku sukurti kažką kas nebūtų per daug broken ir nesugadintų žaidimo. Man asmeniškai kai kurie čempionai dar labiau patinka nei senieji. Ekko, Kalista tas pats Azir. Kled dar pačio neteko žaisti užtat prieš jį teko ir iš to ką mačiau man jis pasirodė visai smagus čempionas būtent jo tas ultis atnešė kažką naujo į žaidimą. Aišku manau, kad Kled po kelių savaičių gaus nerf, nes išties jis yra labai stiprus čempionas. Patekes į tinkamas rankas jis taptu tikras gamechanger. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na manau kuo toliau tuo sunkiau Riot kurti naujus čempionus taip pat jie reikalauja vis kažko naujo savo kit'e. Sunku sukurti kažką kas nebūtų per daug broken ir nesugadintų žaidimo. Man asmeniškai kai kurie čempionai dar labiau patinka nei senieji. Ekko, Kalista tas pats Azir. Kled dar pačio neteko žaisti užtat prieš jį teko ir iš to ką mačiau man jis pasirodė visai smagus čempionas būtent jo tas ultis atnešė kažką naujo į žaidimą. Aišku manau, kad Kled po kelių savaičių gaus nerf, nes išties jis yra labai stiprus čempionas. Patekes į tinkamas rankas jis taptu tikras gamechanger. 

Ta prasme geras rankas po nerfo nebent. Dabar kai žaidžiu ir enemy team yra kledas neidomu net žaisti. Nesuprantu iškur pas jį toks dmg lenda? nuo q ar nuo e?.... Nes pagauna su q tave ir jau mires esi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Teko žaisti prieš jį, bet kadangi čia gold'as, tai maždaug koks tolkas pickint rankede čhampioną, apie kurį 0 knowledge. Kiek lošiau prieš jį, tiek enemy team prapiso dėl Kled'o. Braindead'ai goldai, kurie galvoja, kad esantys GOLD'ais gali jau žaisti su visais čhampais. Tas pats, kas matyt bronzoj su Aziru.


O šiaip, broken biški jis. Tik tas ulti kažkoks chujne, ta prasme bėga belekur jis ten, nesuprantu aš :D:D


Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Neteko žaisti prieš jį lane, bet priešuos jis buvo, man jis pasirodė silpnas(silver division) Gal dėl to, kad pirmą kartą juo žaidė. Man šiaip jis kaip ir taliyah, aurelion nelabai patinka. Nuo aureliono pradėjo kažkokius keistus champus kurt ;/ Čia aišku tik mano nuomone.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ta prasme geras rankas po nerfo nebent. Dabar kai žaidžiu ir enemy team yra kledas neidomu net žaisti. Nesuprantu iškur pas jį toks dmg lenda? nuo q ar nuo e?.... Nes pagauna su q tave ir jau mires esi.

Tas jo Q tai dar nieko, galima pabėgti, bet tas E broken belekiek dmg daro.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2808 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...