No Fear

Prisidėčiau prie projekto be atlygio

Recommended Posts

Sveiki, tiesiog šiuo metu susitvarkiau savo darbo grafiką taip kad galėčiau skirti laiko kažkokiam SA-MP projektui. Skriptinti pradėjau jeigu neklystu 2009, o gal ir 8. Tačiau ilgą laiką buvau neaktyvus. Na patirtis niekur nedingo, tik reikia nuvalyti dulkęs. Visą tą laiką kažkiek stebėjau SA-MP.

Taigi, pagrindinis dalykas jog...atlygio neprašau, nes jis man nereikalingas. Simboliškai priimčiau tik ant cigarečių pakelio ar ko nors kito(juokauju ;D).

• Projektas turėtų būti startavęs arba arti starto, tačiau mielai išklausysiu visų pasiūlymų ir iš nestartavusių.
  • Projektas gali būti bet kokio tipo.
  • Labiausiai domina projektai kurie jau nusibrėžę ateities tikslus.

Note: projektai kurie siulys man ir yra tik pradineje stadijoje...ten jau bus kalbama apie pradini atlygi.

Redaguota , nario No Fear

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

O kaip suprantu pats kurti projekto nenoretum?

Nuosavas projektas atima ne tik laiko, tačiau ir kantrybės su nervais. Einant į kitą projekta - tu to išvengi, tik atliesi savo darbą ir pareigas ir viskas.

O šiaip šį asmenį rekomenduoju, teko matyti jo darbų ir žinoma žaisti jo darbuose.

Dalintis šį pranešimą

Šitas tikrai išmano šį reikala, vienas iš geresnių lietuvos skripterių kuris mano nuomone paliko savo žymę samp pasaulyje :D

Galima tavo skype naudoti konsultacijos klausimais jeigu kartais reiktu? :lol:

Ačiū. Taip.

Dalintis šį pranešimą

ką nuscamino? :D

Susitarem kad skriptins man GM nuo 0 , sumokejau pradinius pinigus 30e, kaip dingo taip dingo, mazino kad tipo negavo saibu ir t.t, paskambinau i banka sake jau senai pervesti... :D

Dalintis šį pranešimą

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• eneba
  • eneba
  • eneba

• SuperGames programele
  • SuperGames programele