Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

PS3 taps mažesnis ir pigesnis!


pukysxxx

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5486 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

playstation%203.jpg

SCEE bosas David Reeves vakar naktį pranešė, jog PS3 naudos mažesnius bei kartu ir pigesnius Cell chipus. Šiuo metu PS3 naudoja 65nm chipus, kurie jau greitai bus pakeisti mažesniais - 45nm. Bet kaip gretai? D. Reeves, paklaustas apie tai, užsiminė, jog naujos konsolės su 45nm chipu atsiras prekyboje jau nuo šių metų vidurio. 45nm chipas leis PS3 sunaudoti mažiau energijos bei pati konsolė mažiau kais. Tai turbūt niekis, palyginus su mažesne PS3 kaina! Таip, supratote teisingai - Sony tikrai atpigins konsolę! Belieka sulaukti vasaros ir įsitikinti, ar pigesnė konsolė išliks tokia pati kokybiška kaip dabar. Аtrodo, jog Sony dar nenusiteikusi pasiduoti bei vėl stoja į kovą konsolių kare.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
Patarimas pirkit is uzsienio.

Pavizdys:

Daleiskim elektromarkte xbox 360 premium kainuoja 1199 nu mazdaug 1000 nebunie

Nuejau i viena puslapi ten 200 svaru ar kiek ten o svaras 3.7 padauginau ir gavau 600 nu maksimaliai su atsiuntimu 700 is amerikos.

Apsimoka lietuvoj pirkti?

Jai perki is kokio eBay gali lengvai apipist, kazkur girdejas esu, kad pirko PS3 is eBay, pervedi litus viska ir jam atsiunte tik fotografika ir siaip neturejo prie ko prisiknist, nes ten buvo pamineta, kad foto. Nu nzn, jaj eBay apsipirkinet uz didziules siumas tai atidiziai, bet jaj is orginalios gamykos internetu tikrai apsimoka, tik nelabai supratau, tu rasei apie svarus, o paskuj parsiuntima is amerikos, kazkaip nedera :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Galetu atpigt PS2

as turiu ps 2 ir 40oginalu zaidimu cia kur as gyvenu zaidai kainoujas nou 5eu iki 60 :)

Tai tau gerai xD.

Tai, kad PS2 dabar nieko ipatinko, jaj jis losia orginalius zaidus tai aisku, kad PS2 necipuotas, toks pagal skelbimus po 200-250lt, draugelis uz 200lt pardavineja, o zaidai po 5lt. ;) Mano tel brangiau kainuoja. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...
Galetu atpigt PS2

Kam tau tas PS2 db db gi zaidimus naujus kuria PS3 :|

Tai gal naujus ant PC losia ir nori palost kada ryte guledamas lovoj kanors ar pan, o tam nereik nauju zaidu. :P Siaip prastumt ryta ar vakara nori. :):P

Ant PC man uzknisa tie griezti reikalavimai :P:) PS3 nusiperki ir gr :|

Nu neisivaizduoju as kokios saudykles be peles ir klaveturos ir siaip man PC yra viskas. :):P

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Galetu atpigt PS2

Kam tau tas PS2 db db gi zaidimus naujus kuria PS3 :|

Man asmeniškai PS2 geriau nei PS3 o jūs čia atsiprašant šūdą malat, kad geriau PS3 nes kuria naujus žaidimus PS2 irgi dar nenustojo kurti jei ką tik tiek, kad PS3 grafika geresnė ir neapsimeskit, kad čia visi tokie turtingi, kad perkat PS3 iš viso nenusišnekėk su tokiais postais...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Galetu atpigt PS2

Kam tau tas PS2 db db gi zaidimus naujus kuria PS3 :|

Man asmeniškai PS2 geriau nei PS3 o jūs čia atsiprašant šūdą malat, kad geriau PS3 nes kuria naujus žaidimus PS2 irgi dar nenustojo kurti jei ką tik tiek, kad PS3 grafika geresnė ir neapsimeskit, kad čia visi tokie turtingi, kad perkat PS3 iš viso nenusišnekėk su tokiais postais...

Nieks nesako, kad ps3 perka, man siaip labiausiai PSP prie sirdies, bet litus ant ragelio isleidau. :D:P

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5486 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...