Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Game of thrones serialas

Zil

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2955 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Kas žiūrit ši serialą? Kokie įspudžiai?

Šianakt išėjo naują 6 sezono 5 seriją, nespoilinsių, kas žiūrėjot kaip jum, "hodor origins" , nuo pat pradžių jaučiau, kad kažką čia slepia dėl jo ir negalį būtį, kad jam kažkas tesiog atsitiko su galvą ir tiek.

Ir nesuprantų, kam Night kingui reikalingas branas?

Tiek daug veiksmo, šis sezonas kol kas atrodo geriausias :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kas žiūrit ši serialą? Kokie įspudžiai?

Šianakt išėjo naują 6 sezono 5 seriją, nespoilinsių, kas žiūrėjot kaip jum, "hodor origins" , nuo pat pradžių jaučiau, kad kažką čia slepia dėl jo ir negalį būtį, kad jam kažkas tesiog atsitiko su galvą ir tiek.

Ir nesuprantų, kam Night kingui reikalingas branas?

Tiek daug veiksmo, šis sezonas kol kas atrodo geriausias :)

Aš ant tokio tipų serialų esu pasinešės nesveikai. Laukiu lietuviško vertimo manau ant dienų filmai.in papostins :D

Nuoroda į komentarą

(redaguota)

Hold doors!

Taip jis jau vaikystej buvo užburtas tam... "Hold the door " became "hold the doorhold doorholdoorhodoor. Damnit! hold the door!" His mind finaly snapped, and now all he can say is Hodor.

Redaguota , nario Baldas
Nuoroda į komentarą

Man išvis kažkaip Sostų karai nebeįdomu paliko žiūrėt, kai pažiūri tokius serialus kaip Vikingai, tai Sostų karai tiesiog nublanksta.. Šiaip patarčiau pažėt Vikingus jei nematęs.

Žiūrių aš ir vikingus, man sostų karai nr 1, vikingai nr 2, sostų karus įdomiau žiūrėtį, bent jau nuo praeito sezono nes jau beveik knygas aplenkė ir nėra spoilų, sunkų nuspėti kas bus toliau o vikingai riamesį istoriją, ten jau viskas nuspėjamą, kaip viskas susiklostis, Ragnaras puls angliją ir pralaimės ir bus kankinamas ir imestas į duobę su gyvatemis, sorry už spoil :D

Nuoroda į komentarą

Aš irgi esu prisijungęs prie GOT fanų :kiets: . Niekada gyvenime nemaniau, jog man patiks serialai. Kažkaip bobiškas dalykas atrodė, kol vasarą, per daugiau nei mėnesį peržiūrėjau penkis sezonus. Nuo tos dienos neradau alternatyvos iki S6 :mucha: . Anyway kol kas labiausiai patiko pirma, antra serijos. Visos kitos man panašios tiesiog į priešistorės supažindinimą, ką galima buvo padaryti anksčiau. Nors, galbūt taip dar įdomiau... Istorija su Hodoru patiko, nors šiek tiek nusiminiau. Maniau, jog jis dar prakalbs... :|

Nuoroda į komentarą

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2955 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

• Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

• Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai

• Sukurti naują...