Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Taisyklių pataisymai, nauji moderatoriai ir kitos nesąmonės


.lukonic`

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2853 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

O ką tu tikiesi išvyst, kai pats užsiregistravęs prieš metus?

Į savaitę geriausiu atveju padiskutuoju parašydamas max 20 pranešimų ko pasekoje per metus pasiekiau 700 pranešimų berods, ir mano nuomone bei daugumos esu gan gerai žinomas šiame forume ir už jo ribų, tad jei peržvelgtum naujuosius moderatorius kuriems linkiu didžiausios sekmės pamatytum jog jų gretose yra tų kurie net 100 pranešimų neturi. Redaguota , nario Rokaz
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Į savaitę geriausiu atveju padiskutuoju parašydamas max 20 pranešimų ko pasekoje per metus pasiekiau 700 pranešimų berods, ir mano nuomone bei daugumos esu gan gerai žinomas šiame forume ir už jo ribų, tad jei peržvelgtum naujuosius moderatorius kuriems linkiu didžiausios sekmės pamatytum jog jų gretose yra tų kurie net 100 pranešimų neturi.

O pagal tave, kaip tu apibūdintum gerą moderatorių? Tas kuris užsiregistravęs nuo forumo pradžios, ar tas, kuris turi 3000+ postų?  :mucha:

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2853 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...