Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Steam yra tiesiog MLG. Gift nerašo informacijos.

.lukonic`

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2952 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Tiesiog žaidimas tikriausiai yra blokuojamas LT regione, nors keista tokiu atveju nebūtų galima nusipirkti žaidimo iš Steam Store. :D

Tokiu atvėju turi tai ir rašyt ant gifto.

https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=1266-QFZC-2141&l=English

Ką gi čia rašo? Kad aiškiai būna viskas parašyta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

How do I know when a CD Key or retail product is region restricted?

Region restrictions on CD Keys should be noted by the publisher on the retail packaging of the product. To be safe, ask the retailer if there are any region restrictions on this product before purchasing. If you have issues with the purchased product, please contact the retail store where it was purchased.

Kas neaišku?

Redaguota , nario Indeed
Nuoroda į komentarą

How do I know when a CD Key or retail product is region restricted?

Region restrictions on CD Keys should be noted by the publisher on the retail packaging of the product. To be safe, ask the retailer if there are any region restrictions on this product before purchasing. If you have issues with the purchased product, please contact the retail store where it was purchased.

Kas neaišku?

Kas tau neaišku? Juk čia net ne cd key, o gift. Rašo, kad ant gift parašyta, ant kokių šalių jis leidžiamas, bet ar tu matai fotkėj kur nors tai parašyta pas mane?

Nuoroda į komentarą

Kas tau neaišku? Juk čia net ne cd key, o gift. Rašo, kad ant gift parašyta, ant kokių šalių jis leidžiamas, bet ar tu matai fotkėj kur nors tai parašyta pas mane?

Čia yra visai kas kita. Kai ant gift'o yra rašoma, tai rašomos šalys kuriose galima aktyvuoti žaidimą, o jeigu žaidimo negalima žaisti pavyzdžiui LT regione ar nusipirkti jo iš Steam Store, tai nieko ir nerašo.  :D

Nuoroda į komentarą

Čia yra visai kas kita. Kai ant gift'o yra rašoma, tai rašomos šalys kuriose galima aktyvuoti žaidimą, o jeigu žaidimo negalima žaisti pavyzdžiui LT regione ar nusipirkti jo iš Steam Store, tai nieko ir nerašo.   :D

Bet man jo net aktyvuot neduoda. Aš jį trade'inau, o ne pirkau, nežaidžiu. Paprastą giftą keičiau į raktus, juk prie gifto turi rašyt, kad jis country restricted, o prie šito visiškai nieko nerašo. Ir šiaip patį žaidimą juk Lietuvoj žaist galima.

Nuoroda į komentarą

Bet man jo net aktyvuot neduoda. Aš jį trade'inau, o ne pirkau, nežaidžiu. Paprastą giftą keičiau į raktus, juk prie gifto turi rašyt, kad jis country restricted, o prie šito visiškai nieko nerašo. Ir šiaip patį žaidimą juk Lietuvoj žaist galima.

Nežinau, susisiek su Steam Support, gal jie pakeis gift arba būna kad net refund'ina pinigus. Arba gali pamėginti duoti kitam žmogui aktyvuoti gift'ą ir galbūt pavyks, likusias kopijas persiųstų atgal.   :D:)

Redaguota , nario STEAM žaidimai
Nuoroda į komentarą

Nežinau, susisiek su Steam Support, gal jie pakeis gift arba būna kad net refund'ina pinigus. Arba gali pamėginti duoti kitam žmogui aktyvuoti gift'ą ir galbūt pavyks, likusias kopijas persiųstų atgal.   :D:)

Tai laiškas jau senai išsiųstas, tik norėjau su jumis pasidalint šita nesąmone :D

Nuoroda į komentarą

Naudok opera per tlf aktyvuoti Steam Gift'ui. Man tas pats buvo su daug žaidimų. Pvž. Draugas padovanojo: http://store.steampowered.com/app/212200/nors "An error was encountered while processing your request:

This item is currently unavailable in your region" bet su Opera aktyvavus, žaidimas puikiai veikia

Nuoroda į komentarą

Naudok opera per tlf aktyvuoti Steam Gift'ui. Man tas pats buvo su daug žaidimų. Pvž. Draugas padovanojo: http://store.steampowered.com/app/212200/nors "An error was encountered while processing your request:

This item is currently unavailable in your region" bet su Opera aktyvavus, žaidimas puikiai veikia

Įdomiai :D Gaila, kad pardavėjas grąžino raktus kai viską paaiškinau, nebegaliu pabandyt.

Nuoroda į komentarą

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2952 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

• Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

• Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai

• Sukurti naują...