Peršokti į turinį

Kai losiu lola-sokineja pingas

Recommended Posts

Sveiki tai as kai zaidziu lola man pastoviai buna sokineja pingas...Losiu uztringa negaliu judet poto galiu ir pingas buna 500ms...Internetas tikrai geras...Kitur pingas buna po 30-40 o per lola toks...Gal zinot del ko taip yra?

Nuoroda ─» komentar─ů
Dalintis per kit─ů puslap─»

Ble seni, u┼żjau─Źiu. :D Man tas pats ┼í┼źdas, viskas normaliai normaliai, pisa ping spike'as iki koki┼│ 300 tada po ~5sec atsigauna ir taip kas ka┼żkiek laiko, ┼żiauriai sunku efektyviai ┼żaist su tokiais prikolais. Negali taip b┼źt, kad pas tave namuose labai daug ─»rengini┼│ naudoja internet─ů ?

Nuoroda ─» komentar─ů

Ble seni, u┼żjau─Źiu. :D Man tas pats ┼í┼źdas, viskas normaliai normaliai, pisa ping spike'as iki koki┼│ 300 tada po ~5sec atsigauna ir taip kas ka┼żkiek laiko, ┼żiauriai sunku efektyviai ┼żaist su tokiais prikolais. Negali taip b┼źt, kad pas tave namuose labai daug ─»rengini┼│ naudoja internet─ů ?

Nea tik as pats :D.Nes daugiau nieks nenaudoja is mano seimos tik as.

Nuoroda ─» komentar─ů

Vadinasi arba kompiuterio Wi-Fi reciever'is silpnas/blogas, arba mar┼írutizatorius silpn─ů/nestabil┼│ signal─ů skleid┼żia.

Marsrutizatorius tikrai geras o del wifi receiverio tai nzn nes nes perrasiau win irasiau lola palosdavau tai ensokinedavo pingas db tai prasidejo...Sokineja ir sokineja...

Nuoroda ─» komentar─ů

wifi stabilu interneta uztikrina tik tam paciam kambari. Prasivesk laida ir tokiu problemu nebebus.

Aisku kad cia daug kam ir mano pazystamui jis ir ant wifi losia tas pats kaip ir man...

Nuoroda ─» komentar─ů

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   J┼źs negalite ─»kelti nuotraukas tiesiogiai.─«kelkite arba ─»d─Śkite nuotraukas i┼í URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

• N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.

├Ś
├Ś
  • Sukurti nauj─ů...