Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ieškau CS:GO Komandos


AsErroras

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2928 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, SuperGames nariai bei svečiai.

Iš temos kaip supratote ieškau CS:GO Komandos su kuria butu galima treniruotis, tobulėti, žaisti compativie taip pat gal ir ateity sudalyvauti ir kokiam nors turnyre.

 

Informacija apie mane:

 

Rankas: Gold Nova Master

Amžius: 15 metų.

CS:GO Patirtis: 1 mėnesis.

Valandos: 240 hours.

Rolė: Rifle

Aktyvumas: Esu gan aktyvus, į diena prie CS:GO praleidžiu minimum 12 valandų.

 

Susisiekimas su manimi:

 

Steam - http://steamcommunity.com/id/AsErroras/

Skype - AsErroras

 

Nenorėčiau sulaukti freeposteriu kurie rašytu, kad tokiam ranke nepavyks į jokia komanda patekti ir panašiai.. Labiau norėčiau patekti į komanda kurie yra neseniai susikurę, bet tikrai planuoja kažka ateity pasiekti.

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kam jus freepostinat ? Gi sakau freepostu nereikia, žaidžiu į diena po 12 valandų net ir daugiau. Jei tiek valandu esu praleides nereiškia kad esu lievas žaidėjas.

Ok ok, tu profesionalas, InfoShow rengia turnyrą Balandžio 2 d. gali bandyti susirask dar kokių silverių kokiam serve.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Storas, cj net nebepaeini jeigu daugiau nei 12 valandu sedi..... nu *Myliu SuperGames.lt* degredai vaikai *Myliu SuperGames.lt*  gyvenimo nebeturi. Suprantu dirbi kazka pasedi biskivel kazka nuveiki o cj sitas gryzta 1 - 2 is mokyklos ir grajina iki nakties nu *Myliu SuperGames.lt* pzdc kur pasaulis ridenasi.........

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš tiek nolaifinu tik per blogus orus, ir patikėk nei storas esu, nei 12 metinis.. Sportu užsiemu taip pat, bet 12h nėra 24h, taip kad man rodos save čia apibudinai, ir šiaip nyk iš čia geriau, nes tokiu degraduojančiu žmoniu komentaru nereikia. Eik tokioms komandoms kaip NaVi kažka pasakyt, jie sėdi dar ir netiek, taip kad pisk tik iš čia.. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš tiek nolaifinu tik per blogus orus, ir patikėk nei storas esu, nei 12 metinis.. Sportu užsiemu taip pat, bet 12h nėra 24h, taip kad man rodos save čia apibudinai, ir šiaip nyk iš čia geriau, nes tokiu degraduojančiu žmoniu komentaru nereikia. Eik tokioms komandoms kaip NaVi kažka pasakyt, jie sėdi dar ir netiek, taip kad pisk tik iš čia.. :)

vapse snarglius esi  tad smuk kol uz bazara dar neatsakai

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2928 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...