Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kokiame mieste kurti projektą?


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2952 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

  

16 balsai

  1. 1. Balsuok. ;3

    • San-Fierro.
      3
    • Angel-Pine.
      0
    • BaySide.
      6
    • Fort-Carson.
      5
    • Paliksiu komentarą, temoje.
      2


Recommended Posts

Labas vakaras,


 


  • Dauguma manau supratote iš temos pavadinimo ; kokiame mieste kurti projektą? Šiuo metų kuriu SA-MP projektą. Forumas nupirktas su .LT galūnė. Po truputį tvarkome forumą, liko truputį pabaigti, ir kol nupieš mums dizainą, ir kad galėtumėm dirbti prie projekto modifikacijos paskui. Balsuokite koks jums patinka miestas San Andreas žemėlapyje. 
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Forst Carson /FC/ Kadangi dar nemačiau serverio unikalaus /FC/ kaimelyje, o ten ir šiaip įdomus miestas tikrai butu įdomu pamatyti serverį su /FC/ kaimeliu, galėtum aišku klubus ten darbus ir prie /FC/ kaimelio daryti, aš už Forst Carson

  • Man irgi šiaip buvo galvoti šiame kaimelyje sukurti. Turiu visokiu idėjų, ir unikalumu. 
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveikas, aš tau siūlau: Fort Carson - Jai tu turi gerų idėjų ar kažko panašaus, tai gali imtis darbo jau, kiek pastebėjau visi daro ta: San Fierro ir žiūri kas geriau padarys, o unikalumo beveik nerasta, tai manyčiau, kad tikrai praverstu Projektas Fort Carson veiksme, su unikaliais darbais, sistemomis ir visą kitą, tad linkiu iš karto tau didžiausios sėkmės, jai bus Fort Carson - Tikriausiai pas tave užsuksiu! :P


Redaguota , nario So Good√ιק
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Sveikas, aš tau siūlau: Fort Carson - Jai tu turi gerų idėjų ar kažko panašaus, tai gali imtis darbo jau, kiek pastebėjau visi daro ta: San Fierro ir žiūri kas geriau padarys, o unikalumo beveik nerasta, tai manyčiau, kad tikrai praverstu Projektas Fort Carson veiksme, su unikaliais darbais, sistemomis ir visą kitą, tad linkiu iš karto tau didžiausios sėkmės, jai bus Fort Carson - Tikriausiai pas tave užsuksiu! :P

 

  • Svarbiausia kad mapperis sutiktu ir kruopščiai sutiktu mano idėjas. :)
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

pirmoj eilei turi atsižvelgti į savo įdėjas kurias nori įgyvendint.kokias turi galimybes aprūpint šios miestus mapp darbais ar tavo sistemos veiks ir bus patrauklios šiame mieste.žaidėjai pasiūlys daug variantų.Aš siuliau kurt kas tau prie širdies , kur gali atskleisti save   

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2952 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...