Peršokti į turinį

kovumenai.lt - Naujienos iš visų kovos menų mokyklų

arthur88

Recommended Posts

Sveiki,

Nesenai paleidau naują projektą - www.kovumenai.lt kuriame po truputį talpinu visų Lietuvos kovos menų sporto klubų naujienas.

Kadangi daugelis bendrauja per FB, todėl keliu dienų laikotarpyje suprogrmuosiu ir galimybę iš Facebook kovos menų puslapių automatizuotai įkelti naujienas į svetainę.

Man įdomi Jūsų nuomonė, ar lankytumėtėse šioje svetainėje ir kokie būtų pasiūlymai/pageidavimai ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tarkim aš lankausi kokiam sporto klube "Pegasas" tai ar man bus aktualu kas vyko "Impuls'e" ? Mano nuomone nesąmonė čia kažkokia. Na bet jei domėsis žmonės tai puiku, nors patogiausia sekti naujienas to klubo, kuriame lankaisi arba juo domiesi. Juk kiekvienas klubas turi savo svetainę, jei ne svetainę tai jau TIKRAI , kad turi fb puslapį.

O jei jau darai web'ą, tai jame nors klaidas ištaisyk :)

Nuoroda į komentarą

Teisinga nuomonė :) 

Šiuo atveju manau, kad būtų naudingesnė informacija, kad jei lankai Karate klubą tai rodyti karate  naujienas ?

Tarkim aš lankausi kokiam sporto klube "Pegasas" tai ar man bus aktualu kas vyko "Impuls'e" ? Mano nuomone nesąmonė čia kažkokia. Na bet jei domėsis žmonės tai puiku, nors patogiausia sekti naujienas to klubo, kuriame lankaisi arba juo domiesi. Juk kiekvienas klubas turi savo svetainę, jei ne svetainę tai jau TIKRAI , kad turi fb puslapį.

O jei jau darai web'ą, tai jame nors klaidas ištaisyk :)

Nuoroda į komentarą

Atnaujinau saito splavas bei susegmentavau naujienas.

Atskiriau klubų naujienas bei bendrasias į atskirus punktus. Dabar rodomos bendros Karate, Imtynių ir kt. sporto šakų naujienos. 

MAnau, kad bus patogiau tiems kurie domisi konkrečia sporto šaka. 

Kokia tavo nuomonė ?

Nuoroda į komentarą

• Parašė po 2 savaičių...

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

• Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

• Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• Sukurti naują...