Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Patarkite dėl kompiuterio.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2954 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, norėjau pasiteirauti ką pavežtu šis kompiuteris jai isidėčiau dar 2gb Ram. Ar jis sugebėtu pavežti ant medium grafiku be lago GTA V, CsGO, Euro Truck Simulator2, Farming simulator 2015 arba tuoj atsiras Farming Simulator 2017 ir naujesnius žaidimus?. 

 

https://www.topocentras.lt/kompiuteriai-ir-plansetes/stacionarus-kompiuteriai/stalinis-kompiuteris-magnum-pentium-g3240-4-1000-gt7302gb-dvd-rw-cr-win8-1-esetss.html

 

https://www.topocentras.lt/kompiuteriai-ir-plansetes/stacionarus-kompiuteriai/stalinis-kompiuteris-magnum-i3-4170-4gb-2000gb-gt7302gb-dvd-rw-cr-esetss-w10h.html

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Totalus pinigų švaistymas. Tiesiog siaubinga į šiuos kompiuterius žiūrėt. Pirkti tokius kompiuterius būtų itin kvaila, nes jų kaina yra kosminė atsižvelgiant į jų mažą performansą. Prašom, žymiai geresnis variantas: https://www.1a.lt/order/shopping_cart?content=HcjBFQAhCAPRlkgiUdz%2B%2B1rwNP8NatsXH1G1ugi48rKhNOYgTjyQVA6Wsc%2FAkqLxAw%3D%3D

 

Nieko neprigalvosi ir su šiuo, tik pinigus iššvaistysi.

Redaguota , nario Tautedorus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šito webo kūrėjas yra garsus youtuberis visi tikriausiai gameriai pražysta (Žaidimų Balsas) šitame webe:http://food4gamers.com/tikrai yra patikima, viskas skirta gameriams, geriausi kompiuteriai, todėl nėra jų daug paspauskite ant linko pamatysime, tikrai veikia ir tikrai ne žlugs.

Redaguota , nario Anthony_Light
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nori gero PC, kad viską paleistų? Nueik: www.food4gamer.com

Kokios dar ne sąmonės šitas webas pripažintas patikimiausių ir geriausių kompiuterių iš Lietuvos..

Arba kūrėjas yra garsus youtuberis visi tikriausiai gameriai pražysta (Žaidimų Balsas) šitame webe:http://food4gamers.com/tikrai yra patikima, viskas skirta hakeriams, geriausi kompiuteriai, todėl nėra jų daug paspauskite ant linko pamatysime, tikrai veikia ir tikrai ne žlugs.

Paskaitęs iškėliau kelias hipotezes apie tave. Taigi:

  1. Tu esi paveiktas reklamos ir aklai tiki, ką žmogeliai už ekrano tau prikalba (dera kartu su 4 hipoteze).
  2. Tau moka pinigus, kad reklamuotum šitą brudą.
  3. Nusipirkai tą šūdą ir bandai save paguosti, kad turi atseit gerą kompiuterį.
  4. Esi ganėtinai kvailas ir tavo žinios IT srityje (gal ir kitose) yra tokios mažos, kad aš tiesiog patylėsiu, nes nenoriu švaistytis žodžiais negražiais.

Matyt pastaroji hipotezė pasitvirtins, nes šneki totalias nesąmones (žr. paryškintus žodžius). Pirmiausia, kas pripažino, kad tai patikimiausiu kompiuteriai? Tu su savo žiniom? Ar tas čiūvelis "Žaidimų balso" vardu, kuriam atneša pelną tie pre-build'ai (jis ir "Riterių karus" reklamuoja, tai irgi geriausias žaidimas pasaulyje?  :D). Aš pats kiek žiūrėjau, tai ten sukišti gan pigūs maitinimo blokai ("Chieftec'as" įdėtas su unlock'intu CPU, nu kur protas?), tad jei tau patinka vežioti sugedusį kompiuterį į garantinį servisą ir klausytis triukšmo iš "dėžės", tai OK, manęs tai neliečia. Antra, tu bent suvoki, kas yra toks žmogus, kaip hakeris? :D.

 

Išvada, pasitvirtino paskutinioji hipotezė. Tyrimas baigtas.

 

P.S. Mano išraiška skaitant buvo tokia visą laiką:

giphy.gif

Redaguota , nario Tautedorus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Paskaitęs iškėliau kelias hipotezes apie tave. Taigi:

  • Tu esi paveiktas reklamos ir aklai tiki, ką žmogeliai už ekrano tau prikalba (dera kartu su 4 hipoteze).
  • Tau moka pinigus, kad reklamuotum šitą brudą.
  • Nusipirkai tą šūdą ir bandai save paguosti, kad turi atseit gerą kompiuterį.
  • Esi gan kvailas ir tavo žinios IT srityje (gal ir kitose) yra tokios mažos, kad aš tiesiog patylėsiu.
Matyt pastaroji hipotezė pasitvirtins, nes šneki totalias nesąmones (žr. paryškintus žodžius). Pirmiausia, kas pripažino, kad tai patikimiausiu kompiuteriai? Tu su savo žiniom? Ar tas čiūvelis "Žaidimų balso" vardu, kuriam atneša pelną tie pre-build'ai? Nes aš kiek žiūrėjau, tai ten sukišti gan pigūs maitinimo blokai, tad jei tau patinka vežioti sugedusį kompiuterį į garantinį servisą ir klausytis triukšmo iš "dėžės", tai OK, manęs tai neliečia. Antra, tu bent suvoki, kas yra toks žmogus, kaip hakeris? :D.

Išvada, pasitvirtino paskutinioji hipotezė. Tyrimas baigtas.

P.S. Skaityti buvo iš tiesų siaubinga.

Niekas man nemoka, norėjau paprasčiausiai padėti ir patarti gali nueiti ten ir la skaityti apie kompiuteriu, suprask ką aš turiu omenyje - pigios kainos, geri kompiuteriai pirkėjų iš ten pas tikrai

Žaidimų balsas kiekvieną savaitę pasako gale naujienas jis turi savo internetine parduotuve. 40k subu turi tai žinai patikek tu manim..

Redaguota , nario Anthony_Light
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Niekas man nemoka, norėjau paprasčiausiai padėti ir patarti gali nueiti ten ir la skaityti apie kompiuteriu, suprask ką aš turiu omenyje - pigios kainos, geri kompiuteriai pirkėjų iš ten pas tikrai

Žaidimų balsas kiekvieną savaitę pasako gale naujienas jis turi savo internetine parduotuve. 40k subu neladisofkes žinai..

Tu lyginį i5 build'ą GTX 950 su i3 ir GTX 750 Ti.. Tu gal jau nejuokauk kad ten geros kainos. Iki 680 eurų sugebėjo tik i3 su GTX 950 ikišt..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu lyginį i5 build'ą GTX 950 su i3 ir GTX 750 Ti.. Tu gal jau nejuokauk kad ten geros kainos. Iki 680 eurų sugebėjo tik i3 su GTX 950 ikišt..

Bet nei šitos temos pavyzdžiai tikrai čia geriau, aš norėjau bent kažką pasiūlyti, vis geriau nei žmogus pirktu kažką iš tu..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Niekas man nemoka, norėjau paprasčiausiai padėti ir patarti gali nueiti ten ir la skaityti apie kompiuteriu, suprask ką aš turiu omenyje - pigios kainos, geri kompiuteriai pirkėjų iš ten pas tikrai

Žaidimų balsas kiekvieną savaitę pasako gale naujienas jis turi savo internetine parduotuve. 40k subu turi tai žinai patikek tu manim..

Nu b*et neversk manęs keiktis. Kaip tau nedaieina? Kam man skaityti, kai ten pievas rašo ir šneka, o tokie kaip tu tiki. Kainos atseit mažos... Nu nejuokink ir nemokyk manęs :D. Žinau aš apie tą tavo "balsą" ir ką jis turi. Jam iš to pelnas eina, jis nors ir paskutinį šūdą gali pardavinėti, jam vienodai yra, daugelis iš nemąstančių užsidirba.

 

Bet nei šitos temos pavyzdžiai tikrai čia geriau, aš norėjau bent kažką pasiūlyti, vis geriau nei žmogus pirktu kažką iš tu..

O nematei, kad aš pasiūliau jam? Be to, auksinė taisyklė - neimk ir nesiūlyk pre-build'ų.

Redaguota , nario Tautedorus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bet nei šitos temos pavyzdžiai tikrai čia geriau, aš norėjau bent kažką pasiūlyti, vis geriau nei žmogus pirktu kažką iš tu..

Nejuokauk tu gal geriau jau... :DDDD Išėik tu jau į lauką o tai reklamos tau jau taip galvą prapute.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Norisi padėti o kiti ateina ir pradeda rašinėti nesąmones, aš tik išsireiškiau savo nuomone, spręsti jam, viskas.

Padėk tada, kai bus naudos iš pagalbos, pasimokyk build'us rinkti ir t.t. Dabar tik klaidini žmogų.

 

P.S. Štai tas graudus variantas: http://food4gamers.com/zaidimu-iranga/Stacionarus-zaidimu-kompiuteriai/Zaidimu-Balso-kompiuteris-Magnum-Core-i5-4690K-4-3-5GHz-8GB-250GB-SSD-2000GB-GTX-9602GB-DVD-RW-CR-zaidimams, būtų įdomu OC rezultatus išvysti su tokiu maitinimo bloku :D. Berods, už tokią kainą išeina Xeon'as su GTX 980... Be to, mano atsiliepimo net nepatalpina jie, nes nenori, kad peiktų kažkas. Juokinga :D.

Redaguota , nario Tautedorus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man tai juokingiausia, kad siulo pirkt is food4gamers, bet tiek jie, tiek topocentras perparduoda tuos pacius kompiuterius. Is food4gamers nematau prasmes nieko pirkt, nes cia tiesiog zaidimu balso perpardavinejimo sistema. Galiu paaiskint kaip viskas vyksta. Jus padarot uzsakyma, tada jis gauna pinigus. Dali pasilieka sau ir prekes uzsako is inida.lt. Jam daro nuolaidas, nes jis perka dideliais kiekiais. Tie patys kompiuteriai, kuriuos jis reklamuojasi, kad surenka pats, yra surenkami inidos darbuotoju. O topocentre irgi tie patys inidos kompiuteriai. Skirtumas tik toks, kad gali nueit i topocentra ir ta pacia diena jau nusipirkt (aisku, nerekomenduoju pirkt tu kompu), o food4gamers dar turi laukt, kol jis uzsakyma perduos inidai.

 

Moralas: atsibuskit vaikai, prisiziurit video ir galvojat, kad jis ten gerus kompus renka. Lietuvoj uz dyka nieks nevyksta ir visi tik iesko, kur cia prasisukt, ar ka apgaut. Jis tiesiog naudojasi ta galimybe, kad turi dideli gerbeju rata.


Bet pripazinsiu, kad sneket jis moka. Jeigu nieko neismanyciau apie kompus, tai galvociau, kad jis "asas"

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2954 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...