Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

parduodu Parduodu žaidimą


ToRo

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2955 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, Parduodu žaidimo Crysis 2 Maximum Edition cd key, žaidimą galėsit aktyvuoti origin platformoje.


Kainą manau suderinsim, tinka ir ne pinigai - paskyros ir kita. Pirmas eisiu tik su tais kurie turi nemažai +rep, kitu atvėju imsim tarpininką.


Jeigu kažką domina skype: darius.darius141 arba AŽ.



Redaguota , nario ToRo
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Nematau nieko juokingo, kai kitose parduotuvėse tokia kaina. O jeigu ir dykai kam nors atiduotum nenutiktų nieko blogo, o aš pasiūliau 10% kainos. :D

Tai eik į tas parduotuves ir pirk :) Jau geriau giveaway padaryt ir kažkam padovanot, nei tau už 2 Eur atiduot. O tu vistiek perparduot bandysi. :D

€1 duočiau :)) kodėl? Yra kur galima ir už 1.5 gaut

Turbūt nesi durnas ir pastebėjai, kad su Steam žaidimai pasiūlymu nesutikau, tai kodėl turėčiau su tavo sutikt?

Redaguota , nario ToRo
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai eik į tas parduotuves ir pirk :) Jau geriau giveaway padaryt ir kažkam padovanot, nei tau už 2 Eur atiduot. O tu vistiek perparduot bandysi. :D

Nusipirkt už 2 EUR, kad perparduot už 1 EUR? Well, nebloga logika... :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai eik į tas parduotuves ir pirk :) Jau geriau giveaway padaryt ir kažkam padovanot, nei tau už 2 Eur atiduot. O tu vistiek perparduot bandysi. :D

Turbūt nesi durnas ir pastebėjai, kad su Steam žaidimai pasiūlymu nesutikau, tai kodėl turėčiau su tavo sutikt?

Nežiūrėjau į jo pasiūlymą, pasakiau ką duočiau nes senas žaidimas ir galima jį gauti pigiai, kaip ir minėjau. Jeigu netinka kainą, gl ieškant pirkėjo už norimą kainą :))

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nusipirkt už 2 EUR, kad perparduot už 1 EUR? Well, nebloga logika... :D

Aš sakiau už 1? neee. Tu pats kainą nustatysi. Nes tu tikrai nesiruoši jo pirkt tam, kad galėtai žaist.  O jeigu nėra taip kaip aš sakau, tada paklausk baubo iš kur gaut po 1,5 Eur. Sutaupysi. :)

Nežiūrėjau į jo pasiūlymą, pasakiau ką duočiau nes senas žaidimas ir galima jį gauti pigiai, kaip ir minėjau. Jeigu netinka kainą, gl ieškant pirkėjo už norimą kainą :))

Netinka. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš sakiau už 1? neee. Tu pats kainą nustatysi. Nes tu tikrai nesiruoši jo pirkt tam, kad galėtai žaist.  O jeigu nėra taip kaip aš sakau, tada paklausk baubo iš kur gaut po 1,5 Eur. Sutaupysi. :)

Netinka. :)

Jis ir taip žino kur pigiai gaut, o tu per daug nori už tokį žaidimą :) Tai galim biznį daryt, paimk mano 3 žaidimus kurių steam vertė ~40euru/ea po 3eurus/ea ir galėsi brangiau pardavinėt ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jis ir taip žino kur pigiai gaut, o tu per daug nori už tokį žaidimą :) Tai galim biznį daryt, paimk mano 3 žaidimus kurių steam vertė ~40euru/ea po 3eurus/ea ir galėsi brangiau pardavinėt ;)

Aš iš geros valios pasiūlau jam daugiau, bet jis žino ką aš su jo žaidimų žadu daryt ir panašiai. Tuo labiau, kad daugiau gaut negu aš siūlau nelabai ir įmanoma. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš iš geros valios pasiūlau jam daugiau, bet jis žino ką aš su jo žaidimų žadu daryt ir panašiai. Tuo labiau, kad daugiau gaut negu aš siūlau nelabai ir įmanoma. :)

Tai taip :) kai pasakė norimą procentą, teko prisėst :))) Kad ir tai 10proc čia daug, kai g2a po 1.5 euro.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jis ir taip žino kur pigiai gaut, o tu per daug nori už tokį žaidimą :) Tai galim biznį daryt, paimk mano 3 žaidimus kurių steam vertė ~40euru/ea po 3eurus/ea ir galėsi brangiau pardavinėt ;)

Tu gal jau nyk iš čia? :) tu matai kažkur parašyta, kad aš kažką perku? Ne.  Tai tikiuosi toliau nekomentuosi ne į temą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai taip :) kai pasakė norimą procentą, teko prisėst :))) Kad ir tai 10proc čia daug, kai g2a po 1.5 euro.

Nemokamai gavo, varkės eina. Čia būna kai parašo man, ar nori keisti CS:GO į "Encalve, Woodle Tree Adventure" žaidimus, kurie ten apie 10-15€ verti. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš iš geros valios pasiūlau jam daugiau, bet jis žino ką aš su jo žaidimų žadu daryt ir panašiai. Tuo labiau, kad daugiau gaut negu aš siūlau nelabai ir įmanoma. :)

Aš sakiau už 1? neee. Tu pats kainą nustatysi. Nes tu tikrai nesiruoši jo pirkt tam, kad galėtai žaist.  O jeigu nėra taip kaip aš sakau, tada paklausk baubo iš kur gaut po 1,5 Eur. Sutaupysi.  :) Jeigu pardavėjas pasako ne tavo pasiūlymui, tai gal susiprotėk ir daugiau nekomentuok. Ačiū.

Nemokamai gavo, varkės eina. Čia būna kai parašo man, ar nori keisti CS:GO į "Encalve, Woodle Tree Adventure" žaidimus, kurie ten apie 10-15€ verti. :D

Tu dabar pradėsi pasakot kas ką tau rašo. ( atkreipk dėmesio į tai, kad neuždėjau klaustuko)  Šaunuolis,  pasigirk. Tik visiškai ne į tema rašai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš sakiau už 1? neee. Tu pats kainą nustatysi. Nes tu tikrai nesiruoši jo pirkt tam, kad galėtai žaist.  O jeigu nėra taip kaip aš sakau, tada paklausk baubo iš kur gaut po 1,5 Eur. Sutaupysi.  :) Jeigu pardavėjas pasako ne tavo pasiūlymui, tai gal susiprotėk ir daugiau nekomentuok. Ačiū.

Aš net ne su tavim diskutuoju. O diskutuoti niekur neuždrausta. :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2955 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.


×
×
  • Sukurti naują...