Peršokti į turinį

el*Velnias [SF-PD]

Smiki_Addidas

Recommended Posts

(redaguota)

Wow patiko labai 10/10.Pasistengiai ┼í─» kart─ů.S─Śkm─Śs

Wow.aciu!  :)

Labai gra┼żus darba. Neturiu prie ko prikibti. Spaud┼żiu +R3P sekm─Śs sekan─Źiuose darbuose!

Dekui labai! :)

Redaguota , nario el*Velnias
Nuoroda ─» komentar─ů
Dalintis per kit─ů puslap─»

Sveiki, darbas nepatiko kod─Śl ?

Peace

Nuoroda ─» komentar─ů

Sveiki, darbas nepatiko kod─Śl ?

Peace

Aciu uz nuomone,nereikia cia freepostint kad surinkt greiciau 500 pranesimu,kiekviena diena ta pati is taves girdziu:)))))

Nuoroda ─» komentar─ů

Jei kokiam grp serveriui, tai gal ir baika, bet mapp darbas mano akimis yra prastokas. Kod─Śl?

• Objektai mirk─Źioja prakti┼íkai visi.
  • Kai kurie objektai neturi prasm─Śs ir yra nerealisti┼íki ┼íiame mapp'e.
  • Objekt┼│ pasirinkimas v─Śl pats da┼żniausias ir "nuvalkiotas", kaip villa, gara┼żai ar kt.
  • Pati mapp'o strukt┼źra n─Śra visi┼íkai logi┼íka.

Pasakiau savo nuomon─Ö. S─Śkm─Śs kituose darbuose.

Nuoroda ─» komentar─ů

Jei kokiam grp serveriui, tai gal ir baika, bet mapp darbas mano akimis yra prastokas. Kod─Śl?

• Objektai mirk─Źioja prakti┼íkai visi.
  • Kai kurie objektai neturi prasm─Śs ir yra nerealisti┼íki ┼íiame mapp'e.
  • Objekt┼│ pasirinkimas v─Śl pats da┼żniausias ir "nuvalkiotas", kaip villa, gara┼żai ar kt.
  • Pati mapp'o strukt┼źra n─Śra visi┼íkai logi┼íka.

Pasakiau savo nuomon─Ö. S─Śkm─Śs kituose darbuose.

dq

Nuoroda ─» komentar─ů

Aciu uz nuomone,nereikia cia freepostint kad surinkt greiciau 500 pranesimu,kiekviena diena ta pati is taves girdziu:)))))

─îia teisinga nuomon─Ś, su kuria sutiks daugelis, o ne ÔÇ×freepostinimasÔÇť

Nuoroda ─» komentar─ů

─îia teisinga nuomon─Ś, su kuria sutiks daugelis, o ne ÔÇ×freepostinimasÔÇť

Ok ivertnt ivertino,bet pone "Freeposteri" dbr cia jau freepostas , nes prasiau ivertint,o tu cia man teisingas nuomones kazkoks rasineji:)) *forumo klounas nk daugiau.

Nuoroda ─» komentar─ů

Ok ivertnt ivertino,bet pone "Freeposteri" dbr cia jau freepostas , nes prasiau ivertint,o tu cia man teisingas nuomones kazkoks rasineji:)) *forumo klounas nk daugiau.

┼żmogau mes tau pasakom kas blogai tu mus u┼żsipuoli ? Dediesi sau tuos +rep ir t.t kitiem -rep. Bet viena dalykai pamir┼íai u┼ż rep nenusipirkti galimyb─Śs gra┼żiau mappinti, kol kas tavo tie map darbai papra┼í─Źiausiai nieko verti.. O tu dar kritikos nepriimi. Kaip mappinsi kaip Lietuvos geriausi tada gal─Śsi i┼ísikelti ─Źia koks tu kietas ir t.t, o dabar tu nieko vertas esi. Priimk kritik─ů, ir pam─ůstyk k─ů turi pakeisti..

Nuoroda ─» komentar─ů

Pakeliu tem─ů ir dar jam blogai┬á :funny:┬á :funny:

─«vertinsiu dabar: 3/10 u┼ż pastangas.┬á

Nuoroda ─» komentar─ů

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   J┼źs negalite ─»kelti nuotraukas tiesiogiai.─«kelkite arba ─»d─Śkite nuotraukas i┼í URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

• N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.

├Ś
├Ś
  • Sukurti nauj─ů...