Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Sanfrancisko.lt // Ieškome!


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2938 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveikučiai! Tai kaip matote, sanfrancisko.lt projektą krečia permainos, buvę savininkai kuria naują projektą, o aš perėmiau šio projekto vairą, ir dabar jam vadovausiu, ir jį kursiu, bet aišku, be komandos man nieko neišeis sukurti, todėl nieko nelaukęs, ieškau projekto komandos!

 

Taigi, ko man reikia?:

Man reikia 2 žmonių. Tai yra scripterio ir mapperio.

 

Scripteris. Būtų gerai, jog scripteris ateitų su savo modifikacija. bet čia nebūtina, galima atėjus kurti nuo 0, čia nėra didelis skirtumas. Scripteris turi būti subrendęs, mokėti dirbti komandoje bei bendrauti su žaidėjais.

 

Mapperiui galioja tos pačios taisyklės.

 

Jei tave sudominau, tiesiog parašyk man į skype: luknis.darbinis ir mes viską pagalvosime, ir surasime bendrą išeitį.

 

Ačiū kad peržiūrėjote šią temą, ir tiems kas parašys man į skype.

 

Bye bye.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Leiskite paklausti, ką pats veiksite ir kuo užsiimsite projekte?

Nes faktiškai, visas projektas yra pastatytas ant scripterio, jo nėra - nėra projekto. Aišku, jei scripteris protingas neprisijunginės į kitus projektus, o kurs savo, kuriame galės būti bosas. Pats falės suburti komandą ir nesileis valdomam kitų žmonių(bent man pačiam nepatinka, kai kas aiškina kaip dirbti). Projektas gali būti sukurtas ir vieno žmogaus, nu prigriebt dar kokį maperį, jei jau nemoki. O šeip, visokie weberiai, beberiai tai yra gavno, jie vpš nereikalingi, jei jau kuri normaliai tai nepagalėsi kokiam žmogui žinančiam kaip dirbti pinigų.

Bet anyway sėkmės ieškant(tipo mandagus turėčiau būt).

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Leiskite paklausti, ką pats veiksite ir kuo užsiimsite projekte?

Nes faktiškai, visas projektas yra pastatytas ant scripterio, jo nėra - nėra projekto. Aišku, jei scripteris protingas neprisijunginės į kitus projektus, o kurs savo, kuriame galės būti bosas. Pats falės suburti komandą ir nesileis valdomam kitų žmonių(bent man pačiam nepatinka, kai kas aiškina kaip dirbti). Projektas gali būti sukurtas ir vieno žmogaus, nu prigriebt dar kokį maperį, jei jau nemoki. O šeip, visokie weberiai, beberiai tai yra gavno, jie vpš nereikalingi, jei jau kuri normaliai tai nepagalėsi kokiam žmogui žinančiam kaip dirbti pinigų.

Bet anyway sėkmės ieškant(tipo mandagus turėčiau būt).

Ačiū už išsamią nuomonę.

Scripteris rastas, beliko tik rasti mapperį - kur jūs mapperiai ?!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ačiū už išsamią nuomonę.

Scripteris rastas, beliko tik rasti mapperį - kur jūs mapperiai ?!

Susirinkime Stockholme.

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------

Patariu, tikrai patikimas ir malonus zmogus. Sekmes paieskose.-

--------------------------------------------------------------------------------------

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2938 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...