Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirmieji padaryti parašai mano.


`Modestas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2945 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

 

Žiauriai patiko tavo darbai, nuostabūs tiesiog. Tobulėk taip ir toliau jeigu avatarus padarai tai ir parašus gali padaryti. Sekmės kituose darbuose, Mode! ;)

 

 

 

nesenai pradėjau užsiiminėti gfx, bet man easy pramokau greitai, bet dar reikia tobulėti .

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ne kaip kam, o tiems, kurie turi geras akis tikrai negražūs. Kaip pradinukai tau dabar viskas gražiai atrodys, o tam kuriam jau ilgokai dirba su photoshop tai atrodys kaip pirmoko piešinys ant lapo.

Jei tau negražu tai nepostink bereikalingų postų, aš neprašiau jog čia kas vertintu ar ką, jei negražūs piešiniai t.t nežiūrėk t.t.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kiekvienas turi teisę laisvai išreikšti savo nuomone ;) .

Thumbs up (y) 

 

Jei tau negražu tai nepostink bereikalingų postų, aš neprašiau jog čia kas vertintu ar ką, jei negražūs piešiniai t.t nežiūrėk t.t.

Rin teisingai pasakė, Nesinaudojantys photoshopu piliečiai visada teigs, jog visi darbai gražūs :)

 

P.S darbai tikrai nelabai vykę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Thumbs up (y) 

 

Rin teisingai pasakė, Nesinaudojantys photoshopu piliečiai visada teigs, jog visi darbai gražūs :)

 

P.S darbai tikrai nelabai vykę.

nieko norėt nesenai padėjas su ps dirbti , tai toks ir darbas :D. po biški kaip pradedantysis tai neblogai sakyčiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2945 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...