Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kaip Legalizuoti puslapį?


GamerX

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2963 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, norėčiau paklausti apie puslapių "legalizavimą". Kur reikia ieškoti daugiau info, kad eitų legalizuoti domėno pavadinimą, kad jo niekas negalėtų naudoti kitur? 

Ir pamačius savo domėną su nemokamu domėnu (us.lt ir t.t, svarbu kad tavo domėnu pavadinimas paimtas iš kito žmogaus), eitų parašius į hostingą žinutę kad jį išjungtų ar kaip? Jei ne, ko tada reikia procedūrai?

 

Kadangi susidūriau su problema kad turiu domėną, ir žmogelis su nemokamu domėnu (us.lt) susikūrė tą patį puslapį, tačiau su galūne us.lt, ir norėtūsi kad to nebeliktų.. :) Eina kaip nors padaryt?

+ reklamuojant jo puslapį jis registruojasi pas mane, ir siunčia žaidėjams žinutes kviečiantis užeiti pas jį, tai nėra teisinga, ar kaip nors prie priežaščių eitų prikišti šį dalyką? :)

Redaguota , nario GamerX159
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiki, norėčiau paklausti apie puslapių "legalizavimą". Kur reikia ieškoti daugiau info, kad eitų legalizuoti domėno pavadinimą, kad jo niekas negalėtų naudoti kitur? 

Ir pamačius savo domėną su nemokamu domėnu (us.lt ir t.t, svarbu kad tavo domėnu pavadinimas paimtas iš kito žmogaus), eitų parašius į hostingą žinutę kad jį išjungtų ar kaip? Jei ne, ko tada reikia procedūrai?

 

Kadangi susidūriau su problema kad turiu domėną, ir žmogelis su nemokamu domėnu (us.lt) susikūrė tą patį puslapį, tačiau su galūne us.lt, ir norėtūsi kad to nebeliktų.. :) Eina kaip nors padaryt?

+ reklamuojant jo puslapį jis registruojasi pas mane, ir siunčia žaidėjams žinutes kviečiantis užeiti pas jį, tai nėra teisinga, ar kaip nors prie priežaščių eitų prikišti šį dalyką? :)

 

Pabandyk užregistruoti domeną, o ne domėną.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nieko tu nepadarysi...

Vienintelė išeitis buvo tai užregistruoti visus tuos domenus su kitom galūnem, net kai tu regini domeną tau siūlo užregistruoti ir su kitom galūnėm kad kiti to nepadarytų.

domenas mano yra nupirktas orginalus, o kuris paėmė mano pavadinimą, turi su us.lt nemokama galūne :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

domenas mano yra nupirktas orginalus, o kuris paėmė mano pavadinimą, turi su us.lt nemokama galūne :)

Tau sako, kad jeigu nori, kad niekas neplagijuotų to pavadinimo, turi išsipirkti visus domenus, kad kiti to padaryti negalėtų. Pažiūrėk FB, kaip debiliškai parašytum tą URL'ą, vis tiek įmes į FB. Nuddosink ir tiek. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

ehh tas siuolaikinis islepintas jaunimas viska bando spresti diplomatiskai, mano laikais tokie zmones neticia nukrisdavo nuo laiptu, pakliudavo po ratais arba pasikardavo...

Manau uzvedziau reikiama linkme, toliau zinai ka daryti pats.

Patiko idėja, rep+ už tai :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2963 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...