Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

League of Legends - Boostinimo Paslaugos


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2002 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

service-divisionBoosting.png

Sveiki, League of Legends pradėjau žaisti nuo 2009 ar 2010 metų (apie closed-beta laikotarpį, bet dariau dideles pertraukas, buvau nustojęs žaisti 2-3 metams), todėl daug visko esu matęs ir patyręs šiame žaidime. Dabartinis mano rankas yra Diamond IV. Daugiausiai žaidžiu už Top/Jungle, bet neturiu problemos žaisti ir už Mid ar Bot. Kadangi žinau, kad daugelis žaidėjų yra užstrigę tarp Bronze, Silver, Gold ar netgi Platinum, noriu padėti išlipti iš tos duobės, nes kai kurie žmonės yra tikrai verti aukštesnės divizijos.

Kokia yra tavo patirtis šioje srityje?

  • Mano boostinimo patirtis yra pakankamai gera - prieš kelerius metus sėkmingai užsiėmiau boostinimu, nei vienas negavo jokio įspėjimo ar bano, paskyra buvo atiduota tokia pati, kokią ir gavau, dabar nusprendžiau sugrįžti ir vėl pratęsti savo darbą.

Kurias divizijas boostinu?

  • Boostinu nuo Bronze V iki Platinum III, taip pat galiu sužaisti Promotion žaidimus ar pakelti LP iki tiek kiek reikia.

Ar tikrai saugu patikėti man savo paskyra?

  • League of Legends paskyros tikrai manęs nedomina, nes pats turiu po kelias paskyras skirtinguose regionuose su daug vertingų dalykų juose, taip pat noriu priminti, kad pavogti League of Legends paskyros neturint prisijungimų prie el. pašto - neįmanoma, paskyras atiduodu tokias, kokias ir gaunu, o tai reiškia, kad neskaitau chatų ir neatsakau į žinutes, nelendu prie Friendlist, Loot, BE ar RP ir t.t, todėl patikėti savo paskyra man galite be jokių rūpesčių.

Ar yra tikimybė, kad mano paskyra gali būti užbaninta?

  • Tikimybė visada yra, bet ji yra labai menka. Esu užboostinęs apie 20 skirtingų paskyrų ir dar nei viena negavo jokio perspėjimo ar bano, taip pat nesenai užboostinau draugo paskyrą ir jis toliau žaidžia be jokių problemų. Rizika yra ir man, nes nežinau ar anksčiau jūsų paskyra buvo boostinta, todėl rizikuoju ir pats, nes pats galiu gauti baną. Dabar yra ramesnis laikotarpis, nes prieš sezono pabaigą suaktyvėja boostinimas ir daugiau žmonių pasigauna ant šito kabliuko, nes boostina tarp aukštų divizijų ar dideliais šuoliais (tarkim nuo Silver iki Diamond). Saugiausia yra boostinti nuo vienos divizijos iki kitos, neperšokant kitų.

Kokia yra kaina, atsiskaitymo būdai ir laikotarpis?

  • Tikslios kainos pasakyti negaliu, nes ji priklauso nuo situacijos (pvz: dabartinė divizija, LP kiekis, championų skaičius, MMR, ar paskyra yra restricted ir t.t.). Įvertinęs situacija pasakau kainą ir po to galime derėtis dėl atsiskaitymo, dažniausiai pageidauju gauti visą ar pusę sutartos sumos prieš pradedant dirbti. Dažniausiai priimu tik banko pavedimus, bet galima derėtis ir dėl kitų būdų (dėl nedidelių boostų priimu ir skinus kaip atsiskaitymą). Boostinimo laikotarpis taip pat priklauso nuo anksčiau išvardintų dalykų, bet daugiau nei savaitės stengiuosi neužtrukti.

Kokiuose regionuose boostinu?

  • EUW ir EUNE, galiu bandyti ir kituose, bet tai priklauso nuo to koks ten pingas.

Kaip galiu susiekti?

  • Dažniausiai esu prisijungęs prie Discord, todėl mano ID: Donathas#4296. Galit rašyti ir į AŽ per čia.

Laukiu užsakymų ir klausimų.

 

Redaguota , nario Donathas
Atnaujinta informacija
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Taprasme man nereikia, tiesiog įdomu ar boostini iki normalaus divisiono ar iki bronzos, kadangi nuo bronze iki gold 1 playeriu skillai nesiskiria.

 

Iki Platinum V dar gal ir galėčiau paboostinti, o toliau nelabai (nes Lietuviai neišmokėtų kiek norėčiau ir tai užtruktų tikrai nemažai laiko), nebent draugas ryžtųsi tai padaryt.. O čia labai klysti, kad niekas nesiskiria :). Platinum divizijoje jau žaidi su Diamond žaidėjais ir panašiai, Gold žaidžia su Platinum divizijos žaidėjais, o Silver-Bronze tai tokios divizijos kuriose dažniausiai žaidėjai įstringa, nes nesugeba pasikelti dėl daugelio priežasčių (toxic žaidėjai, elo hell). Jei sudomino paslaugos pakviesk į skype arba rašyk į A-Ž.

Redaguota , nario Dona7as
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Iki Platinum V dar gal ir galėčiau paboostinti, o toliau nelabai (nes Lietuviai neišmokėtų kiek norėčiau ir tai užtruktų tikrai nemažai laiko), nebent draugas ryžtųsi tai padaryt.. O čia labai klysti, kad niekas nesiskiria :). Platinum divizijoje jau žaidi su Diamond žaidėjais ir panašiai, Gold žaidžia su Platinum divizijos žaidėjais, o Silver-Bronze tai tokios divizijos kuriose dažniausiai žaidėjai įstringa, nes nesugeba pasikelti dėl daugelio priežasčių (toxic žaidėjai, elo hell). Jei sudomino paslaugos pakviesk į skype arba rašyk į A-Ž.

Taigi žmogau pats sėdžiu plat 2 dabar, kai tik pradėjau žaisti po promo patekau į silver 2, per savaite išlipau į g1, g1 šiektiek sunkiau sekėsi lošti, 1 promo sufailinau, 2 pavyko, iš plat 5 iki 2 vat per mėnesį pasikėliau. Elo hell tokio dalyko nėra, kadangi labai lengvai gali išsicarrinti  ir laimėti dažniausiai 1v5 jeigu turi tinkamą champą, o toxic žaidėjus galima tiesiog ignuoroti, jeigu trollina tai aiškus lose, bet čia grubiai tariant 1 iš 5 žaidimų kai tokie trollai pasitaiko, kad rimtai duoda free killus enemy.

Redaguota , nario Rai
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
(redaguota)

Čia tai gerai surašyta viskas, sėkmės.

 

Labai dėkui. :)

 

Tuoj atsilaisvins vieta, todėl galite jau man rašyti į AŽ ir jūs būsite sekantis boostinamas. :)

 

Baigėsi visi klientai, todėl jei parašote šiandien - pradedu boostinti iškarto.

Redaguota , nario Dona7as
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...
  • Parašė po 2 metų...
2016-05-04 22:24, kayumis. parašė:

 

Na taip, tai įmanoma, pažįstamas žaidžia nuo closed-beta'os laikų, tačiau tik didžiausią diviziją yra pasiekęs DIAMOND 2 ar 3, o praeitą sezoną baigė DIAMOND 5, tiesiog dėl "noob'iškų" teamų.

Nieko keisto, dėl visokių boostinimu ir yra daug noobu. Ypač dabar season ending pasijaute, esu plat 2 ir pilna boostintu playeriu tiesiog akivaizdu . Uzsiboostina ir nebepatraukia tu rankų . Dabar su mielu noru reportinciau tave jei turėčiau įrodymų, nes dėl tokių kaip tu ir krenta žaidimo kokybę. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), Baldas parašė:

Nieko keisto, dėl visokių boostinimu ir yra daug noobu. Ypač dabar season ending pasijaute, esu plat 2 ir pilna boostintu playeriu tiesiog akivaizdu . Uzsiboostina ir nebepatraukia tu rankų . Dabar su mielu noru reportinciau tave jei turėčiau įrodymų, nes dėl tokių kaip tu ir krenta žaidimo kokybę. 

Oh broo,žinau ką jauti,visai ne per seniausiai buvau p4,su tokiais dalbašais pradėjo mest,kad bože matku...Atrodo,kad Silver 5 žaidėjai daugiau mąsto,nei platinumai,bet dabar pasiėmiau savo otp champion ir per pora dienų iš p5 į p2 promo :nice: 

93% (13W 1L)

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
prieš 10 valandas(-ų), Baldas parašė:

Nieko keisto, dėl visokių boostinimu ir yra daug noobu. Ypač dabar season ending pasijaute, esu plat 2 ir pilna boostintu playeriu tiesiog akivaizdu . Uzsiboostina ir nebepatraukia tu rankų . Dabar su mielu noru reportinciau tave jei turėčiau įrodymų, nes dėl tokių kaip tu ir krenta žaidimo kokybę. 

Logiškai pagalvojus, nemanau ar boostintas žaidėjas liestų rankedus. Tokie žmonės dažniausiai laukia sezono pabaigos, kad po to galėtų eit į normalus flexint su fake borderiais. :D Problema tame, kad sezono pabaigą visada nėra pats geriausias laikas pradėti climbint. Daugelis žmonių sugrįžta į žaidimą/rankedus po ilgos pertraukos, nežino dabartinės metos, nežino kas žaidime pasikeitė, kokios naujovės atsirado. Savaime aišku, kad toks žaidėjo performance nebus pats geriausias, pasitaiko ir tilted žmonių, kuriems nepasisekė kelis matchus iš eilės todėl jie ir toliau feedina, išlieja savo emocijas ant kitų, nes negali pasiekti savo rank per palyginus trumpą laiką. Todėl nemanau, kad čia verta kaltint boostintus žaidėjus, čia jau jų pasirinkimas už pinigus gauti, tai ko nenusipelnė ir kiek pastebėjau jie dažniausiai tik normalus žaidžia, jie net neliečia ranked, nes žino, kad susimaus ir nukris atgal. Pačio kaltė, kad išsirinkai patį sunkiausią laikotarpį žaisti rankedus, kaip sakoma "šikančių traukinys nelaukia". :D

Redaguota , nario Donathas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

27 minutes prieš, Donathas parašė:

Logiškai pagalvojus, nemanau ar boostintas žaidėjas liestų rankedus. Tokie žmonės dažniausiai laukia sezono pabaigos, kad po to galėtų eit į normalus flexint su fake borderiais. :D Problema tame, kad sezono pabaigą visada nėra pats geriausias laikas pradėti climbint. Daugelis žmonių sugrįžta į žaidimą/rankedus po ilgos pertraukos, nežino dabartinės metos, nežino kas žaidime pasikeitė, kokios naujovės atsirado. Savaime aišku, kad toks žaidėjo performance nebus pats geriausias, pasitaiko ir tilted žmonių, kuriems nepasisekė kelis matchus iš eilės todėl jie ir toliau feedina, išlieja savo emocijas ant kitų, nes negali pasiekti savo rank per palyginus trumpą laiką. Todėl nemanau, kad čia verta kaltint boostintus žaidėjus, čia jau jų pasirinkimas už pinigus gauti, tai ko nenusipelnė ir kiek pastebėjau jie dažniausiai tik normalus žaidžia, jie net neliečia ranked, nes žino, kad susimaus ir nukris atgal. Pačio kaltė, kad išsirinkai patį sunkiausią laikotarpį žaisti rankedus, kaip sakoma "šikančių traukinys nelaukia". :D

Rankedus žaidžiu visada nesvarbų koks laikotarpis aš kol kas į climbinimą ir į kitus Š kaip spalvoti borderiai ar skinai net nežiūrių nes tie šudukai in game man jokio skillo neduodą. 

 

prieš 7 valandas(-ų), Playaa parašė:

Oh broo,žinau ką jauti,visai ne per seniausiai buvau p4,su tokiais dalbašais pradėjo mest,kad bože matku...Atrodo,kad Silver 5 žaidėjai daugiau mąsto,nei platinumai,bet dabar pasiėmiau savo otp champion ir per pora dienų iš p5 į p2 promo :nice: 

93% (13W 1L)

 

Dabar per paskutines 2 sav priviso boostintų noobų ir vos ne kiekvienam game pasitaiko koks nors 1/15, 0/10 feederis kuris prišeria visa priešų teama ir dabar 10 game losing streak turiu.  Ką tik jau galvojau laimėsim game ir jau mums tik reikėjo susirinkti visiems 5 ir nukalti nexusa, tai ne jie pradėjo po 1 ir po 2 ten bėgti...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2002 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...