Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

SanFrancisko.lt || Startas 2016-01-29 19:30!!


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2974 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Labai primena vieną gamemodą, nuo kurio tikriausiai ir darote, nu, bet sėkmės. Truputi juokingai, kai viena ir tapati idedi, o paskui dar ir prikeli kaip tipo dar vieną atnaujinimą, jog pašalinti motociklai :DDD.

Redaguota , nario Andrius*J
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Labai primena vieną gamemodą, nuo kurio tikriausiai ir darote, nu, bet sėkmės. Truputi juokingai, kai viena ir tapati idedi, o paskui dar ir prikeli kaip tipo dar vieną atnaujinimą, jog pašalinti motociklai :DDD.

 

:DDDDDDDd, man labai primeni žinai ką? Ogi nieka, nesugebi projekto išlaikyti, pasibaigia hostingas ir babam nebėra serverio, pas tave atnaujinimai patyliu vpš.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

:DDDDDDDd, man labai primeni žinai ką? Ogi nieka, nesugebi projekto išlaikyti, pasibaigia hostingas ir babam nebėra serverio, pas tave atnaujinimai patyliu vpš.

Kokie dar hostingai, kiek dirbau savininkai pisa prota ;). Taigi nemalk čia šūdo. ačiū.

  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 o tu net parašo nemoki pasidaryti savo projekto nes čia ką reklamuoji jau neveikia :D ir tai ne taip parašyta

 

Tavo reikalas koks mano parašas?

 

 

+ platintas gm ir platintas webas :/ tiesiog pasidare copy paste žmonės ir galvoja kasnors pavyks. 

 

GM platintas ir kas? Editinam niekur nebuvo parašyta kad ūnikalus, platintas webas? WTF?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2974 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...