Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

凸(-_-)凸 LIETUVA PROCS.LT ̿'̿'\̵͇̿̿\з=(•_•)=ε/̵͇̿̿/̿'̿'


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1142 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sweiki , turiu toki nusiskundima kodiel niekas nepriziuri GuNgame servo ??? speed ir aimai laksto o nuejus i kita serva pakviesti admin Atsako: GunGame niekam neidomus todiel niekas ten ir nezaidzia , o mano nuomone tai geras servas , tik nera Priziuretoju kurie palaikytu tvarka. Top 15 sedi 3 aimai ir ju niekas net nebanina ir pofik is statistikos matyt. pvz X-Demon 1500 kill 1000 headshot cia jau aiskus

 

 

 

Redaguota , nario CitraMoN
redag
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Daugiau reklamos tikslais parašei nei dėl pačio serverio gungame :)

Visada gali siūlyti savo kandidatūra į prižiūrėtojus, arba parašyti privačia žinute. 

Visi kontaktai pateikti kur galit rašyti jeigu turite pasiūlymų, nusiskundimų ir t. t:)

Redaguota , nario RomasTR
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...

Tikrai neblogas projektas, pasižymintis dideliu žaidėjų kiekiu serveriuose.

Ilgai išsilaikęs projektas su nemažu žaidėjų kiekiu, kas duoda suprasti jog tai neblogas projektas kuris nenuleidžia rankų.

Publika yra "Visokio" stilio - tiek užsienio mastu tiek lietuviu, neteko girdėti kad pritrūktu lietuvių serveriuose jūsų tas duoda irgi pliusa.

Neblogai išdėstyta svėtainė, kurioje lengva susigaudyti ir atrasti tai ko reikia dar vienas pliusas.

 

Mano manymu tikrai neblogas projektas.

Darantis bendrą santrauką - Kaip naujiems žaidėjams manyčiau būtų pats tas prisijungti prie projekto, ir pradėti žaisti ivairioje publikoje. Forume nepastebėjau ban listo, tai čia klausimas toks savininkui ar jis specialiai dėl tam tikrų priežaščių užslėptas ar tiesiog pamirštas įkelti :D  O šjp tais plius rep.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 Ačiu už gerus žodžius :)

Pagrinde lietuviai ir lošia, visgi lietuviškas serveris, orentuotas būtent į juos :)

Kas liečia amxbans, neidėjau nes tiesiog nemačiau tikslo. Kam rūpi tie banai ? Jeigu jau parėjo žmogui banas, vadinasi buvo priežastis už ką :)

Galbūt idėsiu, žiūrėsim :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 mėnesių...
2019-12-07 18:17, ηι¢к parašė:

Geras serveris, rekomenduoju ir kitiems! 

Aš nesuprantu, tu nerandi kur pasireikšt? rašinėji į postus į kuriuos jau antras mėnuo niekas nerašo, nafik čia senas temas žadini?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 12 valandas(-ų), Domiŋykas parašė:

Aš nesuprantu, tu nerandi kur pasireikšt? rašinėji į postus į kuriuos jau antras mėnuo niekas nerašo, nafik čia senas temas žadini?

Kodėl toks susireikšmines ?

Jeigu nerašo kelis mėnesius, vadinasi nebereikia ir toliau rašyti? Servai tai gyvi, kol gyvi, tol žmonės ir gali forumo temose rašyti o_O 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7 minutes prieš, RomasTR parašė:

Kodėl toks susireikšmines ?

Jeigu nerašo kelis mėnesius, vadinasi nebereikia ir toliau rašyti? Servai tai gyvi, kol gyvi, tol žmonės ir gali forumo temose rašyti o_O 

Į senas temas dažniausiai nėra rašoma dėl tų kurie tik pranešimų kiekio nusprendžia parankiot

Todėl tam ir buvo skirtas mygtukas "Pakelti temą"

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Domiŋykas parašė:

Į senas temas dažniausiai nėra rašoma dėl tų kurie tik pranešimų kiekio nusprendžia parankiot

Todėl tam ir buvo skirtas mygtukas "Pakelti temą"

Čia pats nusprendei, kad nėra rašoma, ar kaip?

Tema juk aktivi iki tol, kol projektas yra gyvas arba aktuali tema, net ir keliems metams, ar dešimtmečiams praėja.

 

Kažka tu čia bludini :) 

Žmogus užėjas į serverius, pagal tave, nebegali parašyti/palikti komentaro, vient dėl to, kad tema nebe nauja ? :) na įdomiai mastai. 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, RomasTR parašė:

Čia pats nusprendei, kad nėra rašoma, ar kaip?

Tema juk aktivi iki tol, kol projektas yra gyvas arba aktuali tema, net ir keliems metams, ar dešimtmečiams praėja.

 

Kažka tu čia bludini :) 

Keliem dešimtmečiams praėję? tai tu man dabar paaiškink savo logiką

dešimt metų niekas nerašo į šitą tavo temą, bet jeigu serveriai gyvi, tai tema yra visiškai aktuali, tu man nori pasakyt? :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Domiŋykas parašė:

Keliem dešimtmečiams praėję? tai tu man dabar paaiškink savo logiką

dešimt metų niekas nerašo į šitą tavo temą, bet jeigu serveriai gyvi, tai tema yra visiškai aktuali, tu man nori pasakyt? :D 

Pats logiškai pagalvok, ir atsakyk į savo klausimą, kodėl žmogus negali rašyti į su CS susijusia temą, net ir praėjus keliems metams po temos paskelbimo. Serveris juk aktyvus, o žaidėjai nauji ateina kas diena, kodėl jie negali palikti komentaro jeigu išbando serverius, nelabai taves šioje vietoje suprantu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, RomasTR parašė:

Pats logiškai pagalvok, ir atsakyk į savo klausimą, kodėl žmogus negali rašyti į su CS susijusia temą, net ir praėjus keliems metams po temos paskelbimo. Serveris juk aktyvus, o žaidėjai nauji ateina kas diena, kodėl jie negali palikti komentaro jeigu išbando serverius, nelabai taves šioje vietoje suprantu :)

Gražiai mano klausimo išvengei, nes turbūt nesugalvojai kaip atsakyt?

Temos autorius esi - tu, forume egzistuoja mygtukas pavadinimu "Pakelti temą", tam, kad parodyti jog tema yra aktyvi ir visdar nori ir bando pritraukti narių dėmėsį, jeigu į temą nėra atrašoma pakankamai ilgą laikotarpį, žmonės nebežiūrės į šitą temą galvodami, jog projektas užsidarė, žlugo ar dar jam kažkas vyksta.

Abejoju, jog tu pats scrollindamas pro forumą, pradedi atrašinėt į kelių mėnėsių ar metų senumo temas. :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Domiŋykas parašė:

Gražiai mano klausimo išvengei, nes turbūt nesugalvojai kaip atsakyt?

Temos autorius esi - tu, forume egzistuoja mygtukas pavadinimu "Pakelti temą", tam, kad parodyti jog tema yra aktyvi ir visdar nori ir bando pritraukti narių dėmėsį, jeigu į temą nėra atrašoma pakankamai ilgą laikotarpį, žmonės nebežiūrės į šitą temą galvodami, jog projektas užsidarė, žlugo ar dar jam kažkas vyksta.

Abejoju, jog tu pats scrollindamas pro forumą, pradedi atrašinėt į kelių mėnėsių ar metų senumo temas. :) 

tai į ką tau atsakyti, tiesiog nori būti forumo kažkoks sargas, kuris reguliuoja, kas kam ir kada į kokias forumo temas rašyti. Gal tiesiog nebepjauk ;)

aš apskritai nesuprantu, kodėl tu manai, kad tas žmogus surištas su manimi ? aš kas kelias dienas pats tema pakeliu. Tai, ką dabar nori pasakyti, komentaras nupirktas, kad žmogus, paliko komentarą, savininkas jau kaltas ? :) įdomiai vartai. 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, RomasTR parašė:

tai į ką tau atsakyti, tiesiog nori būti forumo kažkoks sargas, kuris reguliuoja, kas kam ir kada į kokias forumo temas rašyti. Gal tiesiog nebepjauk ;)

Sėskis - du, už minties šuolį. Tai tu nusprendei pasiginčyt ar galima rašyt į senas temas, tai dabar jau mane forumo sargu vadini sakydamas jog nėra ką man atsakyt.

Viskas aišku, viso gero. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Domiŋykas parašė:

Sėskis - du, už minties šuolį. Tai tu nusprendei pasiginčyt ar galima rašyt į senas temas, tai dabar jau mane forumo sargu vadini sakydamas jog nėra ką man atsakyt.

Viskas aišku, viso gero. 

žodžiu, aš jau supratau, kas tu per vienas, trolis. Negaišiu laiko, vistiek nedaeis į tavo galva tai, kad žmonės ką nori ta rašo forume. Ir nesvarbu tai nauja tema, ar sena.   

O kad pasakei, jog tema nebuvo keliama, nors keliu ją kas kelias dienas, nieko kito nepasako apie tave, kaip tik, kad išsigalvoji nebutus dalykus, ir vėliau puti burbulą. Todėl, IKI temos su tavimi neaišku apie ką, nebetesiu :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...

cs procs naujienos

Sveiki draugai, atidarėme naują CSDM/HSDM counter-strike 1.6 serverį !

 

Vienintelis lietuviškas serveris kuriame galėsite pasirinkti round pradžioje, kurį modą norėsite žaisti.

Yra du pasirinkimai – CSDM – tai reiškia, jog kulkos galės nušauti priešininką šaudant į bet kuria žaidėjo dalį.

HSDM – tai reiškia, kad nušauti priešininką galėsite tik pataikydami headshot !

Puikus būdas naujokams išmokti šaudyti į galvą, na o seniems ir geresniems žaidėjams, puiki proga pasipraktikuoti bei šaudyti dar taikliau !

Serverio IP: cs.procs.lt:27018   ( jungiantis per console rašote:  connect cs.procs.lt:27018 ir spaudžiate ENTER ! 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...
 
Visi PROCS.LT serveriai ir IP adresai ! 

凸(-_-)凸 PROCS.LT ? LIETUVA ? [ PUBLIC ] <--- IP: cs.procs.lt:27015

凸(-_-)凸 PROCS.LT / WORLD ? LIETUVA? ONLY DUST2 AND 2x2<--- IP: cs.procs.lt:27016

凸(-_-)凸 PROCS.LT? LIETUVA? [ONLY DD2] <--- IP: cs.procs.lt:27017

凸(-_-)凸 PROCS.LT? LIETUVA? [ GUNGAME ] <--- IP: cs.procs.lt:27020

凸(-_-)凸 PROCS.LT ? [ CSDM/HSDM SERVER ] LIETUVA ? <--- IP: cs.procs.lt:27018

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 9 mėnesių...

Paskutinės PROCS.LT naujienos, paleidome kelėta serverių:

pirma naujiena: 

https://www.procs.lt/procs-news/paleidome-cs-1-6-cs-go-serveri/

antra naujiena:

https://www.procs.lt/procs-news/paleidome-csdm-hsdm-ffa-serveri/

 

CSGO CS 1.6 serverio IP:  go.procs.lt:27015

CSDM+HSDM+FFA serverio IP: cs.procs.lt:27018

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1142 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...