Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Naujieji forumo moderatoriai ir kitos žinios


.lukonic`

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3014 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Ačiū, dėl greitesnio darbo Jūs galite narius kurie pažeidė taisykles įspėti, kad mes greičiau pamatytumėme ir ištaisytumėme klaidą. :) Stenkitės laikytis taisyklių, nei vienas nėra išskirtinis visi gaus įspėjimą, jei nesilaikys taisyklių. Mes tik dirbam savo darbą ir nededam piktybiškai įspėjimų kaip Jūs kaikurie sakot. Sėkmės laikantis taisyklių ir Jums! :)

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

viva la Bebras ;) Seni, mums trūksta tavęs

Mano SG era baigėsi :) Bet .lukonic ir Pranas du administratoriai, kurie, mano nuomone, puikiai susitvarkys su pareigomis. Seniai mačiau ką nors administracijoj kas turėjo tiek potencialo. Panašu kad .lukonic bus "prekinė išvaizda", o Pranas tvarkysis iš šešėlių. 

 

O jei manes trūksta? Mane galima rasti kitur. Bet nenoriu reklamuotis šitoj temoje... čia SG šventė!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mano SG era baigėsi :) Bet .lukonic ir Pranas du administratoriai, kurie, mano nuomone, puikiai susitvarkys su pareigomis. Seniai mačiau ką nors administracijoj kas turėjo tiek potencialo. Panašu kad .lukonic bus "prekinė išvaizda", o Pranas tvarkysis iš šešėlių. 

 

O jei manes trūksta? Mane galima rasti kitur. Bet nenoriu reklamuotis šitoj temoje... čia SG šventė!

 

Man realiai tavęs trūksta ne tik kaip forumo personalo, bet kaip ir žmogaus, draugo "virtualaus", pažįstamo. Buvai ir esi iki šiol vienas draugiškiausių asmenų ir tų, kurie geriausiai susitvarkė. Taip, pilnai tikiu, kad Lukonic ir Pranas susitvarkys, del Prano garantuotas, o vat man Lukonic klaustuko kabo, nes dažnai trūksta jam kantrybė, na bet manau susitvarkys puikiai, kadangi vien tokios pareigos duoda motyvacijos.

 

Peace

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man realiai tavęs trūksta ne tik kaip forumo personalo, bet kaip ir žmogaus, draugo "virtualaus", pažįstamo. Buvai ir esi iki šiol vienas draugiškiausių asmenų ir tų, kurie geriausiai susitvarkė. Taip, pilnai tikiu, kad Lukonic ir Pranas susitvarkys, del Prano garantuotas, o vat man Lukonic klaustuko kabo, nes dažnai trūksta jam kantrybė, na bet manau susitvarkys puikiai, kadangi vien tokios pareigos duoda motyvacijos.

 

Peace

Ei, būnu pas psichologus, tvarkausi, gerai? :D Bet tiesą sakai, aš nuotaikos žmogus, jeigu esu piktas, negaliu kalbėti su kitu maloniai, apsimesdamas.

  • Teigiamai 4
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3014 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...