Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Konkursas Domenas .Lt!


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3035 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Anketa: 

+- Kokiam tikslui reikia domeno?: domeno pavadinimas tikrai įdomus, ir su gilia mintimi sukurtas :), šį domeną galime pritaikyti manau ne tik sa:mp pasaulį, bet ir kuriant kitą projektą. Su šiuo domenu, stengčiausi sukurti tinklapį tiek dizainų kūrimui, tiek sa:mp projektui, galbūt atsiras skripteris kuris dirbs, o aš prie forumo.

+- Ka su juo darysite?: Redeguosiu dizainus, kursiu projektą.

+- jusu skaicius? (1-100): 20

Redaguota , nario Edvinas.S
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Anketa: [/size]+- Kokiam tikslui reikia domeno? [/size]Webinimui, projekto kūrimui.[/size]

+- Ka su juo darysite? [/size]Na noriu pradėti mokintis web'inti ir manau tai puiki progą man tą daryti. Tai pat jei kas nors pavyks, panaudosiu savo neplatiną dizainą ir galbūt pradėsiu kurti projektą.[/size]

Turi gi projekta
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

+- Kokiam tikslui reikia domeno? Noriu kūrti samp projekta kaimeliuose.
+- Ka su juo darysite? Taigi sugalvojau kūrti projektas, kadangi esu kūręs biški ankščiau tikrai nevieną projektą , todėl nusimanau apie tai. noriu sukurti projekta, kūriame būtu linksmą žaisti, projekta kūris nesiektu tik financinio uždarbio. mano siekis surinkti kuo daugiau žmonių į projektą. taigi noriu sukurti forumas ir tada pirkti domeną, bet neturiu kūr, o gavęs šį domeną, galėsiu sukurti foruma, prasitesti domena ir toliau kūrti fc-life.lt

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

+- Kokiam tikslui reikia domeno? Noriu kūrti samp projekta kaimeliuose.

+- Ka su juo darysite? Taigi sugalvojau kūrti projektas, kadangi esu kūręs biški ankščiau tikrai nevieną projektą , todėl nusimanau apie tai. noriu sukurti projekta, kūriame būtu linksmą žaisti, projekta kūris nesiektu tik financinio uždarbio. mano siekis surinkti kuo daugiau žmonių į projektą. taigi noriu sukurti forumas ir tada pirkti domeną, bet neturiu kūr, o gavęs šį domeną, galėsiu sukurti foruma, prasitesti domena ir toliau kūrti fc-life.lt

Kagi štai ir laimėtojas! Man šita anketa buvo normaliausia , nes jis pasiruošes dirbt. P/S a-Ž loginai. SEKMĖS.

Dauguma anketu neredagavo todėl rinkau pagal anketa. Lock tema

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3035 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

×
×
  • Sukurti naują...