Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Žaidimų Šnipo kanalas: E07 "GINKLŲ PILNOS DĖŽĖS"


SnoutUp

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3004 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Man patinka tavo balsas, nuskambėjo gėjiškai, but still. :D

Balsas tikrai geras.. :o Bet tikrai negejiskas .. wtf prie ko cia .. pfff .. 

Manau kad galetum ir normalius PC zaidimus igarsinti zaisdamas.. Tarkim "Let's Play" ar kokias naujienas.. net nezinau kokia ideja geresne pasiulyti :D DEDU + !

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Balsas tikrai geras.. :o Bet tikrai negejiskas .. wtf prie ko cia .. pfff .. 

Manau kad galetum ir normalius PC zaidimus igarsinti zaisdamas.. Tarkim "Let's Play" ar kokias naujienas.. net nezinau kokia ideja geresne pasiulyti :D DEDU + !

Mano komentaras nuskambejo gejiskai, ne jo balsas .-.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Haha, aš irgi iš pradžių perskaičiau kitaip apie tą balsą:) Dėkui, viskas normaliai nuskambėjo - aš pats kanalus kartais pasirenku pagal tai, kaip balsas patinka, kad neerzintų. Pačiam labai sunku savęs klausyt, tai gerai, kad kiti pasako, jog viskas normaliai. 

 

Man patinka tavo balsas, nuskambėjo gėjiškai, but still. :D

 

Kaip jau minėjau, bandžiau "Let's play" ir lyg ir kažkas gavosi, bet tiesiog neišeina užpildyt eterio kalbant. Neturiu ką pasakyt, susiparinu, tada jau nieko nebesigauna. Bandau dabar taip - maži žaidimai, trumpi pristatymai. Naujienos šiaip gal ir įdomi idėja, bet yra kanalų tai darančių profesionaliai (ŽaismoDNR, ExoGamer, Žaidimų Balsas), tai geriau nepadarysiu. O random žaidimų visiems užteks!

 

Balsas tikrai geras.. :o Bet tikrai negejiskas .. wtf prie ko cia .. pfff .. 

Manau kad galetum ir normalius PC zaidimus igarsinti zaisdamas.. Tarkim "Let's Play" ar kokias naujienas.. net nezinau kokia ideja geresne pasiulyti :D DEDU + !

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nemokamai parsisiunčiamas čia:

http://biggreenpillow.itch.io/slashquest

 

Deja, nėra daugiau lygių, beveik visas tilpo į video, bet tikrai smagus ir mane, kaip žaidimų kūrėją, siutina, kad tokio lygio žaidimus kiti padaro per kelias dienas.

 

Kur galėčiau pažaisti šį žaidimuką? :)

 

Nesitikėjau, kad taip užklius, bet jau trečias žmogus pastebi, taigi kitam video mesiu šitus lauk. Su tekstais dar gerokai yra kur tobulėt.

 

Užkliuvo tik tas "Jo" ir "Davai", bet šiaip gerai, patiko. Keep it up.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dėkui už gerus žodžius, Lukonic! Bandysiu neapleist šito reikalo, jei tik nuotaikos ir laiko bus. 

 

P.s. galiu prisiekt, kad jau rašiau atsakymą šitoj temoj, bet jis  išnyko. SG serveriai paskutiniu metu "on fire".

 

Balsas N.E.R.E.A.L.U.S.! Kurk, kurk, kurk, tokie video tau puikiai tinka. Dvi minutės video, bet taip gražiai suėjo, net nepastebėjau. Žiauriai patiko =)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dėkui už gerus žodžius, Lukonic! Bandysiu neapleist šito reikalo, jei tik nuotaikos ir laiko bus. 

 

P.s. galiu prisiekt, kad jau rašiau atsakymą šitoj temoj, bet jis  išnyko. SG serveriai paskutiniu metu "on fire".

iv.lt hostingas šūdmaliauja, todėl "on fire" daug ant to hostingo laikomų tinklapių :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Skirtingi kanalai! Bet galiu tik pažadėt, kad belekokio e-shopo nekursiu ir šalia savo video nereklamuosiu :) Įdomus faktas: GameON'o metu vienas bičiukas klausė ar aš ne iš Žaidimų Balso, nes "balsas panašus".  

 

Žaidimų Šnipas > Žaidimų Balsas . Vienareikšmiškai! Bent jau kolkas. Pagal mane. :D Lauksim toliau! 

 

 

Dėkui! Negaliu prisiimt garbės dėl "komentavimo", nes tekstas, bent kol kas, parašytas iš anksto. Tai galiu skaityt :)

 

Labas. Tavo balsas tikrai įdomus ir malonus ausiai. (Nežinau kaip kitaip išsireikšt). Matosi esi iškalbus, ir gali komentuoti. Užprenumeravau tave! Sekmės toliau ir laukiu video.

 


Naujas video!

 

 

Smarkiai užsiknisau su įrašinėjimu, nes neveikė nei Fraps, nei Dxtory ir teko naudot OBS, kuriame visai nesigaudžiau, tai susiknisau su kokybe kelis kartus ir po to jau nervai nelaikė ilgiau redaguot. Reikia naujo kompo verkiančiai (nuo kitų metų bus), nes Sony Vegas stringa kaip pasiutęs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Beliko, kad mane koks lrytas ar 15min priglaustų! :D Nes ŽB tai įsitaisę pas Delfi kažkokiu būdu, nors, mano kuklia nuomone, tai Žaismo DNR labiau verti didesnės auditorijos, nes labai kokybiškai daro viską. 

 

Nors tada per daug įtampos būtų ir atsakomybė. Geriau vienas ramiai kampe pabūsiu. Šį kartą įrašinėt gerokai smagiau buvo, bet labai daug su tekstu ir gameplay recordinimu užtrukau. Būtinai hardware reik atsinaujint (ne žaidybinis PC mano, tai irgi riboja, kokius žaidimus galiu įrašyt).

 

Gerassssssss, kai tu fainas :D Tekstas juokingas, įdomus, apžvelgi įdomius žaidimus. Kapai ŽaidimųBalsui :D Aš prenumeruoju, nes tokius video galėčiau žiūrėt ir žiūrėt. Lauksiu kito.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3004 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...