Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

Airidas ● Mc.Chetos.LT Apgavikas


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3022 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Eikit nebejuokinkit jus apgavikai :D Visų pirmą pats vaikas kaltas yra, kad pirmas eina. Įrodymų 0, todėl jis nieko negali patvirtinti, kad būtent jis apgavo jį. Tad mažiau čia tegul fantazuoja.

P.S - Iš šito žmogaus esu pirkes nemažai dalykų yra patikimas žmogus, nemanau, kad galėjo apgauti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

tikrai apscamino mane irgi buvo apsacamines tema sukuriau, reikejo pasidometi...

 

Eikit nebejuokinkit jus apgavikai :D Visų pirmą pats vaikas kaltas yra, kad pirmas eina. Įrodymų 0, todėl jis nieko negali patvirtinti, kad būtent jis apgavo jį. Tad mažiau čia tegul fantazuoja.

P.S - Iš šito žmogaus esu pirkes nemažai dalykų yra patikimas žmogus, nemanau, kad galėjo apgauti :)

Nepatikimas :) 35e del tavo patikimo zmogaus praradau :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

tikrai apscamino mane irgi buvo apsacamines tema sukuriau, reikejo pasidometi...

 

Nepatikimas :) 35e del tavo patikimo zmogaus praradau :)

Nu tai *Myliu SuperGames.lt* reiškias durni vaikai esat :D Reikia pirkti per tarpininkus, aš irgi tokius apgaudinėčiau vis šioks toks pinigas iš jūsų :D Na žodžiu jeigu nejuokaujant netikiu ką jūs čia šnekat kol įrodymu nepateiksit :) Jeigu mokat per terminalus varijantas gali būti, kad pinigus sumokate, bet jie neišsisiunčia tai tada jau čia jūsų bėdos :)

Kaip aš tau parodysiu as paypalu siunčiau terminalu

Ir nuo kada galima paypalu siūsti terminalu? Išvis čia nesupratau, ką jis parašė :D Svaigsta belekaip :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu tai *Myliu SuperGames.lt* reiškias durni vaikai esat :D Reikia pirkti per tarpininkus, aš irgi tokius apgaudinėčiau vis šioks toks pinigas iš jūsų :D Na žodžiu jeigu nejuokaujant netikiu ką jūs čia šnekat kol įrodymu nepateiksit :) Jeigu mokat per terminalus varijantas gali būti, kad pinigus sumokate, bet jie neišsisiunčia tai tada jau čia jūsų bėdos :)

pažiūrėk yra tema forume... Ne jei pinigai neišsisiunčia tai tikrai ne mano bėdos, o terminalo arba payseros... Bet čia jau jis apgaudinėja, kadangi nepirmas žmogus apgautas...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

pažiūrėk yra tema forume... Ne jei pinigai neišsisiunčia tai tikrai ne mano bėdos, o terminalo arba payseros... Bet čia jau jis apgaudinėja, kadangi nepirmas žmogus apgautas...

Na tai vat jeigu čia terminalo arba paysero bėdos, tai kaltinkit tuos kuriems į rankas padavėte pinigus, o ne šį žmogų. Kur ta tema tavo sukurta noriu pažiūrėti

Beto kodėl nesikreipiat į policiją jeigu apgaudinėja?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Eikit nebejuokinkit jus apgavikai :D Visų pirmą pats vaikas kaltas yra, kad pirmas eina. Įrodymų 0, todėl jis nieko negali patvirtinti, kad būtent jis apgavo jį. Tad mažiau čia tegul fantazuoja.

P.S - Iš šito žmogaus esu pirkes nemažai dalykų yra patikimas žmogus, nemanau, kad galėjo apgauti :)

Parašė tas pats apgavikas  :kiets:  :kiets:  :kiets:

 

įrodymai: Galite tarp jo temų surast: http://prntscr.com/9g8lza

Redaguota , nario Katinukas'
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3022 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...