Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ar verta rašyti IPB4 ir dar keli klausimai


ES.^

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3032 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki.

  • Ar verta keisti 3.4.x į IPB4? Jeigu taip, kodėl?
  • Kur galima paskaityti apie visus IPB4 pakeitimus (kuo skiriasi nuo 3.4.x; apie naujas funkcijas ir t.t.)?
  • Kažkur skaičiau, kad įrašius IPB4 atsiranda problemų su licencija, ji užsiblokuoja (ar kažkas tokio), o vėliau nepavyksta perinstaliuoti forumo (su ta pačia licencija), ar tai tiesa? Šiuo metu naudoju 3.4.x, prieš kelis mėnesius buvau paleidęs IPB4 (nepamenu tikslios versijos) test forumą ant localhosto, tai taip išeina, kad man neišeis atnaujinti savo forumo? Ar išeis? Papasakokite plačiau, dėkui.
  • Ar įmanoma išjungti automatinį formatavimą kuriant temą / rašant pranešimą, kaip 3.4.x? Žiauriai nepatogu su automatinių formatu, nes visada rašau bbcode'ų tag'us pats.
  • Atnaujinus forumą į IPB4 iš IPB3 ar nenusimuš nustatymai?
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3.4.x tikrai yra geresnė, dėl pačio dizaino ir del visų tu meniu, 4 versijoje naršyti yra ištikruju sunku pažiurėjus į RLS.LT Projekta nesinori buti vien dėl tos versijos. geriau susikoduok dizaina nauja ir tiek ant 3.4x ir viskas bus čiki

Jeigu kalbi apie ACP, tai man 4 versijos ji geresne. Dizainą uždedi kokį nori ant bet kurios versijos. O kas konkrečiai rls nepatinka?
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kaip ir mes šnekėjom, (pasakysiu tik tam, nes gali atsirast daugiau žmonių, kurie mąstys apie perėjimą į 4.0) nepatogu yra koduoti dizainą, visai kitaip jis ten darosi, nors vis dėl to, manau, kad greit ateis į Lietuvą ta mada naudot IPB 4.0 ir visi pramoks viską. Sulauksim lietuvybės, tada pamatysim kas bus. Dar vienas minusas - hookų nėra per daugiausiai.

 

Vienintelis pliusas kurį šiuo metu įžvelgiu, tai, kad lietuvinimas yra labai paprastas, tuo mane pažavėjo IPB 4.0

 

Apibendrinus, verta, tačiau, teks įdėti darbo daugiau, negu gausi rezultato.

 

P.S. dėl licenzijos, nemanau, kad ji dings. Bet verta turėt kopiją.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

<...>Kur galima paskaityti apie visus IPB4 pakeitimus (kuo skiriasi nuo 3.4.x; apie naujas funkcijas ir t.t.)?<...>

- čia.

<...>Kažkur skaičiau, kad įrašius IPB4 atsiranda problemų su licencija, ji užsiblokuoja (ar kažkas tokio), o vėliau nepavyksta perinstaliuoti forumo (su ta pačia licencija), ar tai tiesa? Šiuo metu naudoju 3.4.x, prieš kelis mėnesius buvau paleidęs IPB4 (nepamenu tikslios versijos) test forumą ant localhosto, tai taip išeina, kad man neišeis atnaujinti savo forumo? Ar išeis? Papasakokite plačiau, dėkui.<...>

Iš beta versijos į release neatnaujinsi.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...

<...>Ar verta keisti 3.4.x į IPB4? Jeigu taip, kodėl?<...>

Ar verta keisti winXP į win7?

<...>Ar įmanoma išjungti automatinį formatavimą kuriant temą / rašant pranešimą, kaip 3.4.x? Žiauriai nepatogu su automatinių formatu, nes visada rašau bbcode'ų tag'us pats.<...>

Įmanoma. Yra redaktoriaus nustatymai.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3032 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...