Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pagalba dėl /info lentelės


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3031 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, iškart prie reikalo. Taigi jeigu esu administratorius tai padariau, kad rodytu kokio lygio esu, ir kiek galioja. Tik nemoku padaryti, kad jeigu esu serverio savininkas, ir rašo, kad esu savininkas, bet rodo kiek galioja laiko, o aš noriu padaryti, kad jeigu esi savininkas, nerodytu galiojimo laiko. (čia jeigu esi administratorius ir savininkas, o jei tik savininkas tai rodo, kad esu savininkas, bet galioja 0 dienų.)

 

štai foto: 

 

def7d5f5daaf9a95d61d1f80a14c14f2535.png

 

o čia skriptas 

 
new adminas [25];
if(playerDB[playerid][adminlvl] == 0) adminas = "Nëra";
if(playerDB[playerid][adminlvl] ==1) adminas = "I lvl";
if(playerDB[playerid][adminlvl] == 2) adminas = "II lvl";
if(playerDB[playerid][adminlvl] == 3) adminas = "III lvl";
if(playerDB[playerid][savininkas] == 1) adminas = "Pagrindinis";
 
o čia eilutė
 


format(str, 200, "Ginklų licenzija: %s\nVip: %s, galioja %i dienas(-ų)\nVip įspėjimai: %i\nAdministratorius: %s, galioja %i dienas(-ų)\nAdministratoriaus įspėjimai: %i\nDarbo įspėjimai: %i\nMute: %i sec\n",ginklasnx,vipas,likovip,playerDB[playerid][vispejimai],adminas,likoadmin,playerDB[playerid][aispejimai],playerDB[playerid][ispejimai],playerDB[playerid][mutelaikas]);
strcat(dSTR, str);


 

p.s naujos atskiros lentelės kur tikrina ar savininkas ar ne, kurti nenoriu.

 

jei kas galit pagelbėkit, arba paaiškinkite kaip pasidaryti, kad nerodytu galiojimo laiko tos eilutės.

Redaguota , nario Matas.`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

O tai nepaprasčiau pasidaryti jog savininkams nereikėtų laiko? Nu adminams reikia o savininkams nereikia.

nesupratau, ką turėjai omeny. Jeigu aš nesu adminas tik savininkas, tai man rodo: Administratorius: Pagrindinis, liko 0 dienų.

o man reikia, jeigu esu savininkas: Administratorius: Pagrindinis

o jeigu adminas: administratorius: 2 lvl ir kiek liko, reikia, kad pasislėptų tos eilutės jeigu savininkas (aišku, jei įmanoma, jei ne tai ne.)

Redaguota , nario Matas.`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį


if(playerDB[playerid][savininkas] != 1)

{

format(str, 200, "Ginklų licenzija: %s\nVip: %s, galioja %i dienas(-ų)\nVip įspėjimai: %i\nAdministratorius: %s, galioja %i dienas(-ų)\nAdministratoriaus įspėjimai: %i\nDarbo įspėjimai: %i\nMute: %i sec\n",ginklasnx,vipas,likovip,playerDB[playerid][vispejimai],adminas,likoadmin,playerDB[playerid][aispejimai],playerDB[playerid][ispejimai],playerDB[playerid][mutelaikas]);

strcat(dSTR, str);

}

else

{

format(str, 200, "Ginklų licenzija: %s\nVip: %s, galioja %i dienas(-ų)\nVip įspėjimai: %i\nAdministratorius: %s\nAdministratoriaus įspėjimai: %i\nDarbo įspėjimai: %i\nMute: %i sec\n",ginklasnx,vipas,likovip,playerDB[playerid][vispejimai],adminas,playerDB[playerid][aispejimai],playerDB[playerid][ispejimai],playerDB[playerid][mutelaikas]);

strcat(dSTR, str);

}

Redaguota , nario MisterisR
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kažką tokio gali daryt:

 

new 
	adminas[ 25 ];
if( playerDB[ playerid ][ adminlvl ] == 0 )
{
	adminas = "Nėra";
}
if( playerDB[ playerid ][ adminlvl ] == 1 )
{
	format( adminas, sizeof( adminas ), "I lvl, galioja %i dienas(-ų)", likoadmin );
}
if( playerDB[ playerid ][ adminlvl ] == 2 )
{
	format( adminas, sizeof( adminas ), "II lvl, galioja %i dienas(-ų)", likoadmin );
}
if( playerDB[ playerid ][ adminlvl ] == 3 )
{
	format( adminas, sizeof( adminas ), "III lvl, galioja %i dienas(-ų)", likoadmin );
}
if( playerDB[ playerid ][ savininkas ] == 1 ) adminas = "Pagrindinis";
format(str, 200, "Ginklų licenzija: %s\nVip: %s, galioja %i dienas(-ų)\nVip įspėjimai: %i\nAdministratorius: %s\nAdministratoriaus įspėjimai: %i\nDarbo įspėjimai: %i\nMute: %i sec\n",ginklasnx,vipas,likovip,playerDB[playerid][vispejimai],adminas,playerDB[playerid][aispejimai],playerDB[playerid][ispejimai],playerDB[playerid][mutelaikas]);
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3031 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...