Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

TGP-LIFE.LT // Tavo gyvenimo pradžia


zet

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2932 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Edvinai kaip tik manau, kad savininkai sėdi vietoj ir nieko neveikia, tegul patys mokosi skriptinimo pagrindų, o ne samdo darbuotojus ir daliną visiems modifkaciją ir viską daro už juos, 2 savininkai kurie išvis nieko bendro su sampu neturi. Buvo jau kokie 3-4 skripteriai ir visi išėjo, pabėgo arba išmetė, pabėgo, nes mano, kad šūdas ir, kad pinigų nemoką. Ir prašau negink to projekto jei turi ten pareigas, nes pats sutinki su manim ką sakau :D

Sutinku, pareigų nebeturiu atsisakiau bet dėl scripterių jo blogai daro pritariu bet nešmeižiu jų, jie neturi laiko projektui suprantamas dalykas dabar Vycka_Bmw GM ir dizainą paimė, gm - editinsis sau, dizainą - teko keist mums Vycka/Myndė galėtų tiesiog pirkt scriptus serveriui negu dalint iškarto serverio GM (kiek žinau vycka ir anksčiau padėjo daug TGP dėlto ir turėjo ACP, servo failus) bet užėjo kažkas ir paliko pasiemęs viską.

 

neturi jis ten pareigu

Taip, teisingai.

 

Kiek pamenu dominavo kaip direktorių prižiūrėtojas ilgą laiką.

Dominavo, kaip miela, jai žaidžiu projektą, gaunu šansą pareigose aš jo nepraleidžiu pro akis ir į jį žiūriu rimtai bandau atiduoti kuo daugiau laiko postui kad žaidėjai liktų patenkinti išbuvau 2015.09.24 - 2015.12.06 nevisai ilgai bet geriau negu kelias dienas.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dominavo, kaip miela, jai žaidžiu projektą, gaunu šansą pareigose aš jo nepraleidžiu pro akis ir į jį žiūriu rimtai bandau atiduoti kuo daugiau laiko postui kad žaidėjai liktų patenkinti išbuvau 2015.09.24 - 2015.12.06 nevisai ilgai bet geriau negu kelias dienas.

Tikrai geriau negu aš :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Aprašymas geras, bet savininkai yra ant tiek išsitingėjęs kad net į serverį bent valandai užeiti negali

Pac klausiau pas jį ( Buvau žaidęs ) pas savininką Myndė kodėl negali šio buggo ištaisyti, sako ne mano darbas, nemoku scriptinti.. tegul scripteris pac viską daro.. 

( P.S Jisai kure šį aprašimą ne dėl to kad jam patiko serveris o dėl šių 500 krėditų už aprašymą, pac gi lošiau Myndė per a.chat rašė kad kas sukurs Video arba aprašymą gaus 500 kreditų )

Sėkmės tau projekte, abejojingas dėl gero pratėsimo...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aprašymas geras, bet savininkai yra ant tiek išsitingėjęs kad net į serverį bent valandai užeiti negali

Pac klausiau pas jį ( Buvau žaidęs ) pas savininką Myndė kodėl negali šio buggo ištaisyti, sako ne mano darbas, nemoku scriptinti.. tegul scripteris pac viską daro.. 

( P.S Jisai kure šį aprašimą ne dėl to kad jam patiko serveris o dėl šių 500 krėditų už aprašymą, pac gi lošiau Myndė per a.chat rašė kad kas sukurs Video arba aprašymą gaus 500 kreditų )

Sėkmės tau projekte, abejojingas dėl gero pratėsimo...

Dėkui į aprašymą dėjau daug pastangų, už aprašymą galiu ant p*dero pasirašyt nieko neprašiau ir nieko negavau. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dėkui į aprašymą dėjau daug pastangų, už aprašymą galiu ant p*dero pasirašyt nieko neprašiau ir nieko negavau. ;)

Būtų mano serveris tikrai už pastangas duočiau daugiau nei nieko ;) Aprašymas tikrai gražus matyt kad žmogus dirbo

Gaila kad TGP buvo pardavęs pac pirmiausias mano serveris būvo ;/

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Būtų mano serveris tikrai už pastangas duočiau daugiau nei nieko ;) Aprašymas tikrai gražus matyt kad žmogus dirbo

Gaila kad TGP buvo pardavęs pac pirmiausias mano serveris būvo ;/

Dėkoju dar kartėlį, gaila, gaila bet yra kaip yra.

 

Sekmes zetai tau ;)

Neman linkėk sėkmes o projektui, mažai aš jame būnu bet dėkoju :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2932 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...