Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Dėl pelytės.


Ugniokas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3058 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, taigi nusprendžiau nusipirkti pelę žaidimams žaisti. Ką manote apie šią pelę? http://www.skytech.lt/sl6397bk-speedlink-decus-juodaraudona-lazerine-zaidimu-laidine-usb-pele-p-173891.html

kaip tik dabar akcija, taigi manau neblogas variantas gaminti visokius gta, csgo ir t.t. Gal jūs dar ką nors galit patarti, kad ir kitą pelę už tokią kainą. Ačiū :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O kuo ten skirias lazerinės ir optinės ar kokios ten jos? :D

Lazerinė - taiklesnė, optinė, tiesiog ofisui gal labiau ir šiaip, nu eina žaist, bet ne kokį csgo arba dayz, nu gali ir csgo, bet neišlipsi iš silverio :D. Draugas sakė, kad parašys man 1 pelytės už 20 eurų pavadinimą, jei norėsit įmesiu, gameriai naudoja, bei pridūrė, kad jo klasiokas turi, tai jei netyngėsiu savaitgalį numesiu, nes tik savaitgaliais sueinam :D.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Pelytė nebloga, bet patarčiau apsižvalygti, manau kitose parduotuvėse turėtum rasti pigiau, nei pačiame Skytech'e. :)

Pigiausia kur radau. Kitur iki 40e net siekia kaina

+ dar čia duoda kažkoki lieva kilimėlį, bet žn. Veliau vstk pirksiu kilimėlį kitą :D

Redaguota , nario FankyMan
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Lazerinė - taiklesnė, optinė, tiesiog ofisui gal labiau ir šiaip, nu eina žaist, bet ne kokį csgo arba dayz, nu gali ir csgo, bet neišlipsi iš silverio :D. Draugas sakė, kad parašys man 1 pelytės už 20 eurų pavadinimą, jei norėsit įmesiu, gameriai naudoja, bei pridūrė, kad jo klasiokas turi, tai jei netyngėsiu savaitgalį numesiu, nes tik savaitgaliais sueinam :D.

Tai, kad kaip tik optinės pelytės FPS žaidimams geriau, jos turi mažesnę akceleraciją dėl to taikliau šaudyt galima ir optinės pelytės juda lygiau ta prasme lengviau FPS žaidimuose pasukt į šoną, kad pelytė nenusileistų žemyn ir išsilaikytu tokiam aukštyje kokiam laikei.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai, kad kaip tik optinės pelytės FPS žaidimams geriau, jos turi mažesnę akceleraciją dėl to taikliau šaudyt galima ir optinės pelytės juda lygiau ta prasme lengviau FPS žaidimuose pasukt į šoną, kad pelytė nenusileistų žemyn ir išsilaikytu tokiam aukštyje kokiam laikei.

Bet su šita irgi pažaisiu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Lazerinė - taiklesnė, optinė, tiesiog ofisui gal labiau ir šiaip, nu eina žaist, bet ne kokį csgo arba dayz, nu gali ir csgo, bet neišlipsi iš silverio :D. Draugas sakė, kad parašys man 1 pelytės už 20 eurų pavadinimą, jei norėsit įmesiu, gameriai naudoja, bei pridūrė, kad jo klasiokas turi, tai jei netyngėsiu savaitgalį numesiu, nes tik savaitgaliais sueinam :D.

 

Pas mane Razer gaming pele optine. Tai sakai su ja csgo nlb palosi? :D

Tai, kad kaip tik optinės pelytės FPS žaidimams geriau, jos turi mažesnę akceleraciją dėl to taikliau šaudyt galima ir optinės pelytės juda lygiau ta prasme lengviau FPS žaidimuose pasukt į šoną, kad pelytė nenusileistų žemyn ir išsilaikytu tokiam aukštyje kokiam laikei.

Tu teisus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Lazerinė - taiklesnė, optinė, tiesiog ofisui gal labiau ir šiaip, nu eina žaist, bet ne kokį csgo arba dayz, nu gali ir csgo, bet neišlipsi iš silverio :D. Draugas sakė, kad parašys man 1 pelytės už 20 eurų pavadinimą, jei norėsit įmesiu, gameriai naudoja, bei pridūrė, kad jo klasiokas turi, tai jei netyngėsiu savaitgalį numesiu, nes tik savaitgaliais sueinam :D.

Optinės kaip tik geriau FPS žaidimams, nes neturi akceleracijos. To pasekoje, gali vystyti refleksus žaidžiant, t.y. kuo daugiau loši, tuo būsi taiklesnis, išmoksi šaudyti, kas su lazerine (ypač pigesne) gali būti sunkiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Seniau kai tos pelytės visos vienodos atrodydavo ir sakydavau maxima pasiemi pelę 5 € ir gera, bet kai turėjau maxima ir žaidžiau CS:GO ir kai gavau Razer Mamba, tai kažkaip nuomonė greit pasikeitė. Labai jautri, rankai patogi, su laidu ir belaidė gali būti. Tik vienas minusas jog grybauja dažnai tos Mamba pelytės, pakrovėjas ima nebeveikti, bet man atsigavo draugui ne. Pas mane garantinis yra 2metai tai rimtų problemų, kad rašyčiau dar nerašiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Seniau kai tos pelytės visos vienodos atrodydavo ir sakydavau maxima pasiemi pelę 5 € ir gera, bet kai turėjau maxima ir žaidžiau CS:GO ir kai gavau Razer Mamba, tai kažkaip nuomonė greit pasikeitė. Labai jautri, rankai patogi, su laidu ir belaidė gali būti. Tik vienas minusas jog grybauja dažnai tos Mamba pelytės, pakrovėjas ima nebeveikti, bet man atsigavo draugui ne. Pas mane garantinis yra 2metai tai rimtų problemų, kad rašyčiau dar nerašiau.

Belaidem pelem pastoviai nusivildavau. Siulau visiem imt laidines.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3058 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...